Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
17:30
Прато
Карарезе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.10 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.01.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Прато, а гостите от Карара. Разстоянието между двата града е 84.8 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прато - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 2 - 0 | Прато | 1.82 | 3.28 | 3.92 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 0 | Расинг Рома | 2.26 | 2.99 | 3.01 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 3 - 1 | Прато | 1.60 | 3.35 | 5.33 |
| 18.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Пиаченца | 3.98 | 3.27 | 1.81 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 0 | Прато | 1.55 | 3.52 | 5.50 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 2 | Арецо | 4.53 | 3.43 | 1.66 |
| 03.12.2016 | Серия С - А | Кремонезе | 5 - 1 | Прато | 1.28 | 4.74 | 8.68 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Алесандрия | 6.47 | 4.01 | 1.42 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Олбия | 1 - 2 | Прато | 1.48 | 3.75 | 6.07 |
| 13.11.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Понтедера | 2.14 | 3.08 | 3.20 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Карарезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2017 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 2 | Ливорно | 3.31 | 3.13 | 2.05 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Арецо | 2 - 1 | Карарезе | 1.56 | 3.61 | 5.31 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 4 | Джиана Ерминио | 2.36 | 2.91 | 2.90 |
| 17.12.2016 | Серия С - А | Лупа Рома | 2 - 1 | Карарезе | 2.59 | 2.95 | 2.57 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 1 | Лукезе | 2.38 | 3.03 | 2.78 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Понтедера | 2 - 2 | Карарезе | 2.07 | 3.06 | 3.32 |
| 03.12.2016 | Серия С - А | Карарезе | 4 - 1 | Олбия | 2.35 | 3.03 | 2.84 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Витербезе | 2 - 1 | Карарезе | 2.05 | 3.08 | 3.38 |
| 23.11.2016 | Италия | Карарезе | 0 - 1 | Падуа | 2.22 | 3.05 | 2.99 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Алесандрия | 2 - 1 | Карарезе | 1.41 | 3.95 | 6.67 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2016 | Серия С - А | Карарезе | 4 - 0 | Прато | 2.42 | 2.99 | 2.76 |
| 01.05.2016 | Серия С - В | Карарезе | 1 - 2 | Прато | 2.65 | 3.12 | 2.41 |
| 20.12.2015 | Серия С - В | Прато | 2 - 4 | Карарезе | 2.31 | 2.92 | 3.00 |
| 09.05.2015 | Серия С - В | Карарезе | 0 - 1 | Прато | - | - | - |
| 06.01.2015 | Серия С - В | Прато | 1 - 1 | Карарезе | 2.49 | 2.99 | 2.69 |
| 03.03.2013 | Лига Про C1 B | Прато | 2 - 1 | Карарезе | 1.75 | 3.23 | 4.22 |
| 14.10.2012 | Лига Про C1 B | Карарезе | 1 - 0 | Прато | - | - | - |
В последните 7 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Прато имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 29.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 22 | +29 | 53 |
| 2 | Кремонезе | 22 | +21 | 46 |
| 3 | Ливорно | 22 | +16 | 45 |
| 4 | Арецо | 22 | +10 | 42 |
| 5 | Лукезе | 23 | +11 | 34 |
| 6 | Ренате | 22 | +3 | 33 |
| 7 | Джиана Ерминио | 22 | +5 | 31 |
| 8 | Витербезе | 22 | +1 | 31 |
| 9 | Олбия | 22 | 0 | 31 |
| 10 | Пиаченца | 22 | 0 | 31 |
| 11 | Комо | 22 | 0 | 30 |
| 12 | Сиена | 22 | +2 | 29 |
| 13 | Пистоезе | 22 | +3 | 27 |
| 14 | Про Пиаченца | 22 | -5 | 23 |
| 15 | Карарезе | 22 | -8 | 22 |
| 16 | Тутокуойо | 23 | -9 | 22 |
| 17 | Понтедера | 22 | -15 | 20 |
| 18 | Лупа Рома | 22 | -15 | 19 |
| 19 | Расинг Рома | 22 | -22 | 13 |
| 20 | Прато | 22 | -27 | 13 |
Хронология в първенството
| Прато | |
| Карарезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Прато | Прато | Карарезе | Карарезе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Кремонезе | 5 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 3 | Ливорно | 5 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Арецо | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 5 | Лукезе | 3 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Ренате | 2 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 7 | Джиана Ерминио | 0 - 0 | 0 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 8 | Витербезе | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 9 | Олбия | 1 - 2 | 4 - 1 | |||||
| 10 | Пиаченца | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 11 | Комо | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 12 | Сиена | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 13 | Пистоезе | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 14 | Про Пиаченца | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 15 | Карарезе | 4 - 0 | - | - | - | |||
| 16 | Тутокуойо | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | |||
| 17 | Понтедера | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 18 | Лупа Рома | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 19 | Расинг Рома | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 20 | Прато | - | - | - | 4 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Прато | Карарезе | |
| Позиция | 20 | 15 |
| Точки | 13 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 17 |
| Точки | 9 | 7 |
Форма в шампионата
| Прато | Карарезе | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 15 |
6
4 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 6 |
2
1 8 |
Голове в шампионата
| Прато | Карарезе | |
|
Вкарани
Получени |
14
41 |
24
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
13 |
9
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.10 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.01.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
