Косово - Суперлига (2026 - 2027)
неделя, 30 август, 2026
20:00
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.52 |
4.36 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.14 |
2.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
3.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.79 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.88 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.86 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Прищина, а гостите от Подуево.
Разстоянието между двата града е 27.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фадил Вокри,
който има капацитет от
13 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Фадил Вокри.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прищина - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.08.2026 |
Суперлига |
Прищина |
4 - 2 |
Балкани Суха р. |
2.44 |
3.06 |
2.45 |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Прищина |
1 - 2 |
Дреница Србица |
2.03 |
3.55 |
2.85 |
| 24.05.2026 |
Суперлига |
Балкани Суха р. |
1 - 2 |
Прищина |
1.85 |
3.34 |
3.36 |
| 17.05.2026 |
Суперлига |
Прищина |
3 - 3 |
Феризай |
- |
- |
- |
| 06.05.2026 |
Суперлига |
Прищина е Ре |
3 - 2 |
Прищина |
- |
- |
- |
| 02.05.2026 |
Суперлига |
Прищина |
0 - 1 |
Малишева |
1.97 |
3.21 |
3.32 |
| 29.04.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
1 - 0 |
Прищина |
1.53 |
3.44 |
5.29 |
| 25.04.2026 |
Суперлига |
Прищина |
1 - 1 |
Гниляне |
1.96 |
3.20 |
3.38 |
| 18.04.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
0 - 0 |
Прищина |
2.87 |
2.98 |
2.20 |
| 13.04.2026 |
Суперлига |
Прищина |
1 - 1 |
Дукагини Клина |
1.64 |
3.46 |
4.17 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Лапи Подуево - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
0 - 2 |
Гниляне |
2.40 |
3.25 |
2.56 |
| 16.08.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
5 - 3 |
Лапи Подуево |
1.49 |
3.48 |
5.18 |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Феризай |
2 - 3 |
Лапи Подуево |
9.12 |
4.21 |
1.30 |
| 24.05.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
3 - 2 |
Малишева |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Суперлига |
Гниляне |
1 - 2 |
Лапи Подуево |
- |
- |
- |
| 10.05.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
0 - 0 |
Дукагини Клина |
- |
- |
- |
| 03.05.2026 |
Суперлига |
Балкани Суха р. |
0 - 1 |
Лапи Подуево |
- |
- |
- |
| 29.04.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
4 - 0 |
Прищина е Ре |
1.90 |
3.29 |
3.48 |
| 26.04.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
3 - 0 |
Лапи Подуево |
1.55 |
3.49 |
4.85 |
| 22.04.2026 |
Купа на Косово |
Феризай |
0 - 0 |
Лапи Подуево |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.04.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
0 - 0 |
Прищина |
2.87 |
2.98 |
2.20 |
| 15.02.2026 |
Суперлига |
Прищина |
4 - 1 |
Лапи Подуево |
1.75 |
3.37 |
4.09 |
| 29.10.2025 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
2 - 1 |
Прищина |
3.34 |
3.42 |
1.93 |
| 24.08.2025 |
Суперлига |
Прищина |
3 - 0 |
Лапи Подуево |
1.88 |
3.24 |
3.71 |
| 22.05.2025 |
Купа на Косово |
Прищина |
1 - 0 |
Лапи Подуево |
1.98 |
3.03 |
3.53 |
| 28.04.2025 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
1 - 1 |
Прищина |
1.84 |
3.11 |
4.10 |
| 03.03.2025 |
Суперлига |
Прищина |
0 - 0 |
Лапи Подуево |
1.90 |
3.19 |
3.71 |
| 10.11.2024 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
1 - 1 |
Прищина |
2.41 |
3.11 |
2.73 |
| 31.08.2024 |
Суперлига |
Прищина |
3 - 2 |
Лапи Подуево |
2.57 |
3.00 |
2.59 |
| 28.04.2024 |
Суперлига |
Прищина |
0 - 2 |
Лапи Подуево |
4.09 |
3.15 |
1.93 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Прищина имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 30.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Малишева |
3 |
2 |
1 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
7 |
| 2 |
Гниляне |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 3 |
Балкани Суха река |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 4 |
Дукагини Клина |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 5 |
Дрита Гниляне |
1 |
1 |
0 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
3 |
| 6 |
Прищина |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 7 |
Дреница Србица |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
2 |
| 8 |
Лапи Подуево |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
0 |
| 9 |
Вучтрия Вучитрън |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
| 10 |
Фероникели Глоговац |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
7 |
-6 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Прищина |
|
| Лапи Подуево |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Прищина |
Прищина |
|
Лапи Подуево |
Лапи Подуево |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Малишева |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Гниляне |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 3 |
Балкани Суха река |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
| 4 |
Дукагини Клина |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Дрита Гниляне |
|
|
|
|
|
5 - 3 |
5 - 3 |
| 6 |
Прищина |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Дреница Србица |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Лапи Подуево |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Вучтрия Вучитрън |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Фероникели Глоговац |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Прищина |
Лапи Подуево |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
3 |
| Получени Голове |
2 |
7 |
| Средно Вкарани |
4.00 |
1.50 |
| Средно Получени |
2.00 |
3.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
50% |
| Над 3.5 |
100% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
3 |
| Получени Голове |
2 |
5 |
| Средно Вкарани |
4.00 |
3.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
5.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
100% |
| Над 3.5 |
100% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.52 |
4.36 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.14 |
2.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
3.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.79 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.88 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.86 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите