Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
15:30
Про Пиаченца
Карарезе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.10 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.12.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пиаченца, а гостите от Карара. Разстоянието между двата града е 113.1 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Про Пиаченца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 1 - 0 | Про Пиаченца | 1.74 | 3.29 | 4.30 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 0 | Лукезе | 2.57 | 2.98 | 2.60 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Арцакена | 0 - 1 | Про Пиаченца | 2.01 | 3.13 | 3.47 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 1 | Пиаченца | 2.64 | 3.03 | 2.52 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Гаворано | 0 - 1 | Про Пиаченца | 2.31 | 2.96 | 2.99 |
| 20.11.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 0 - 3 | Пиза | 3.24 | 2.95 | 2.22 |
| 15.11.2017 | Купа Серия С | Албинолефе | 2 - 0 | Про Пиаченца | 1.72 | 3.31 | 4.42 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Про Пиаченца | 1.59 | 3.64 | 4.88 |
| 08.11.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 0 | Монца | 2.60 | 3.04 | 2.54 |
| 05.11.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 0 - 1 | Понтедера | 2.26 | 3.02 | 3.01 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Карарезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2017 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 1 | Кунео | 1.69 | 3.41 | 4.38 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Карарезе | 1.76 | 3.33 | 4.15 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Карарезе | 2 - 3 | Ливорно | 3.37 | 3.22 | 2.00 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 2 - 1 | Карарезе | 2.13 | 3.23 | 3.07 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Карарезе | 4 - 1 | Понтедера | 1.87 | 3.19 | 3.86 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Гаворано | 2 - 0 | Карарезе | 2.92 | 3.11 | 2.26 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 1 | Карарезе | 2.12 | 3.17 | 3.12 |
| 09.11.2017 | Серия С - А | Карарезе | 2 - 3 | Пиза | 2.70 | 2.91 | 2.55 |
| 06.11.2017 | Серия С - А | Карарезе | 2 - 1 | Алесандрия | 2.14 | 3.13 | 3.14 |
| 29.10.2017 | Серия С - А | Лукезе | 3 - 2 | Карарезе | 2.16 | 3.09 | 3.14 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2017 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 0 | Про Пиаченца | 2.15 | 3.01 | 3.19 |
| 26.02.2017 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 3 | Про Пиаченца | 2.28 | 2.96 | 2.99 |
| 09.10.2016 | Серия С - А | Про Пиаченца | 0 - 1 | Карарезе | 2.03 | 3.03 | 3.47 |
| 29.03.2015 | Серия С - В | Про Пиаченца | 1 - 2 | Карарезе | 2.27 | 3.00 | 2.88 |
| 15.11.2014 | Серия С - В | Карарезе | 4 - 0 | Про Пиаченца | 1.88 | 3.18 | 3.73 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Про Пиаченца имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Серия С - Група А класиране към 30.12.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 19 | +26 | 46 |
| 2 | Сиена | 18 | +8 | 36 |
| 3 | Пиза | 19 | +12 | 35 |
| 4 | Витербезе | 19 | +10 | 34 |
| 5 | Джиана Ерминио | 19 | +7 | 29 |
| 6 | Монца | 19 | +3 | 27 |
| 7 | Олбия | 19 | -2 | 27 |
| 8 | Пистоезе | 18 | -1 | 26 |
| 9 | Карарезе | 19 | +1 | 25 |
| 10 | Алесандрия | 19 | +3 | 24 |
| 11 | Арцакена | 19 | +1 | 24 |
| 12 | Лукезе | 19 | -5 | 24 |
| 13 | Пиаченца | 18 | 0 | 21 |
| 14 | Понтедера | 19 | -9 | 21 |
| 15 | Про Пиаченца | 19 | -7 | 19 |
| 16 | Кунео | 19 | -14 | 17 |
| 17 | Арецо | 19 | +3 | 11 |
| 18 | Гаворано | 19 | -15 | 11 |
| 19 | Прато | 19 | -21 | 11 |
Хронология в първенството
| Про Пиаченца | |
| Карарезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Про Пиаченца | Про Пиаченца | Карарезе | Карарезе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 3 - 0 | 2 - 3 | |||||
| 2 | Сиена | 1 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 3 | Пиза | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 4 | Витербезе | 1 - 0 | 4 - 3 | 4 - 3 | ||||
| 5 | Джиана Ерминио | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 6 | Монца | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 7 | Олбия | 1 - 3 | 1 - 3 | 3 - 0 | ||||
| 8 | Пистоезе | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 9 | Карарезе | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Алесандрия | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 11 | Арцакена | 0 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 12 | Лукезе | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 13 | Пиаченца | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 14 | Понтедера | 0 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 15 | Про Пиаченца | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 16 | Кунео | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 17 | Арецо | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 18 | Гаворано | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 19 | Прато | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 5 | 2 - 5 | |||
Класиране в шампионата
| Про Пиаченца | Карарезе | |
| Позиция | 15 | 9 |
| Точки | 19 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 12 |
| Точки | 13 | 9 |
Форма в шампионата
| Про Пиаченца | Карарезе | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 8 |
7
4 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 3 |
2
3 5 |
Голове в шампионата
| Про Пиаченца | Карарезе | |
|
Вкарани
Получени |
15
22 |
34
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
13 |
16
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.10 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.12.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
