Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
17:30
Про Пиаченца
Прато
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пиаченца, а гостите от Прато. Разстоянието между двата града е 170.0 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Про Пиаченца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2017 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 3 | Про Пиаченца | 2.28 | 2.96 | 2.99 |
| 19.02.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 3 - 1 | Арецо | 2.88 | 2.94 | 2.40 |
| 12.02.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 0 | Про Пиаченца | 2.25 | 2.94 | 3.06 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 0 | Ренате | 2.53 | 2.97 | 2.66 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 2 - 0 | Олбия | 2.31 | 3.01 | 2.94 |
| 25.01.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 2 - 1 | Сиена | 2.68 | 3.03 | 2.48 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Кремонезе | 1 - 1 | Про Пиаченца | 1.41 | 3.90 | 6.96 |
| 29.12.2016 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 1 | Пистоезе | 2.12 | 3.01 | 3.29 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Алесандрия | 3 - 1 | Про Пиаченца | 1.26 | 4.48 | 10.52 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 0 | Про Пиаченца | 2.22 | 2.99 | 3.10 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Прато - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2017 | Серия С - А | Комо | 0 - 0 | Прато | 1.57 | 3.55 | 5.09 |
| 19.02.2017 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Ренате | 2.38 | 2.94 | 2.86 |
| 12.02.2017 | Серия С - А | Сиена | 2 - 1 | Прато | 1.76 | 3.21 | 4.39 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Прато | 2 - 0 | Витербезе | 2.53 | 2.99 | 2.64 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Прато | 3 - 0 | Карарезе | 2.66 | 2.98 | 2.51 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 2 - 0 | Прато | 1.82 | 3.28 | 3.92 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 0 | Расинг Рома | 2.26 | 2.99 | 3.01 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 3 - 1 | Прато | 1.60 | 3.35 | 5.33 |
| 18.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Пиаченца | 3.98 | 3.27 | 1.81 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 0 | Прато | 1.55 | 3.52 | 5.50 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Про Пиаченца | 2.34 | 2.98 | 2.93 |
| 28.02.2015 | Серия С - В | Прато | 0 - 1 | Про Пиаченца | 2.14 | 3.04 | 3.12 |
| 11.10.2014 | Серия С - В | Про Пиаченца | 1 - 1 | Прато | 2.41 | 3.04 | 2.75 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Про Пиаченца имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 04.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 27 | +30 | 59 |
| 2 | Кремонезе | 27 | +19 | 53 |
| 3 | Ливорно | 27 | +16 | 50 |
| 4 | Арецо | 27 | +11 | 49 |
| 5 | Джиана Ерминио | 27 | +9 | 43 |
| 6 | Витербезе | 27 | +2 | 41 |
| 7 | Пиаченца | 27 | +4 | 40 |
| 8 | Комо | 27 | +2 | 40 |
| 9 | Ренате | 27 | +3 | 38 |
| 10 | Лукезе | 27 | +8 | 36 |
| 11 | Про Пиаченца | 27 | +2 | 35 |
| 12 | Сиена | 27 | -2 | 32 |
| 13 | Пистоезе | 27 | 0 | 31 |
| 14 | Олбия | 27 | -8 | 31 |
| 15 | Тутокуойо | 27 | -12 | 28 |
| 16 | Лупа Рома | 27 | -13 | 28 |
| 17 | Понтедера | 27 | -14 | 28 |
| 18 | Карарезе | 27 | -15 | 26 |
| 19 | Расинг Рома | 27 | -20 | 23 |
| 20 | Прато | 27 | -22 | 23 |
Хронология в първенството
| Про Пиаченца | |
| Прато | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Про Пиаченца | Про Пиаченца | Прато | Прато | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 2 | Кремонезе | 2 - 3 | 1 - 1 | 2 - 3 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||
| 3 | Ливорно | 3 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||||
| 4 | Арецо | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | |||
| 5 | Джиана Ерминио | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 6 | Витербезе | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 7 | Пиаченца | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 8 | Комо | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 9 | Ренате | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Лукезе | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 11 | Про Пиаченца | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 12 | Сиена | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 13 | Пистоезе | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 14 | Олбия | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 15 | Тутокуойо | 0 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 16 | Лупа Рома | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 17 | Понтедера | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | |||
| 18 | Карарезе | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 19 | Расинг Рома | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 20 | Прато | 1 - 0 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Про Пиаченца | Прато | |
| Позиция | 11 | 20 |
| Точки | 35 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 20 |
| Точки | 24 | 5 |
Форма в шампионата
| Про Пиаченца | Прато | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
5 12 |
6
5 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 4 |
1
2 10 |
Голове в шампионата
| Про Пиаченца | Прато | |
|
Вкарани
Получени |
30
28 |
21
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
11 |
6
30 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
