Уругвай - Примера Дивисион (2018 - Апертура)
22:00
Прогресо Монтевидео
Монтевидео Уондърърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.20 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогресо Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2018 | Примера Дивисион | Ривър Плейт Монтевидео | 4 - 2 | Прогресо Монтевидео | 2.35 | 3.26 | 2.67 |
| 25.03.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 3 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.24 | 3.20 | 2.85 |
| 17.03.2018 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 1 | Прогресо Монтевидео | 1.57 | 3.76 | 4.98 |
| 10.03.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Серо Монтевидео | 2.30 | 3.20 | 2.80 |
| 04.03.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 2 - 1 | Насионал Монтевидео | 6.03 | 3.99 | 1.46 |
| 25.02.2018 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 2 - 0 | Прогресо Монтевидео | 2.24 | 3.14 | 2.94 |
| 17.02.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 4 - 1 | Рампла Хуниорс | 1.84 | 3.33 | 3.76 |
| 10.02.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 0 - 3 | Прогресо Монтевидео | 1.92 | 3.27 | 3.55 |
| 04.02.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 1 - 1 | Данубио Монтевидео | 3.24 | 3.05 | 2.12 |
| 16.12.2017 | Сегунда дивисион | Прогресо Монтевидео | 2 - 1 | Вия Тереса | 1.72 | 3.35 | 4.20 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Монтевидео Уондърърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 2 | Насионал Монтевидео | 4.54 | 3.62 | 1.63 |
| 24.03.2018 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 1 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 2.72 | 3.24 | 2.35 |
| 17.03.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 1 | Рампла Хуниорс | 1.75 | 3.44 | 4.12 |
| 11.03.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 1 - 2 | Монтевидео Уондърърс | 3.09 | 3.22 | 2.12 |
| 03.03.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 1 | Данубио Монтевидео | 2.48 | 3.15 | 2.65 |
| 25.02.2018 | Примера Дивисион | Атенас Сан Карлос | 2 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 2.75 | 3.13 | 2.37 |
| 17.02.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 1 | Пенярол Монтевидео | 3.70 | 3.44 | 1.82 |
| 10.02.2018 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 1 - 3 | Монтевидео Уондърърс | 2.56 | 2.95 | 2.67 |
| 03.02.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 0 | Ел Танкуе Сислей *** | 1.84 | 3.36 | 3.73 |
| 27.01.2018 | Копа Либ. Квал. | Олимпия Асунсион | 2 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 1.39 | 4.01 | 8.63 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2013 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 4 - 0 | Прогресо Монтевидео | 1.93 | 3.35 | 3.50 |
| 21.10.2012 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 1 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 3.37 | 3.29 | 1.98 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Прогресо Монтевидео имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Примера Дивисион класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Монтевидео | 9 | +15 | 24 |
| 2 | Пенярол Монтевидео | 9 | +12 | 23 |
| 3 | Ливърпул Монтевидео | 9 | +4 | 19 |
| 4 | Данубио Монтевидео | 9 | +1 | 18 |
| 5 | Дефенсор Спортинг | 9 | +3 | 15 |
| 6 | Прогресо Монтевидео | 9 | +5 | 14 |
| 7 | Ривър Плейт Монтевидео | 9 | +1 | 14 |
| 8 | Бостън Ривър | 9 | -1 | 12 |
| 9 | Монтевидео Уондърърс | 9 | -1 | 12 |
| 10 | Феникс Монтевидео | 9 | +1 | 11 |
| 11 | Серо Монтевидео | 9 | -7 | 11 |
| 12 | Атенас Сан Карлос | 9 | -8 | 9 |
| 13 | Расинг Клуб Монтевидео | 9 | -6 | 8 |
| 14 | Монтевидео Сити Торке | 9 | -8 | 6 |
| 15 | Рампла Хуниорс | 9 | -11 | 5 |
| 16 | Ел Танкуе Сислей | 9 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Прогресо Монтевидео | |
| Монтевидео Уондърърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Прогресо Монтевидео | Прогресо Монтевидео | Монтевидео Уондърърс | Монтевидео Уондърърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Монтевидео | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | ||||
| 2 | Пенярол Монтевидео | 1 - 1 | ||||||
| 3 | Ливърпул Монтевидео | |||||||
| 4 | Данубио Монтевидео | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 5 | Дефенсор Спортинг | 1 - 1 | ||||||
| 6 | Прогресо Монтевидео | - | - | - | ||||
| 7 | Ривър Плейт Монтевидео | 4 - 2 | ||||||
| 8 | Бостън Ривър | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 9 | Монтевидео Уондърърс | - | - | - | ||||
| 10 | Феникс Монтевидео | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Серо Монтевидео | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 12 | Атенас Сан Карлос | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 13 | Расинг Клуб Монтевидео | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 14 | Монтевидео Сити Торке | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 15 | Рампла Хуниорс | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 16 | Ел Танкуе Сислей | 0 - 0* | ||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Прогресо Монтевидео | Монтевидео Уондърърс | |
| Позиция | 6 | 9 |
| Точки | 14 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 10 | 7 |
Форма в шампионата
| Прогресо Монтевидео | Монтевидео Уондърърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 3 |
3
3 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 1 |
2
1 1 |
Голове в шампионата
| Прогресо Монтевидео | Монтевидео Уондърърс | |
|
Вкарани
Получени |
16
11 |
9
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
4 |
7
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.20 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
