Индонезия - Супер Лига (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
15:00
ПСМ Макасар
Персиб Бандунг
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.95 |
3.83 |
1.56 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.23 |
1.21 |
1.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.82 |
1.22 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.84 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.02 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.74 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.96 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Макасар, а гостите от Бандунг.
Разстоянието между двата града е 1 319.8 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ПСМ Макасар - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Супер Лига |
Арема Маланг |
3 - 0 |
ПСМ Макасар |
2.24 |
3.31 |
2.73 |
| 04.05.2026 |
Супер Лига |
ПСМ Макасар |
2 - 1 |
Бхаянгкара Ламп. |
1.88 |
3.34 |
3.55 |
| 27.04.2026 |
Супер Лига |
Бали Юнайтед |
2 - 0 |
ПСМ Макасар |
1.93 |
3.43 |
3.31 |
| 23.04.2026 |
Супер Лига |
ПСМ Макасар |
3 - 1 |
Персик Кедири |
1.93 |
3.31 |
3.45 |
| 18.04.2026 |
Супер Лига |
ПСМ Макасар |
1 - 2 |
Борнео Самаринда |
2.76 |
3.44 |
2.19 |
| 10.04.2026 |
Супер Лига |
ПСИМ Джокякарта |
1 - 2 |
ПСМ Макасар |
2.04 |
3.27 |
3.18 |
| 04.04.2026 |
Супер Лига |
ПСМ Макасар |
1 - 1 |
Персис Соло |
1.87 |
3.38 |
3.58 |
| 07.03.2026 |
Супер Лига |
Малут Юнайтед |
3 - 3 |
ПСМ Макасар |
1.61 |
3.60 |
4.72 |
| 02.03.2026 |
Супер Лига |
ПСМ Макасар |
2 - 4 |
Персита Тангеранг |
1.96 |
3.19 |
3.47 |
| 25.02.2026 |
Супер Лига |
Персебая Сурабая |
1 - 0 |
ПСМ Макасар |
1.97 |
3.20 |
3.43 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Персиб Бандунг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Супер Лига |
Персия Джакарта |
1 - 2 |
Персиб Бандунг |
2.62 |
3.20 |
2.39 |
| 04.05.2026 |
Супер Лига |
Персиб Бандунг |
1 - 0 |
ПСИМ Джокякарта |
1.23 |
5.24 |
9.92 |
| 30.04.2026 |
Супер Лига |
Бхаянгкара Ламп. |
2 - 4 |
Персиб Бандунг |
4.64 |
3.51 |
1.64 |
| 24.04.2026 |
Супер Лига |
Персиб Бандунг |
0 - 0 |
Арема Маланг |
1.27 |
4.96 |
8.17 |
| 20.04.2026 |
Супер Лига |
Дева Юнайтед Бантен |
2 - 2 |
Персиб Бандунг |
3.04 |
3.33 |
2.08 |
| 12.04.2026 |
Супер Лига |
Персиб Бандунг |
3 - 2 |
Бали Юнайтед |
1.32 |
4.62 |
7.64 |
| 05.04.2026 |
Супер Лига |
Семен Паданг |
0 - 2 |
Персиб Бандунг |
4.91 |
3.74 |
1.56 |
| 15.03.2026 |
Супер Лига |
Борнео Самаринда |
1 - 1 |
Персиб Бандунг |
2.76 |
3.09 |
2.34 |
| 09.03.2026 |
Супер Лига |
Персиб Бандунг |
3 - 0 |
Персик Кедири |
1.30 |
4.55 |
8.17 |
| 02.03.2026 |
Супер Лига |
Персебая Сурабая |
2 - 2 |
Персиб Бандунг |
3.89 |
3.19 |
1.84 |
Общо 6 победи и 4 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 равенства
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.12.2025 |
Супер Лига |
Персиб Бандунг |
1 - 0 |
ПСМ Макасар |
1.49 |
3.81 |
5.56 |
| 01.02.2025 |
Супер Лига |
Персиб Бандунг |
1 - 0 |
ПСМ Макасар |
1.69 |
3.49 |
4.13 |
| 11.09.2024 |
Супер Лига |
ПСМ Макасар |
0 - 0 |
Персиб Бандунг |
2.16 |
3.28 |
2.87 |
| 19.07.2024 |
Купа на Президента |
Персиб Бандунг |
2 - 0 |
ПСМ Макасар |
1.59 |
3.69 |
4.65 |
| 04.12.2023 |
Супер Лига |
Персиб Бандунг |
0 - 0 |
ПСМ Макасар |
1.52 |
3.99 |
4.98 |
| 22.07.2023 |
Супер Лига |
ПСМ Макасар |
4 - 2 |
Персиб Бандунг |
2.04 |
3.26 |
3.15 |
| 14.02.2023 |
Супер Лига |
Персиб Бандунг |
1 - 2 |
ПСМ Макасар |
2.12 |
3.28 |
3.01 |
| 29.08.2022 |
Супер Лига |
ПСМ Макасар |
5 - 1 |
Персиб Бандунг |
2.33 |
3.16 |
2.67 |
| 22.02.2022 |
Супер Лига |
ПСМ Макасар |
0 - 2 |
Персиб Бандунг |
3.09 |
2.76 |
2.41 |
| 02.10.2021 |
Супер Лига |
Персиб Бандунг |
1 - 1 |
ПСМ Макасар |
1.67 |
3.56 |
4.34 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на ПСМ Макасар имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Супер Лига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Персиб Бандунг |
32 |
23 |
6 |
3 |
57 |
21 |
+36 |
75 |
| 2 |
Борнео Самаринда |
32 |
24 |
3 |
5 |
67 |
30 |
+37 |
75 |
| 3 |
Персия Джакарта |
32 |
20 |
5 |
7 |
59 |
28 |
+31 |
65 |
| 4 |
Персебая Сурабая |
33 |
15 |
10 |
8 |
56 |
35 |
+21 |
55 |
| 5 |
Дева Юнайтед Бантен |
32 |
16 |
5 |
11 |
44 |
35 |
+9 |
53 |
| 6 |
Малут Юнайтед |
32 |
15 |
7 |
10 |
66 |
45 |
+21 |
52 |
| 7 |
Бхаянгкара Пресиси Лампунг |
32 |
15 |
5 |
12 |
45 |
41 |
+4 |
50 |
| 8 |
Бали Юнайтед |
32 |
12 |
9 |
11 |
52 |
47 |
+5 |
45 |
| 9 |
Персита Тангеранг |
32 |
13 |
5 |
14 |
36 |
33 |
+3 |
44 |
| 10 |
Арема Маланг |
32 |
11 |
9 |
12 |
45 |
44 |
+1 |
42 |
| 11 |
ПСИМ Джокякарта |
32 |
10 |
12 |
10 |
40 |
40 |
0 |
42 |
| 12 |
Персик Кедири |
32 |
11 |
6 |
15 |
41 |
53 |
-12 |
39 |
| 13 |
Персиджап Джепара |
32 |
9 |
7 |
16 |
31 |
45 |
-14 |
34 |
| 14 |
ПСМ Макасар |
32 |
8 |
10 |
14 |
38 |
45 |
-7 |
34 |
| 15 |
Мадура Юнайтед |
32 |
8 |
8 |
16 |
34 |
52 |
-18 |
32 |
| 16 |
Персис Соло |
32 |
6 |
10 |
16 |
35 |
58 |
-23 |
28 |
| 17 |
Семен Паданг |
33 |
5 |
5 |
23 |
22 |
62 |
-40 |
20 |
| 18 |
ПСБС Биак |
32 |
4 |
6 |
22 |
29 |
83 |
-54 |
18 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ПСМ Макасар |
|
| Персиб Бандунг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ПСМ Макасар |
ПСМ Макасар |
|
Персиб Бандунг |
Персиб Бандунг |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Персиб Бандунг |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Борнео Самаринда |
1 - 2 |
2 - 1 |
1 - 2 |
|
3 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Персия Джакарта |
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 0 |
|
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 4 |
Персебая Сурабая |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
Дева Юнайтед Бантен |
0 - 2 |
0 - 1 |
0 - 2 |
|
1 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 6 |
Малут Юнайтед |
0 - 1 |
3 - 3 |
0 - 1 |
|
2 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Бхаянгкара Пресиси Лампунг |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
2 - 0 |
2 - 4 |
2 - 4 |
| 8 |
Бали Юнайтед |
0 - 2 |
2 - 0 |
0 - 2 |
|
3 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Персита Тангеранг |
2 - 4 |
2 - 1 |
2 - 4 |
|
1 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Арема Маланг |
1 - 2 |
3 - 0 |
1 - 2 |
|
0 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 11 |
ПСИМ Джокякарта |
0 - 0 |
1 - 2 |
0 - 0 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Персик Кедири |
3 - 1 |
1 - 1 |
3 - 1 |
|
3 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
Персиджап Джепара |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 14 |
ПСМ Макасар |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
| 15 |
Мадура Юнайтед |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
5 - 0 |
1 - 4 |
1 - 4 |
| 16 |
Персис Соло |
1 - 1 |
3 - 4 |
1 - 1 |
|
2 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 17 |
Семен Паданг |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
2 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 18 |
ПСБС Биак |
5 - 0 |
1 - 2 |
5 - 0 |
|
1 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ПСМ Макасар |
Персиб Бандунг |
| Победи |
8 |
23 |
| Равни |
10 |
6 |
| Загуби |
14 |
3 |
| Вкарани Голове |
38 |
57 |
| Получени Голове |
45 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.19 |
1.78 |
| Средно Получени |
1.41 |
0.66 |
| Мачове Вкарал |
69% |
94% |
| Мачове Получил |
84% |
44% |
| Гол/Гол |
59% |
41% |
| Над 1.5 |
81% |
69% |
| Над 2.5 |
44% |
41% |
| Над 3.5 |
16% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
8 |
| Равни |
6 |
5 |
| Загуби |
6 |
3 |
| Вкарани Голове |
20 |
28 |
| Получени Голове |
19 |
18 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
1.75 |
| Средно Получени |
1.19 |
1.12 |
| Мачове Вкарал |
69% |
94% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
56% |
69% |
| Над 1.5 |
81% |
88% |
| Над 2.5 |
38% |
56% |
| Над 3.5 |
19% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.95 |
3.83 |
1.56 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.23 |
1.21 |
1.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.82 |
1.22 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.84 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.02 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.74 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.96 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака