Италия - Купа на Италия - Серия С (2024 - 2025)
19:00
Про Верчели
Лукезе
с резултат 1 - 0 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.43 | 4.31 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.24 | 2.01 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.84 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.21 | 3.89 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.02 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.08.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Верчели, а гостите от Лука. Разстоянието между двата града е 233.2 км. Мачът ще се играе на стадион Силвио Пиола, който има капацитет от 4 200 места, от които седящи 575. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Силвио Пиола. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Про Верчели - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2024 | Плейофи | Джиана Ерминио | 3 - 0 | Про Верчели | 2.38 | 2.89 | 2.84 |
| 28.04.2024 | Серия С - А | Виртус Верона | 0 - 1 | Про Верчели | 2.49 | 2.95 | 2.66 |
| 20.04.2024 | Серия С - А | Про Верчели | 2 - 0 | Арциняно Валк. | 2.66 | 2.97 | 2.49 |
| 13.04.2024 | Серия С - А | Тренто 1921 | 1 - 0 | Про Верчели | 2.47 | 2.80 | 2.81 |
| 06.04.2024 | Серия С - А | Про Верчели | 3 - 1 | Албинолефе | 2.09 | 3.04 | 3.29 |
| 30.03.2024 | Серия С - А | Алесандрия | 1 - 1 | Про Верчели | 3.37 | 3.01 | 2.07 |
| 24.03.2024 | Серия С - А | Про Верчели | 2 - 0 | Падуа | 4.16 | 3.28 | 1.75 |
| 16.03.2024 | Серия С - А | Новара | 2 - 2 | Про Верчели | 2.31 | 3.01 | 2.89 |
| 09.03.2024 | Серия С - А | Про Верчели | 1 - 3 | Леняго Салус | 2.21 | 2.83 | 3.22 |
| 05.03.2024 | Серия С - А | Аурора Про Патрия | 2 - 1 | Про Верчели | 2.45 | 2.73 | 2.91 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Лукезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2024 | Серия С - В | Анкона | 0 - 0 | Лукезе | 1.42 | 4.03 | 6.22 |
| 21.04.2024 | Серия С - В | Лукезе | 0 - 1 | Карарезе | 2.46 | 2.95 | 2.70 |
| 14.04.2024 | Серия С - В | Фермана | 2 - 1 | Лукезе | 3.34 | 3.21 | 1.98 |
| 08.04.2024 | Серия С - В | Лукезе | 1 - 1 | Арецо | 2.09 | 2.93 | 3.39 |
| 28.03.2024 | Серия С - В | Вис Пезаро 1898 | 1 - 3 | Лукезе | 3.03 | 2.88 | 2.27 |
| 24.03.2024 | Серия С - В | Лукезе | 0 - 1 | Чезена | 4.07 | 3.14 | 1.82 |
| 15.03.2024 | Серия С - В | Виртус Ентела | 0 - 0 | Лукезе | 1.99 | 2.97 | 3.66 |
| 10.03.2024 | Серия С - В | Лукезе | 1 - 0 | Олбия | 1.38 | 4.01 | 7.15 |
| 06.03.2024 | Серия С - В | Понтедера | 2 - 2 | Лукезе | 2.52 | 2.94 | 2.63 |
| 03.03.2024 | Серия С - В | Лукезе | 2 - 1 | Римини | 1.81 | 3.24 | 4.04 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2021 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 0 | Про Верчели | 3.95 | 3.22 | 1.86 |
| 11.10.2020 | Серия С - А | Про Верчели | 2 - 1 | Лукезе | 1.58 | 3.60 | 5.16 |
| 13.04.2019 | Серия С - А | Про Верчели | 0 - 0 | Лукезе | 1.83 | 3.07 | 4.18 |
| 13.12.2018 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Про Верчели | 3.02 | 3.13 | 2.22 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Про Верчели имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Про Верчели класиране в Серия С - Група А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мантова | 38 | +41 | 80 |
| 2 | Падуа | 38 | +27 | 77 |
| 3 | Виченца | 38 | +22 | 71 |
| 4 | Триестина | 38 | +17 | 64 |
| 5 | Аталанта Б | 38 | +7 | 59 |
| 6 | Леняго Салус | 38 | +7 | 56 |
| 7 | Джиана Ерминио | 38 | +2 | 53 |
| 8 | Про Верчели | 38 | +3 | 53 |
| 9 | Лумецане | 38 | +1 | 53 |
| 10 | Тренто 1921 | 38 | -3 | 51 |
| 11 | Виртус Верона | 38 | -8 | 47 |
| 12 | Аурора Про Патрия | 38 | -14 | 46 |
| 13 | Албинолефе | 38 | -3 | 45 |
| 14 | Перджолетезе | 38 | -6 | 45 |
| 15 | Ренате | 38 | -11 | 45 |
| 16 | Арциняно Валкиампо | 38 | -5 | 44 |
| 17 | Новара | 38 | -10 | 43 |
| 18 | Фиоренцуола 1922 | 38 | -24 | 38 |
| 19 | Про Сесто | 38 | -15 | 35 |
| 20 | Алесандрия | 38 | -28 | 20 |
Лукезе класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.43 | 4.31 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.24 | 2.01 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.84 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.21 | 3.89 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.02 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.08.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра