Люксембург - Национална Дивизия (2016 - 2017)
21:00
Прогрес Нидеркорн
Жюнес Канах
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.17 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нидеркорн, а гостите от Канах. Разстоянието между двата града е 32.1 км. Мачът ще се играе на стадион Йос Хауперт, който има капацитет от 4 830 места. Снимки от Google карта стадион Йос Хауперт. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогрес Нидеркорн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 0 - 2 | Прогрес Нидеркорн | 2.33 | 3.34 | 2.58 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 5 - 1 | УНА Щрасен | 2.05 | 3.80 | 2.75 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 2 | Ф91 Дюделанж | 4.16 | 3.98 | 1.60 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 2 - 2 | Прогрес Нидеркорн | 4.57 | 3.59 | 1.61 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 2 | Мондорф-ле-Бен | 1.64 | 3.55 | 4.55 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 2 - 4 | Прогрес Нидеркорн | 3.65 | 3.63 | 1.78 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 2 - 2 | Фола Еш | 4.54 | 3.76 | 1.57 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 3 | Прогрес Нидеркорн | - | - | - |
| 11.02.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 2 | Диферданж | 3.53 | 3.95 | 1.73 |
| 14.12.2016 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 0 - 2 | Юнион Титус | 1.51 | 3.81 | 5.16 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Жюнес Канах - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 0 - 2 | Виктория Роспорт | 2.26 | 3.38 | 2.65 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 3 - 0 | Жюнес Канах | 2.09 | 3.22 | 3.04 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 2 - 0 | Каерйенг | 1.95 | 3.40 | 3.33 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 2 - 2 | Жюнес Канах | 1.14 | 6.82 | 11.09 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 3 - 1 | Рюмеланж | 2.23 | 3.23 | 2.85 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 5 - 1 | Жюнес Канах | 1.09 | 8.24 | 14.49 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 3 - 2 | Расинг ФК Унион | 3.53 | 3.36 | 1.84 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | Жюнес Канах | 1.55 | 3.92 | 4.52 |
| 12.02.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 0 - 4 | Юнион Титус | 2.30 | 3.25 | 2.70 |
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 1 - 1 | Жюнес Еш | 3.74 | 3.64 | 1.74 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2016 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 0 - 5 | Прогрес Нидеркорн | - | - | - |
| 22.02.2015 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 0 | Жюнес Канах | 1.68 | 3.88 | 3.59 |
| 10.08.2014 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 1 - 2 | Прогрес Нидеркорн | 2.48 | 3.23 | 2.48 |
| 13.04.2014 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 3 - 0 | Жюнес Канах | 1.90 | 3.30 | 3.60 |
| 03.10.2013 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 2 - 0 | Прогрес Нидеркорн | 2.15 | 3.10 | 3.10 |
| 07.04.2013 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 0 - 2 | Прогрес Нидеркорн | 1.58 | 3.50 | 5.00 |
| 19.08.2012 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 0 - 2 | Жюнес Канах | 1.78 | 3.60 | 3.70 |
| 30.04.2011 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 1 - 0 | Прогрес Нидеркорн | - | - | - |
| 24.10.2010 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 2 - 0 | Жюнес Канах | 1.35 | 4.00 | 8.00 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Прогрес Нидеркорн имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Национална Дивизия класиране към 28.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Диферданж | 22 | +33 | 55 |
| 2 | Ф91 Дюделанж | 22 | +45 | 53 |
| 3 | Фола Еш | 22 | +34 | 49 |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 22 | +12 | 34 |
| 5 | Юнион Титус Петанж | 22 | +8 | 32 |
| 6 | Мондорф-ле-Бен | 22 | -7 | 30 |
| 7 | УНА Щрасен | 22 | -12 | 29 |
| 8 | Жюнес Еш | 22 | -4 | 27 |
| 9 | Виктория Роспорт | 22 | -14 | 22 |
| 10 | Расинг ФК Унион | 22 | -17 | 21 |
| 11 | Жюнес Канах | 22 | -20 | 21 |
| 12 | Рюмеланж | 22 | -23 | 20 |
| 13 | РМ Хам Бенфика | 22 | -17 | 19 |
| 14 | Каерйенг | 22 | -18 | 19 |
Хронология в първенството
| Прогрес Нидеркорн | |
| Жюнес Канах | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Прогрес Нидеркорн | Прогрес Нидеркорн | Жюнес Канах | Жюнес Канах | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Диферданж | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 2 | Ф91 Дюделанж | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 2 | 6 - 1 | 6 - 1 | ||
| 3 | Фола Еш | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | - | - | - | 0 - 5 | |||
| 5 | Юнион Титус Петанж | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 6 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 7 | УНА Щрасен | 5 - 1 | 1 - 3 | 5 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 8 | Жюнес Еш | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 9 | Виктория Роспорт | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Расинг ФК Унион | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 11 | Жюнес Канах | 0 - 5 | - | - | - | |||
| 12 | Рюмеланж | 4 - 0 | 1 - 3 | 4 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | РМ Хам Бенфика | 0 - 3 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 14 | Каерйенг | 0 - 2 | 2 - 4 | 0 - 2 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Прогрес Нидеркорн | Жюнес Канах | |
| Позиция | 4 | 11 |
| Точки | 34 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 13 |
| Точки | 14 | 7 |
Форма в шампионата
| Прогрес Нидеркорн | Жюнес Канах | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
4 8 |
5
6 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 5 |
1
4 6 |
Голове в шампионата
| Прогрес Нидеркорн | Жюнес Канах | |
|
Вкарани
Получени |
43
31 |
25
45 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
16 |
8
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.17 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
