Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
19:30
Прато
Про Пиаченца
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.87 | 3.00 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Прато, а гостите от Пиаченца. Разстоянието между двата града е 170.0 км. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прато - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2018 | Серия С - А | Прато | 2 - 3 | Алесандрия | 3.59 | 3.15 | 1.92 |
| 18.02.2018 | Серия С - А | Карарезе | 4 - 0 | Прато | 1.66 | 3.39 | 4.51 |
| 11.02.2018 | Серия С - А | Прато | 2 - 2 | Пиза | 4.38 | 3.14 | 1.79 |
| 04.02.2018 | Серия С - А | Гаворано | 1 - 1 | Прато | 2.15 | 3.11 | 3.13 |
| 21.01.2018 | Серия С - А | Прато | 2 - 0 | Кунео | 2.69 | 2.95 | 2.47 |
| 17.01.2018 | Купа Серия С | Понтедера | 2 - 2 | Прато | 1.67 | 3.43 | 4.57 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Ливорно | 2 - 0 | Прато | 1.22 | 5.28 | 9.82 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Прато | 0 - 2 | Витербезе | 3.20 | 3.11 | 2.10 |
| 16.12.2017 | Серия С - А | Сиена | 1 - 0 | Прато | 1.50 | 3.67 | 5.84 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Понтедера | 2.59 | 3.03 | 2.58 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Про Пиаченца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2018 | Серия С - А | Кунео | 2 - 3 | Про Пиаченца | 2.40 | 2.88 | 2.86 |
| 18.02.2018 | Серия С - А | Про Пиаченца | 3 - 1 | Витербезе | 3.15 | 2.88 | 2.25 |
| 11.02.2018 | Серия С - А | Олбия | 0 - 0 | Про Пиаченца | 1.81 | 3.14 | 4.22 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 0 | Пистоезе | 2.39 | 2.96 | 2.82 |
| 21.01.2018 | Серия С - А | Алесандрия | 1 - 0 | Про Пиаченца | 1.52 | 3.58 | 5.71 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 0 - 1 | Карарезе | 2.21 | 3.01 | 3.07 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 1 - 0 | Про Пиаченца | 1.74 | 3.29 | 4.30 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 0 | Лукезе | 2.57 | 2.98 | 2.60 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Арцакена | 0 - 1 | Про Пиаченца | 2.01 | 3.13 | 3.47 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 1 | Пиаченца | 2.64 | 3.03 | 2.52 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 2 - 2 | Прато | 1.91 | 3.14 | 3.75 |
| 04.03.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 2 - 0 | Прато | 1.71 | 3.29 | 4.54 |
| 16.10.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Про Пиаченца | 2.34 | 2.98 | 2.93 |
| 28.02.2015 | Серия С - В | Прато | 0 - 1 | Про Пиаченца | 2.14 | 3.04 | 3.12 |
| 11.10.2014 | Серия С - В | Про Пиаченца | 1 - 1 | Прато | 2.41 | 3.04 | 2.75 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Прато имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Серия С - Група А класиране към 10.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сиена | 26 | +12 | 52 |
| 2 | Ливорно | 25 | +25 | 51 |
| 3 | Пиза | 27 | +13 | 47 |
| 4 | Витербезе | 26 | +12 | 46 |
| 5 | Алесандрия | 25 | +8 | 38 |
| 6 | Карарезе | 26 | +6 | 37 |
| 7 | Джиана Ерминио | 26 | +6 | 36 |
| 8 | Монца | 26 | +4 | 36 |
| 9 | Олбия | 26 | -3 | 35 |
| 10 | Арцакена | 26 | +4 | 34 |
| 11 | Пиаченца | 26 | -2 | 33 |
| 12 | Пистоезе | 25 | -4 | 32 |
| 13 | Понтедера | 26 | -11 | 31 |
| 14 | Лукезе | 26 | -7 | 30 |
| 15 | Про Пиаченца | 25 | -5 | 29 |
| 16 | Кунео | 27 | -16 | 26 |
| 17 | Гаворано | 26 | -17 | 19 |
| 18 | Арецо | 25 | +1 | 16 |
| 19 | Прато | 25 | -26 | 16 |
Хронология в първенството
| Прато | |
| Про Пиаченца | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Прато | Прато | Про Пиаченца | Про Пиаченца | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сиена | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 2 | Ливорно | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 3 | Пиза | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 0 - 3 | |||
| 4 | Витербезе | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Алесандрия | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Карарезе | 2 - 5 | 4 - 0 | 2 - 5 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Джиана Ерминио | 5 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 8 | Монца | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Олбия | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 10 | Арцакена | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 11 | Пиаченца | 1 - 4 | 1 - 4 | 1 - 1 | ||||
| 12 | Пистоезе | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Понтедера | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 14 | Лукезе | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 15 | Про Пиаченца | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 16 | Кунео | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 17 | Гаворано | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 18 | Арецо | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 19 | Прато | - | - | - | 2 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Прато | Про Пиаченца | |
| Позиция | 19 | 15 |
| Точки | 16 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 12 |
| Точки | 12 | 12 |
Форма в шампионата
| Прато | Про Пиаченца | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
7 15 |
8
7 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 6 |
3
3 6 |
Голове в шампионата
| Прато | Про Пиаченца | |
|
Вкарани
Получени |
21
47 |
22
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
23 |
7
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.87 | 3.00 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
