Уругвай - Примера Дивисион (2018 - Апертура)
22:00
Прогресо Монтевидео
Расинг Клуб Монтевидео
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.25 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.33 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.03.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогресо Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 1 | Прогресо Монтевидео | 1.57 | 3.76 | 4.98 |
| 10.03.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Серо Монтевидео | 2.30 | 3.20 | 2.80 |
| 04.03.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 2 - 1 | Насионал Монтевидео | 6.03 | 3.99 | 1.46 |
| 25.02.2018 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 2 - 0 | Прогресо Монтевидео | 2.24 | 3.14 | 2.94 |
| 17.02.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 4 - 1 | Рампла Хуниорс | 1.84 | 3.33 | 3.76 |
| 10.02.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 0 - 3 | Прогресо Монтевидео | 1.92 | 3.27 | 3.55 |
| 04.02.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 1 - 1 | Данубио Монтевидео | 3.24 | 3.05 | 2.12 |
| 16.12.2017 | Сегунда дивисион | Прогресо Монтевидео | 2 - 1 | Вия Тереса | 1.72 | 3.35 | 4.20 |
| 22.11.2017 | Сегунда дивисион | Прогресо Монтевидео | 2 - 0 | Сентрал Еспаньол | 1.88 | 3.35 | 3.50 |
| 08.07.2017 | Сегунда дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Такуарембо | 1.68 | 3.50 | 4.20 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 7 домакинства.
Расинг Клуб Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2018 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 1 | Насионал Монтевидео | 4.76 | 3.71 | 1.59 |
| 11.03.2018 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 0 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.34 | 3.15 | 2.79 |
| 04.03.2018 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 2 - 1 | Рампла Хуниорс | 2.10 | 3.11 | 3.24 |
| 25.02.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 2 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.79 | 3.22 | 2.28 |
| 18.02.2018 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 2 | Данубио Монтевидео | 2.68 | 3.29 | 2.35 |
| 11.02.2018 | Примера Дивисион | Атенас Сан Карлос | 1 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.36 | 3.26 | 2.71 |
| 05.02.2018 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 2 | Пенярол Монтевидео | 5.80 | 4.01 | 1.46 |
| 03.12.2017 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 4 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 1.58 | 3.85 | 4.77 |
| 26.11.2017 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 0 | Ривър Плейт Монтевидео | 2.45 | 3.18 | 2.63 |
| 24.11.2017 | Примера Дивисион | Пласа Колония | 1 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 4.31 | 3.64 | 1.68 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.06.2013 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 2 - 0 | Прогресо Монтевидео | 1.56 | 3.73 | 4.94 |
| 09.12.2012 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 1 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.43 | 3.20 | 2.59 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Прогресо Монтевидео имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Примера Дивисион класиране към 25.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пенярол Монтевидео | 7 | +10 | 19 |
| 2 | Насионал Монтевидео | 7 | +12 | 18 |
| 3 | Данубио Монтевидео | 8 | +1 | 17 |
| 4 | Ливърпул Монтевидео | 7 | +4 | 16 |
| 5 | Дефенсор Спортинг | 8 | +3 | 14 |
| 6 | Монтевидео Уондърърс | 8 | +1 | 12 |
| 7 | Прогресо Монтевидео | 7 | +4 | 11 |
| 8 | Ривър Плейт Монтевидео | 7 | 0 | 11 |
| 9 | Бостън Ривър | 8 | -1 | 11 |
| 10 | Атенас Сан Карлос | 7 | -5 | 9 |
| 11 | Феникс Монтевидео | 8 | 0 | 8 |
| 12 | Серо Монтевидео | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Расинг Клуб Монтевидео | 7 | -3 | 7 |
| 14 | Монтевидео Сити Торке | 8 | -8 | 5 |
| 15 | Рампла Хуниорс | 7 | -10 | 2 |
| 16 | Ел Танкуе Сислей | 8 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Прогресо Монтевидео | |
| Расинг Клуб Монтевидео | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Прогресо Монтевидео | Прогресо Монтевидео | Расинг Клуб Монтевидео | Расинг Клуб Монтевидео | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пенярол Монтевидео | 0 - 2 | ||||||
| 2 | Насионал Монтевидео | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 3 | Данубио Монтевидео | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | ||||
| 4 | Ливърпул Монтевидео | |||||||
| 5 | Дефенсор Спортинг | 1 - 1 | ||||||
| 6 | Монтевидео Уондърърс | |||||||
| 7 | Прогресо Монтевидео | - | - | - | ||||
| 8 | Ривър Плейт Монтевидео | |||||||
| 9 | Бостън Ривър | |||||||
| 10 | Атенас Сан Карлос | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Феникс Монтевидео | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 12 | Серо Монтевидео | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 13 | Расинг Клуб Монтевидео | - | - | - | ||||
| 14 | Монтевидео Сити Торке | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 15 | Рампла Хуниорс | 4 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 16 | Ел Танкуе Сислей | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Прогресо Монтевидео | Расинг Клуб Монтевидео | |
| Позиция | 7 | 13 |
| Точки | 11 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 7 | 4 |
Форма в шампионата
| Прогресо Монтевидео | Расинг Клуб Монтевидео | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 2 |
2
1 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 1 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| Прогресо Монтевидео | Расинг Клуб Монтевидео | |
|
Вкарани
Получени |
11
7 |
6
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
4 |
3
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.25 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.33 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.03.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
