Индонезия - Супер Лига (2026 - 2027)
събота, 12 септември, 2026
11:30
ПСС Слеман
Мадура Юнайтед
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.67 |
3.31 |
2.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.52 |
1.28 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.99 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.55 |
1.26 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.89 |
1.81 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.32 |
3.11 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.08 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.09.2026 08:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Слеман, а гостите от Бангкалан.
Разстоянието между двата града е 267.2 км.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ПСС Слеман - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.09.2026 |
Супер Лига |
Бали Юнайтед |
2 - 1 |
ПСС Слеман |
1.79 |
3.24 |
4.27 |
| 19.07.2025 |
Приятелски срещи |
Персебая Сурабая |
1 - 0 |
ПСС Слеман |
1.67 |
3.66 |
4.22 |
| 24.05.2025 |
Супер Лига |
Мадура Юнайтед |
0 - 3 |
ПСС Слеман |
3.92 |
3.72 |
1.71 |
| 17.05.2025 |
Супер Лига |
ПСС Слеман |
2 - 1 |
Персия Джакарта |
1.91 |
3.41 |
3.44 |
| 09.05.2025 |
Супер Лига |
ПСИС Семаранг |
1 - 2 |
ПСС Слеман |
2.79 |
3.35 |
2.20 |
| 03.05.2025 |
Супер Лига |
ПСС Слеман |
3 - 1 |
ПСМ Макасар |
3.16 |
3.22 |
2.05 |
| 26.04.2025 |
Супер Лига |
Персиб Бандунг |
3 - 0 |
ПСС Слеман |
1.33 |
4.59 |
6.89 |
| 17.04.2025 |
Супер Лига |
ПСС Слеман |
0 - 1 |
Дева Юнайтед Бантен |
3.75 |
3.67 |
1.72 |
| 11.04.2025 |
Супер Лига |
ПСБС Биак |
2 - 1 |
ПСС Слеман |
1.66 |
3.56 |
4.30 |
| 11.03.2025 |
Супер Лига |
ПСС Слеман |
1 - 4 |
Персис Соло |
2.36 |
3.16 |
2.66 |
Общо 4 победи и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Мадура Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2026 |
Супер Лига |
Мадура Юнайтед |
2 - 0 |
Персиджап Джепара |
1.93 |
3.25 |
3.58 |
| 26.08.2026 |
Приятелски срещи |
Борнео Самаринда |
1 - 3 |
Мадура Юнайтед |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Супер Лига |
Мадура Юнайтед |
2 - 0 |
ПСМ Макасар |
1.49 |
3.99 |
5.29 |
| 17.05.2026 |
Супер Лига |
ПСИМ Джокякарта |
2 - 1 |
Мадура Юнайтед |
2.11 |
3.40 |
2.93 |
| 11.05.2026 |
Супер Лига |
Бхаянгкара Ламп. |
3 - 1 |
Мадура Юнайтед |
2.18 |
3.32 |
2.83 |
| 05.05.2026 |
Супер Лига |
Мадура Юнайтед |
2 - 0 |
Бали Юнайтед |
2.31 |
3.40 |
2.60 |
| 29.04.2026 |
Супер Лига |
Семен Паданг |
0 - 1 |
Мадура Юнайтед |
2.34 |
3.16 |
2.71 |
| 25.04.2026 |
Супер Лига |
Мадура Юнайтед |
1 - 2 |
Дева Юнайтед Бантен |
3.20 |
3.51 |
1.95 |
| 17.04.2026 |
Супер Лига |
Персебая Сурабая |
1 - 2 |
Мадура Юнайтед |
1.63 |
3.62 |
4.57 |
| 11.04.2026 |
Супер Лига |
Мадура Юнайтед |
2 - 1 |
Персик Кедири |
2.31 |
3.28 |
2.66 |
Общо 7 победи и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.05.2025 |
Супер Лига |
Мадура Юнайтед |
0 - 3 |
ПСС Слеман |
3.92 |
3.72 |
1.71 |
| 27.12.2024 |
Супер Лига |
ПСС Слеман |
4 - 0 |
Мадура Юнайтед |
2.02 |
3.23 |
3.26 |
| 29.03.2024 |
Супер Лига |
Мадура Юнайтед |
0 - 0 |
ПСС Слеман |
1.70 |
3.71 |
3.96 |
| 24.09.2023 |
Супер Лига |
ПСС Слеман |
1 - 1 |
Мадура Юнайтед |
3.00 |
3.20 |
2.14 |
| 11.03.2023 |
Супер Лига |
Мадура Юнайтед |
2 - 1 |
ПСС Слеман |
1.66 |
3.55 |
4.45 |
| 08.12.2022 |
Супер Лига |
ПСС Слеман |
0 - 1 |
Мадура Юнайтед |
3.11 |
3.19 |
2.08 |
| 18.01.2022 |
Супер Лига |
ПСС Слеман |
1 - 1 |
Мадура Юнайтед |
2.47 |
3.06 |
2.66 |
| 25.09.2021 |
Супер Лига |
Мадура Юнайтед |
1 - 0 |
ПСС Слеман |
2.11 |
3.40 |
3.04 |
| 29.09.2019 |
Супер Лига |
ПСС Слеман |
2 - 2 |
Мадура Юнайтед |
2.29 |
3.15 |
3.00 |
| 31.07.2019 |
Супер Лига |
Мадура Юнайтед |
0 - 1 |
ПСС Слеман |
1.26 |
5.15 |
9.21 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на ПСС Слеман имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Супер Лига класиране към 12.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дева Юнайтед Бантен |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 2 |
Арема Маланг |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 3 |
Персиб Бандунг |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 4 |
Мадура Юнайтед |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 5 |
Бали Юнайтед |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Персик Кедири |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Персия Джакарта |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Бхаянгкара Пресиси Лампунг |
2 |
0 |
2 |
0 |
3 |
3 |
0 |
2 |
| 9 |
Персебая Сурабая |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 9 |
Персита Тангеранг |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 9 |
ПСИМ Джокякарта |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 12 |
Гарудаякса |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 13 |
ПСС Слеман |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 14 |
Борнео Самаринда |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
ПСМ Макасар |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 16 |
Персиджап Джепара |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 17 |
Ява Юнайтед |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
-1 |
| 18 |
Исенмуланг Калтенг |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
-2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ПСС Слеман |
|
| Мадура Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ПСС Слеман |
Мадура Юнайтед |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
0 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.67 |
3.31 |
2.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.52 |
1.28 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.99 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.55 |
1.26 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.89 |
1.81 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.32 |
3.11 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.08 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.09.2026 08:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач