Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
събота, 25 март, 2017
15:30
15:30
Про Пиаченца
Лупа Рома
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Прогнози на потребителите
1 100% за Про Пиаченца
X 0% за равен
2 0% за Лупа Рома
Общо гласували: 9
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.03.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пиаченца, а гостите от Рим. Разстоянието между двата града е 416.3 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Про Пиаченца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 0 | Про Пиаченца | 2.24 | 3.02 | 3.06 |
| 11.03.2017 | Серия С - А | Витербезе | 0 - 2 | Про Пиаченца | 2.12 | 3.14 | 3.15 |
| 04.03.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 2 - 0 | Прато | 1.71 | 3.29 | 4.54 |
| 26.02.2017 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 3 | Про Пиаченца | 2.28 | 2.96 | 2.99 |
| 19.02.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 3 - 1 | Арецо | 2.88 | 2.94 | 2.40 |
| 12.02.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 0 | Про Пиаченца | 2.25 | 2.94 | 3.06 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 0 | Ренате | 2.53 | 2.97 | 2.66 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 2 - 0 | Олбия | 2.31 | 3.01 | 2.94 |
| 25.01.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 2 - 1 | Сиена | 2.68 | 3.03 | 2.48 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Кремонезе | 1 - 1 | Про Пиаченца | 1.41 | 3.90 | 6.96 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Лупа Рома - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 0 - 1 | Прато | 2.12 | 3.00 | 3.29 |
| 11.03.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 2 - 1 | Лупа Рома | 1.60 | 3.51 | 5.01 |
| 04.03.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 1 - 3 | Понтедера | 2.28 | 2.95 | 3.05 |
| 26.02.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 3 - 1 | Лукезе | 2.80 | 3.04 | 2.36 |
| 19.02.2017 | Серия С - А | Витербезе | 1 - 0 | Лупа Рома | 1.82 | 3.22 | 4.13 |
| 11.02.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 0 - 2 | Расинг Рома | 1.66 | 3.35 | 4.70 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Олбия | 0 - 1 | Лупа Рома | 1.79 | 3.31 | 4.03 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 2 - 0 | Сиена | 2.34 | 2.97 | 2.91 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 0 | Лупа Рома | 2.29 | 3.02 | 2.94 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Лупа Рома | 1 - 1 | Пиаченца | 2.83 | 3.05 | 2.33 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2016 | Серия С - А | Лупа Рома | 1 - 2 | Про Пиаченца | 2.39 | 3.02 | 2.76 |
Серия С - Група А класиране към 25.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 30 | +29 | 63 |
| 2 | Кремонезе | 30 | +21 | 59 |
| 3 | Арецо | 30 | +11 | 53 |
| 4 | Ливорно | 30 | +14 | 53 |
| 5 | Джиана Ерминио | 30 | +11 | 50 |
| 6 | Пиаченца | 30 | +11 | 49 |
| 7 | Ренате | 30 | +5 | 45 |
| 8 | Комо | 30 | +3 | 45 |
| 9 | Про Пиаченца | 30 | +5 | 41 |
| 10 | Витербезе | 30 | -2 | 41 |
| 11 | Лукезе | 30 | +8 | 40 |
| 12 | Сиена | 30 | -1 | 38 |
| 13 | Пистоезе | 30 | +1 | 35 |
| 14 | Понтедера | 30 | -12 | 33 |
| 15 | Олбия | 30 | -11 | 32 |
| 16 | Тутокуойо | 30 | -17 | 29 |
| 17 | Карарезе | 30 | -11 | 29 |
| 18 | Прато | 30 | -22 | 29 |
| 19 | Лупа Рома | 30 | -17 | 28 |
| 20 | Расинг Рома | 30 | -26 | 25 |
Хронология в първенството
| Про Пиаченца | |
| Лупа Рома | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Про Пиаченца | Про Пиаченца | Лупа Рома | Лупа Рома | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 2 | Кремонезе | 2 - 3 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | |||
| 3 | Арецо | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 4 | Ливорно | 3 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 5 | Джиана Ерминио | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 6 | Пиаченца | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 7 | Ренате | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 8 | Комо | 3 - 2 | 0 - 1 | |||||
| 9 | Про Пиаченца | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 10 | Витербезе | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Лукезе | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 12 | Сиена | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 13 | Пистоезе | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Понтедера | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | Олбия | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 16 | Тутокуойо | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 17 | Карарезе | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 2 - 1 | |||
| 18 | Прато | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 19 | Лупа Рома | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 20 | Расинг Рома | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Про Пиаченца | Лупа Рома | |
| Позиция | 9 | 19 |
| Точки | 41 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 16 |
| Точки | 27 | 10 |
Форма в шампионата
| Про Пиаченца | Лупа Рома | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
5 13 |
7
7 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 4 |
2
4 8 |
Голове в шампионата
| Про Пиаченца | Лупа Рома | |
|
Вкарани
Получени |
34
29 |
25
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
11 |
8
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.03.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Про Пиаченца
X 0% за равен
2 0% за Лупа Рома
Общо гласували: 9
