Германия - Трета Лига (2017 - 2018)
15:00
Пройсен Мюнстер
Унтерхахинг
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.50 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.30 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.03.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мюнстер, а гостите от Унтерхахинг. Разстоянието между двата града е 518.5 км. Мачът ще се играе на стадион Пройсен Щадион, който има капацитет от 15 050 места, от които седящи 3 000. Снимки от Google карта стадион Пройсен Щадион. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пройсен Мюнстер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Трета Лига | Оснабрюк | 0 - 1 | Пройсен Мюнстер | 2.10 | 3.16 | 3.35 |
| 10.03.2018 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 2 - 2 | Карл Цайс Йена | 1.89 | 3.31 | 3.84 |
| 07.03.2018 | Трета Лига | Аален | 0 - 0 | Пройсен Мюнстер | 2.28 | 3.14 | 2.99 |
| 03.03.2018 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 1 - 1 | Падерборн | 3.06 | 3.15 | 2.23 |
| 24.02.2018 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 0 | Пройсен Мюнстер | 2.46 | 3.09 | 2.79 |
| 16.02.2018 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 2 - 0 | Ханза Рощок | 2.07 | 3.17 | 3.43 |
| 10.02.2018 | Трета Лига | Магдебург | 3 - 1 | Пройсен Мюнстер | 1.65 | 3.51 | 4.95 |
| 03.02.2018 | Трета Лига | Вердер Бремен II | 2 - 4 | Пройсен Мюнстер | 2.96 | 3.05 | 2.37 |
| 30.01.2018 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 5 - 0 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.62 | 3.54 | 5.31 |
| 26.01.2018 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 1 - 0 | Вюрцбургер Кикерс | 2.76 | 3.03 | 2.51 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Унтерхахинг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 3 - 2 | Вюрцбургер Кикерс | 2.62 | 3.13 | 2.55 |
| 10.03.2018 | Трета Лига | Мепен | 1 - 1 | Унтерхахинг | 2.45 | 3.18 | 2.72 |
| 06.03.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 1 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.60 | 3.71 | 5.12 |
| 03.03.2018 | Трета Лига | Зоненхоф Гроссашпах | 1 - 2 | Унтерхахинг | 2.57 | 3.20 | 2.55 |
| 24.02.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 3 - 0 | Шпортфройнде Лоте | 2.06 | 3.35 | 3.27 |
| 17.02.2018 | Трета Лига | Кемницер | 2 - 1 | Унтерхахинг | 2.70 | 3.30 | 2.41 |
| 11.02.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 1 | Халешер | 1.88 | 3.46 | 3.72 |
| 03.02.2018 | Трета Лига | Фортуна Кьолн | 0 - 0 | Унтерхахинг | 2.27 | 3.31 | 2.90 |
| 27.01.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 0 - 1 | Веен Висбаден | 2.95 | 3.38 | 2.20 |
| 20.01.2018 | Трета Лига | Карлсруе | 3 - 1 | Унтерхахинг | 2.00 | 3.27 | 3.51 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2017 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 0 | Пройсен Мюнстер | 2.05 | 3.30 | 3.34 |
| 16.05.2015 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 0 | Пройсен Мюнстер | 2.06 | 3.45 | 3.08 |
| 22.11.2014 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 2 - 0 | Унтерхахинг | 1.61 | 3.65 | 4.90 |
| 08.03.2014 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 2 | Пройсен Мюнстер | 2.75 | 3.06 | 2.42 |
| 14.09.2013 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 2 - 3 | Унтерхахинг | 1.61 | 3.71 | 4.70 |
| 11.05.2013 | Трета Лига | Унтерхахинг | 3 - 0 | Пройсен Мюнстер | 4.61 | 3.62 | 1.64 |
| 17.11.2012 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 0 - 0 | Унтерхахинг | - | - | - |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Пройсен Мюнстер имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Трета Лига класиране към 24.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падерборн | 30 | +34 | 63 |
| 2 | Магдебург | 28 | +21 | 57 |
| 3 | Карлсруе | 30 | +16 | 57 |
| 4 | Веен Висбаден | 29 | +35 | 56 |
| 5 | Фортуна Кьолн | 30 | +16 | 53 |
| 6 | Ханза Рощок | 30 | +10 | 48 |
| 7 | Унтерхахинг | 30 | +3 | 47 |
| 8 | Аален | 31 | 0 | 44 |
| 9 | Вюрцбургер Кикерс | 29 | -3 | 40 |
| 10 | Мепен | 28 | -3 | 38 |
| 11 | Зоненхоф Гроссашпах | 30 | -8 | 37 |
| 12 | Пройсен Мюнстер | 30 | -4 | 36 |
| 13 | Халешер | 30 | -5 | 36 |
| 14 | Цвикау | 30 | -9 | 36 |
| 15 | Карл Цайс Йена | 27 | -5 | 33 |
| 16 | Оснабрюк | 29 | -8 | 33 |
| 17 | Шпортфройнде Лоте | 30 | -14 | 30 |
| 18 | Вердер Бремен II | 31 | -25 | 20 |
| 19 | Кемницер | 29 | -21 | 17 |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 29 | -30 | 9 |
Хронология в първенството
| Пройсен Мюнстер | |
| Унтерхахинг | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пройсен Мюнстер | Пройсен Мюнстер | Унтерхахинг | Унтерхахинг | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падерборн | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 3 | |||
| 2 | Магдебург | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 3 | Карлсруе | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 4 | Веен Висбаден | 6 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Фортуна Кьолн | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 6 | Ханза Рощок | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | |||
| 7 | Унтерхахинг | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Аален | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 9 | Вюрцбургер Кикерс | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Мепен | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Зоненхоф Гроссашпах | 1 - 4 | 1 - 4 | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 12 | Пройсен Мюнстер | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 13 | Халешер | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 14 | Цвикау | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 15 | Карл Цайс Йена | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 3 - 2 | |||
| 16 | Оснабрюк | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 17 | Шпортфройнде Лоте | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 18 | Вердер Бремен II | 0 - 1 | 2 - 4 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 19 | Кемницер | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 5 - 0 | 1 - 1 | 5 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Пройсен Мюнстер | Унтерхахинг | |
| Позиция | 12 | 7 |
| Точки | 36 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 6 |
| Точки | 23 | 20 |
Форма в шампионата
| Пройсен Мюнстер | Унтерхахинг | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
9 12 |
14
5 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 4 |
6
2 7 |
Голове в шампионата
| Пройсен Мюнстер | Унтерхахинг | |
|
Вкарани
Получени |
35
39 |
46
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
15 |
19
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.50 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.30 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.03.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
