Италия - Серия Б (2017 - 2018)
16:00
Про Верчели
Парма
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.39 | 3.10 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.36 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Верчели, а гостите от Парма. Разстоянието между двата града е 161.0 км. Треньорът на гостите е Карлос Куеста (Исп). Мачът ще се играе на стадион Силвио Пиола, който има капацитет от 4 200 места, от които седящи 575. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Силвио Пиола. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Про Верчели - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Серия Б | Виртус Ентела | 3 - 2 | Про Верчели | 2.04 | 3.08 | 3.69 |
| 17.04.2018 | Серия Б | Про Верчели | 3 - 1 | Пескара | 2.40 | 3.09 | 2.92 |
| 14.04.2018 | Серия Б | Емполи | 3 - 2 | Про Верчели | 1.34 | 4.61 | 7.92 |
| 08.04.2018 | Серия Б | Про Верчели | 0 - 0 | Новара | 2.44 | 2.95 | 2.99 |
| 03.04.2018 | Серия Б | Про Верчели | 0 - 2 | Перуджа | 2.85 | 2.98 | 2.52 |
| 29.03.2018 | Серия Б | Фоджа | 2 - 1 | Про Верчели | 1.78 | 3.32 | 4.52 |
| 25.03.2018 | Серия Б | Про Верчели | 0 - 0 | Авелино | 2.21 | 3.02 | 3.36 |
| 19.03.2018 | Серия Б | Карпи | 2 - 0 | Про Верчели | 2.22 | 2.82 | 3.59 |
| 10.03.2018 | Серия Б | Бари | 2 - 2 | Про Верчели | 1.67 | 3.43 | 5.19 |
| 06.03.2018 | Серия Б | Чезена | 2 - 2 | Про Верчели | 2.04 | 3.09 | 3.73 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Парма - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Серия Б | Парма | 2 - 1 | Карпи | 1.64 | 3.35 | 5.72 |
| 16.04.2018 | Серия Б | Асколи | 0 - 1 | Парма | 3.58 | 3.00 | 2.12 |
| 13.04.2018 | Серия Б | Парма | 0 - 0 | Читадела | 1.87 | 3.24 | 4.22 |
| 07.04.2018 | Серия Б | Парма | 2 - 0 | Фрозиноне | 2.43 | 3.00 | 2.98 |
| 02.04.2018 | Серия Б | Парма | 3 - 2 | Палермо | 2.31 | 2.90 | 3.26 |
| 29.03.2018 | Серия Б | Авелино | 1 - 2 | Парма | 3.36 | 2.92 | 2.26 |
| 25.03.2018 | Серия Б | Парма | 3 - 1 | Фоджа | 1.98 | 3.20 | 3.76 |
| 17.03.2018 | Серия Б | Виртус Ентела | 2 - 0 | Парма | 3.35 | 2.93 | 2.25 |
| 10.03.2018 | Серия Б | Пескара | 1 - 4 | Парма | 2.50 | 3.07 | 2.80 |
| 26.02.2018 | Серия Б | Салернитана | 0 - 1 | Парма | 2.70 | 3.02 | 2.62 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2017 | Серия Б | Парма | 3 - 0 | Про Верчели | 1.55 | 3.56 | 6.23 |
Серия Б класиране към 28.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Емполи | 37 | +36 | 76 |
| 2 | Парма | 37 | +17 | 63 |
| 3 | Палермо | 38 | +17 | 63 |
| 4 | Фрозиноне | 37 | +16 | 62 |
| 5 | Венеция | 38 | +15 | 60 |
| 6 | Бари | 38 | +8 | 58 |
| 7 | Перуджа | 37 | +12 | 57 |
| 8 | Читадела | 37 | +7 | 55 |
| 9 | Фоджа | 37 | -1 | 51 |
| 10 | Карпи | 37 | -11 | 49 |
| 11 | Специя | 37 | 0 | 47 |
| 12 | Бреша | 37 | -6 | 46 |
| 13 | Салернитана | 37 | -7 | 44 |
| 14 | Кремонезе | 37 | -1 | 43 |
| 15 | Пескара | 37 | -16 | 42 |
| 16 | Авелино | 37 | -11 | 40 |
| 17 | Новара | 37 | -9 | 40 |
| 18 | Виртус Ентела | 38 | -12 | 40 |
| 19 | Асколи | 37 | -21 | 39 |
| 20 | Чезена | 37 | -9 | 39 |
| 21 | Тернана | 37 | -7 | 37 |
| 22 | Про Верчели | 37 | -17 | 34 |
Хронология в първенството
| Про Верчели | |
| Парма | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Про Верчели | Про Верчели | Парма | Парма | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Емполи | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Парма | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 3 | Палермо | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Фрозиноне | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Венеция | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 6 | Бари | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 7 | Перуджа | 0 - 2 | 1 - 5 | 0 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Читадела | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 9 | Фоджа | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 10 | Карпи | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Специя | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 0 | ||||
| 12 | Бреша | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 13 | Салернитана | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | Кремонезе | 1 - 4 | 2 - 3 | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Пескара | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 16 | Авелино | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 17 | Новара | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 18 | Виртус Ентела | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 19 | Асколи | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 20 | Чезена | 5 - 2 | 2 - 2 | 5 - 2 | 0 - 0 | |||
| 21 | Тернана | 4 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 22 | Про Верчели | - | - | - | 3 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Про Верчели | Парма | |
| Позиция | 22 | 2 |
| Точки | 34 | 63 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 21 | 4 |
| Точки | 20 | 27 |
Форма в шампионата
| Про Верчели | Парма | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
13 17 |
18
9 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
8 6 |
8
3 7 |
Голове в шампионата
| Про Верчели | Парма | |
|
Вкарани
Получени |
43
60 |
51
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
24 |
20
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.39 | 3.10 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.36 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
