Италия - Серия Б (2016 - 2017)

събота, 27 август, 2016
21:30
Про Верчели

Про Верчели

Асколи

Асколи

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 33% за Про Верчели
X 33% за равен
2 33% за Асколи
Общо гласували: 3
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.10 3.00 3.90
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.29 1.40 1.75
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.50 2.50
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.00 1.36
Ср. коеф. 2.5 1.65 2.20
Ср. коеф. 3.5 1.22 4.00
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.91 1.91

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.08.2016 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Верчели, а гостите от Асколи Пичено. Разстоянието между двата града е 495.0 км. Мачът ще се играе на стадион Силвио Пиола, който има капацитет от 4 200 места, от които седящи 575. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Силвио Пиола. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Про Верчели - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
13.08.2016 Купа на Италия Торино 4 - 1 Про Верчели 1.26 5.28 10.20
07.08.2016 Купа на Италия Про Верчели 3 - 1 Реджиана 1.76 3.40 4.40
20.05.2016 Серия Б Про Верчели 1 - 2 Каляри 3.55 2.64 2.36
13.05.2016 Серия Б Перуджа 1 - 2 Про Верчели 3.03 2.99 2.35
07.05.2016 Серия Б Про Верчели 1 - 1 Трапани 2.73 2.93 2.62
02.05.2016 Серия Б Чезена 2 - 1 Про Верчели 1.65 3.47 4.98
23.04.2016 Серия Б Про Верчели 1 - 1 Авелино 2.30 3.01 3.14
19.04.2016 Серия Б Тернана 2 - 2 Про Верчели 2.02 3.02 3.83
16.04.2016 Серия Б Про Верчели 1 - 1 Салернитана 2.23 3.11 3.16
10.04.2016 Серия Б Комо 1 - 1 Про Верчели 2.00 3.12 3.75

Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.

Асколи - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
08.08.2016 Купа на Италия Асколи 2 - 2 Лече 2.03 3.35 3.37
20.05.2016 Серия Б Специя 0 - 0 Асколи 2.19 2.27 6.64
14.05.2016 Серия Б Асколи 1 - 3 Ливорно 2.47 3.16 2.72
07.05.2016 Серия Б Новара 2 - 0 Асколи 1.56 3.67 5.65
30.04.2016 Серия Б Асколи 2 - 2 Салернитана 2.49 2.79 3.03
23.04.2016 Серия Б Тернана 1 - 3 Асколи 2.08 3.08 3.52
19.04.2016 Серия Б Асколи 0 - 1 Бари 2.87 2.98 2.47
16.04.2016 Серия Б Трапани 4 - 3 Асколи 1.62 3.60 5.17
09.04.2016 Серия Б Асколи 2 - 1 Каляри 3.53 3.09 2.08
02.04.2016 Серия Б Перуджа 0 - 2 Асколи 1.64 3.33 5.59

Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
19.03.2016 Серия Б Про Верчели 1 - 1 Асколи 2.08 3.04 3.59
31.10.2015 Серия Б Асколи 0 - 1 Про Верчели 2.07 3.08 3.61
16.02.2013 Серия Б Асколи 0 - 0 Про Верчели 1.87 3.21 4.09
22.09.2012 Серия Б Про Верчели 3 - 1 Асколи 2.19 2.99 3.36

В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Про Верчели имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.

Серия Б класиране към 27.08.2016

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Салернитана 1 0 1 0 1 1 0 1
1 Специя 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Асколи 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Бари 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Бреша 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Верона 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Виртус Ентела 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Виченца 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Карпи 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Новара 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Перуджа 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Про Верчели 0 0 0 0 0 0 0 0
3 СПАЛ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Тернана 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Трапани 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Фрозиноне 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Чезена 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Читадела 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Беневенто 0 0 0 0 0 0 0 -1
20 Авелино 0 0 0 0 0 0 0 -2
21 Латина 0 0 0 0 0 0 0 -4
21 Пиза 0 0 0 0 0 0 0 -4
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Класиране в шампионата

  Про Верчели Асколи
Позиция 3 3
Точки 0 0
  Домакин Гост
Позиция 2 2
Точки 0 0

Форма в шампионата

  Про Верчели Асколи
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
0  
0  
0  
0  
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голове в шампионата

  Про Верчели Асколи
Вкарани
Получени
0   
0   
0   
0   
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
0   
0   
0   
0   

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.10 3.00 3.90
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.29 1.40 1.75
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.50 2.50
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.00 1.36
Ср. коеф. 2.5 1.65 2.20
Ср. коеф. 3.5 1.22 4.00
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.91 1.91

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.08.2016 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 33% за Про Верчели
X 33% за равен
2 33% за Асколи
Общо гласували: 3