Италия - Серия С - Група А (2026 - 2027)
петък, 16 октомври, 2026
21:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.76 |
3.16 |
2.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.02 |
1.70 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.42 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
1.87 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.19 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.06 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Верчели, а гостите от Леко.
Разстоянието между двата града е 96.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Силвио Пиола,
който има капацитет от
4 200 места, от които седящи 575.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Силвио Пиола.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Про Верчели - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Серия С - А |
Унион Бреша |
2 - 0 |
Про Верчели |
1.35 |
4.44 |
7.10 |
| 03.10.2026 |
Серия С - А |
Про Верчели |
2 - 0 |
Карпи |
2.12 |
3.31 |
3.01 |
| 26.09.2026 |
Серия С - А |
Джиана Ерминио |
1 - 1 |
Про Верчели |
2.07 |
3.19 |
3.27 |
| 21.09.2026 |
Серия С - А |
Тренто 1921 |
4 - 0 |
Про Верчели |
1.68 |
3.59 |
4.36 |
| 17.09.2026 |
Серия С - А |
Про Верчели |
2 - 2 |
Алчоне Милано |
2.43 |
2.99 |
2.80 |
| 13.09.2026 |
Серия С - А |
Тревизо |
2 - 1 |
Про Верчели |
2.21 |
2.95 |
3.22 |
| 07.09.2026 |
Серия С - А |
Про Верчели |
1 - 0 |
Фолгоре Карат. |
2.10 |
2.99 |
3.39 |
| 02.09.2026 |
Купа Серия С |
Карпи |
1 - 1 |
Про Верчели |
2.21 |
3.03 |
2.85 |
| 30.08.2026 |
Серия С - А |
Арциняно Валк. |
1 - 0 |
Про Верчели |
1.98 |
3.01 |
3.72 |
| 23.08.2026 |
Серия С - А |
Про Верчели |
1 - 1 |
Дезенцано |
2.17 |
3.12 |
3.10 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 домакинства.
Леко - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Серия С - А |
Леко |
1 - 1 |
Алчоне Милано |
1.96 |
3.28 |
3.46 |
| 04.10.2026 |
Серия С - А |
Леко |
2 - 2 |
Унион Бреша |
4.00 |
3.22 |
1.84 |
| 26.09.2026 |
Серия С - А |
Читадела |
3 - 0 |
Леко |
1.77 |
3.45 |
4.00 |
| 20.09.2026 |
Серия С - А |
Леко |
0 - 0 |
Перджолетезе |
2.01 |
3.18 |
3.44 |
| 17.09.2026 |
Серия С - А |
Дезенцано |
1 - 3 |
Леко |
2.33 |
2.99 |
2.92 |
| 13.09.2026 |
Серия С - А |
Леко |
1 - 0 |
Джиана Ерминио |
1.92 |
3.06 |
3.94 |
| 07.09.2026 |
Серия С - А |
Тренто 1921 |
1 - 0 |
Леко |
1.92 |
3.13 |
3.76 |
| 31.08.2026 |
Серия С - А |
Тревизо |
1 - 0 |
Леко |
2.44 |
2.95 |
2.81 |
| 22.08.2026 |
Серия С - А |
Леко |
0 - 0 |
Арциняно Валк. |
2.06 |
3.03 |
3.49 |
| 16.08.2026 |
Купа Серия С |
Леко |
0 - 0 |
Дезенцано |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.02.2026 |
Серия С - А |
Леко |
0 - 2 |
Про Верчели |
1.85 |
3.11 |
4.09 |
| 25.09.2025 |
Серия С - А |
Про Верчели |
0 - 1 |
Леко |
3.14 |
2.91 |
2.26 |
| 09.02.2025 |
Серия С - А |
Леко |
2 - 1 |
Про Верчели |
2.59 |
2.74 |
2.84 |
| 28.09.2024 |
Серия С - А |
Про Верчели |
3 - 2 |
Леко |
2.94 |
2.81 |
2.38 |
| 23.08.2023 |
Приятелски срещи |
Про Верчели |
0 - 2 |
Леко |
2.81 |
3.36 |
2.24 |
| 22.04.2023 |
Серия С - А |
Леко |
0 - 0 |
Про Верчели |
2.48 |
2.93 |
2.71 |
| 17.12.2022 |
Серия С - А |
Про Верчели |
1 - 1 |
Леко |
2.27 |
2.86 |
3.09 |
| 19.01.2022 |
Серия С - А |
Леко |
0 - 0 |
Про Верчели |
2.40 |
2.73 |
3.06 |
| 29.08.2021 |
Серия С - А |
Про Верчели |
1 - 0 |
Леко |
1.98 |
3.12 |
3.58 |
| 21.04.2021 |
Серия С - А |
Про Верчели |
1 - 3 |
Леко |
1.84 |
3.10 |
4.28 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Про Верчели имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Читадела |
9 |
8 |
0 |
1 |
16 |
4 |
+12 |
24 |
| 2 |
Унион Бреша |
9 |
5 |
4 |
0 |
16 |
6 |
+10 |
19 |
| 3 |
Оспиталето |
9 |
5 |
3 |
1 |
15 |
6 |
+9 |
18 |
| 4 |
Тренто 1921 |
9 |
4 |
5 |
0 |
12 |
5 |
+7 |
17 |
| 5 |
Арциняно Валкиампо |
9 |
5 |
2 |
2 |
14 |
10 |
+4 |
17 |
| 6 |
Дезенцано |
9 |
3 |
4 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
13 |
| 6 |
Тревизо |
9 |
3 |
4 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
13 |
| 8 |
Албинолефе |
9 |
3 |
3 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 9 |
Алчоне Милано |
9 |
2 |
6 |
1 |
13 |
14 |
-1 |
12 |
| 10 |
Лумецане |
9 |
3 |
3 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 11 |
Перджолетезе |
9 |
2 |
5 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
11 |
| 12 |
Доломити Белунези |
9 |
2 |
4 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
10 |
| 12 |
Леко |
9 |
2 |
4 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
10 |
| 14 |
Новара |
9 |
2 |
3 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
9 |
| 15 |
Про Верчели |
9 |
2 |
3 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
9 |
| 16 |
Ювентус Некст Джен |
9 |
1 |
4 |
4 |
8 |
15 |
-7 |
7 |
| 17 |
Фолгоре Каратезе |
9 |
1 |
3 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
6 |
| 18 |
Карпи |
9 |
1 |
3 |
5 |
11 |
19 |
-8 |
6 |
| 19 |
Джиана Ерминио |
9 |
0 |
5 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
5 |
| 20 |
Ренате |
9 |
0 |
4 |
5 |
8 |
14 |
-6 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Про Верчели |
|
| Леко |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Про Верчели |
Про Верчели |
|
Леко |
Леко |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Читадела |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Унион Бреша |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 3 |
Оспиталето |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Тренто 1921 |
|
4 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Арциняно Валкиампо |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Дезенцано |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 6 |
Тревизо |
|
2 - 1 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Албинолефе |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Алчоне Милано |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Лумецане |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Перджолетезе |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 12 |
Доломити Белунези |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Леко |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Новара |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Про Верчели |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 16 |
Ювентус Некст Джен |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Фолгоре Каратезе |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 18 |
Карпи |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 19 |
Джиана Ерминио |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 20 |
Ренате |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Про Верчели |
Леко |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
4 |
3 |
| Вкарани Голове |
8 |
7 |
| Получени Голове |
13 |
9 |
| Средно Вкарани |
0.89 |
0.78 |
| Средно Получени |
1.44 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
67% |
44% |
| Мачове Получил |
78% |
67% |
| Гол/Гол |
44% |
33% |
| Над 1.5 |
78% |
44% |
| Над 2.5 |
33% |
33% |
| Над 3.5 |
22% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
3 |
| Вкарани Голове |
6 |
3 |
| Получени Голове |
3 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
0.75 |
| Средно Получени |
0.75 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
25% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
25% |
| Над 1.5 |
75% |
50% |
| Над 2.5 |
25% |
50% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.76 |
3.16 |
2.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.02 |
1.70 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.42 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
1.87 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.19 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.06 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака