Шампионска Лига Квалификации (2022 - 2023)
21:30
ПСВ Айндховен
(Нидерландия)
Монако
(Франция)
с резултат 1 - 0 в продълженията
Монако1 - 1ПСВ Айндховен
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.60 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2022 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Айндховен (Нидерландия), а гостите от Монако (Франция). Разстоянието между двата града е 869.2 км. Треньорът на гостите е Филипе Луиш (Бра). Мачът ще се играе на стадион Филипс, който има капацитет от 36 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Филипс. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Отговорна Игра
ПСВ Айндховен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2022 | Ередивизи | ПСВ Айндховен | 4 - 1 | Еммен | 1.21 | 6.71 | 12.43 |
| 02.08.2022 | ШЛ Квалификации | Монако | 1 - 1 | ПСВ Айндховен | 2.18 | 3.57 | 3.13 |
| 30.07.2022 | Суперкупа | Аякс | 3 - 5 | ПСВ Айндховен | 1.82 | 3.84 | 3.88 |
| 23.07.2022 | Приятелски срещи | ПСВ Айндховен | 2 - 1 | Бетис | 2.43 | 3.48 | 2.45 |
| 19.07.2022 | Приятелски срещи | ПСВ Айндховен | 5 - 0 | ФК Айндховен | 1.09 | 9.08 | 16.52 |
| 16.07.2022 | Приятелски срещи | ПСВ Айндховен | 1 - 2 | Виляреал | 2.73 | 3.48 | 2.22 |
| 09.07.2022 | Приятелски срещи | Арминия Билефелд | 4 - 0 | ПСВ Айндховен | 3.30 | 3.54 | 1.90 |
| 02.07.2022 | Приятелски срещи | ПСВ Айндховен | 2 - 2 | Серкъл Брюж | 1.32 | 5.01 | 6.93 |
| 15.05.2022 | Ередивизи | Цволе | 1 - 2 | ПСВ Айндховен | 5.88 | 4.83 | 1.46 |
| 11.05.2022 | Ередивизи | ПСВ Айндховен | 3 - 2 | НЕК Ниймеген | 1.16 | 7.62 | 14.32 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Монако - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2022 | Лига 1 | Страсбург | 1 - 2 | Монако | 2.58 | 3.19 | 2.83 |
| 02.08.2022 | ШЛ Квалификации | Монако | 1 - 1 | ПСВ Айндховен | 2.18 | 3.57 | 3.13 |
| 27.07.2022 | Приятелски срещи | Саутхямптън | 3 - 1 | Монако | 2.46 | 3.26 | 2.58 |
| 23.07.2022 | Приятелски срещи | Порто | 2 - 1 | Монако | 2.04 | 3.37 | 3.20 |
| 16.07.2022 | Приятелски срещи | Интер | 2 - 2 | Монако | 1.74 | 3.80 | 3.81 |
| 09.07.2022 | Приятелски срещи | Портимонензе | 0 - 2 | Монако | 5.83 | 4.61 | 1.40 |
| 06.07.2022 | Приятелски срещи | Монако | 2 - 2 | Аустрия Виена | 1.74 | 3.89 | 3.67 |
| 29.06.2022 | Приятелски срещи | Монако | 1 - 1 | Санкт Гален | 1.39 | 4.81 | 5.79 |
| 25.06.2022 | Приятелски срещи | Монако | 1 - 0 | Серкъл Брюж | 1.28 | 5.50 | 8.90 |
| 21.05.2022 | Лига 1 | Ланс | 2 - 2 | Монако | 3.17 | 3.82 | 2.09 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2022 | ШЛ Квалификации | Монако | 1 - 1 | ПСВ Айндховен | 2.18 | 3.57 | 3.13 |
| 04.11.2021 | ЛЕ група B | Монако | 0 - 0 | ПСВ Айндховен | 2.01 | 3.69 | 3.56 |
| 21.10.2021 | ЛЕ група B | ПСВ Айндховен | 1 - 2 | Монако | 2.01 | 3.61 | 3.55 |
| 16.07.2017 | Приятелски срещи | Монако | 0 - 0 | ПСВ Айндховен | 2.02 | 3.54 | 3.07 |
| 17.07.2015 | Приятелски срещи | Монако | 3 - 1 | ПСВ Айндховен | 2.22 | 3.32 | 2.79 |
| 09.03.2005 | Шампионска Лига | Монако | 0 - 2 | ПСВ Айндховен | 1.83 | 3.25 | 4.09 |
| 22.02.2005 | Шампионска Лига | ПСВ Айндховен | 1 - 0 | Монако | 2.06 | 3.10 | 3.43 |
| 25.11.2003 | Шампионска Лига | Монако | 1 - 1 | ПСВ Айндховен | - | - | - |
| 17.09.2003 | Шампионска Лига | ПСВ Айндховен | 1 - 2 | Монако | - | - | - |
В последните 9 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ПСВ Айндховен имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
ПСВ Айндховен класиране в Нидерландия - Ередивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фейенорд | 1 | +3 | 3 |
| 2 | ПСВ Айндховен | 1 | +3 | 3 |
| 3 | АЗ Алкмаар | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Екселсиор | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Аякс | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Твенте | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Ваалвийк | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Волендам | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Грьонинген | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Утрехт | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Спарта Ротердам | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Хееренвеен | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Фортуна Ситард | 1 | -1 | 0 |
| 14 | НЕК Ниймеген | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Го Ахед Игълс | 1 | -2 | 0 |
| 15 | Камбур | 1 | -2 | 0 |
| 17 | Витес | 1 | -3 | 0 |
| 18 | Еммен | 1 | -3 | 0 |
Монако класиране във Франция - Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пари Сен Жермен | 1 | +5 | 3 |
| 2 | Лил | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Олимпик Марсилия | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Ланс | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Монпелие | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Лион | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Монако | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Лориен | 1 | +1 | 3 |
| 9 | Ница | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Тулуза | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Анже | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Нант | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Брест | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Троа | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Аячо | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Страсбург | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Рен | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Оксер | 1 | -3 | 0 |
| 18 | Реймс | 1 | -3 | 0 |
| 20 | Клермонт Фут | 1 | -5 | 0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.60 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2022 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра