Приятелски Срещи - Клубни
19:00
ПСВ Айндховен
(Нидерландия)
Валенсия
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.55 | 3.41 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 1.24 | 1.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.45 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.25 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.64 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.07.2024 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Айндховен (Нидерландия), а гостите от Валенсия (Испания). Разстоянието между двата града е 1 406.1 км. Треньорът на гостите е Хавиер Агире (Мек).
Отговорна Игра
ПСВ Айндховен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.07.2024 | Приятелски срещи | ПСВ Айндховен | 3 - 2 | ФК Айндховен | - | - | - |
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | ПСВ Айндховен | 1 - 1 | Клуб Брюж | 2.17 | 3.64 | 2.73 |
| 19.05.2024 | Ередивизи | ПСВ Айндховен | 3 - 1 | Ваалвийк | 1.17 | 8.23 | 12.18 |
| 12.05.2024 | Ередивизи | Фортуна Ситард | 1 - 1 | ПСВ Айндховен | 9.98 | 6.14 | 1.25 |
| 05.05.2024 | Ередивизи | ПСВ Айндховен | 4 - 2 | Спарта Ротердам | 1.10 | 10.03 | 19.73 |
| 25.04.2024 | Ередивизи | Хееренвеен | 0 - 8 | ПСВ Айндховен | 8.16 | 5.52 | 1.32 |
| 13.04.2024 | Ередивизи | ПСВ Айндховен | 6 - 0 | Витес | 1.05 | 13.80 | 30.13 |
| 06.04.2024 | Ередивизи | ПСВ Айндховен | 5 - 1 | АЗ Алкмаар | 1.41 | 4.77 | 7.01 |
| 02.04.2024 | Ередивизи | Екселсиор | 0 - 2 | ПСВ Айндховен | 14.32 | 8.37 | 1.15 |
| 30.03.2024 | Ередивизи | НЕК Ниймеген | 3 - 1 | ПСВ Айндховен | 7.02 | 5.20 | 1.37 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 равенство в последните 6 домакинства.
Валенсия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.07.2024 | Приятелски срещи | Валенсия | 0 - 1 | Алавес | 2.20 | 3.41 | 2.85 |
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Валенсия | 0 - 0 | Кастейон | - | - | - |
| 26.05.2024 | Примера Дивисион | Селта Виго | 2 - 2 | Валенсия | 1.89 | 3.64 | 4.03 |
| 19.05.2024 | Примера Дивисион | Валенсия | 1 - 3 | Жирона | 3.09 | 3.56 | 2.23 |
| 16.05.2024 | Примера Дивисион | Реал Сосиедад | 1 - 0 | Валенсия | 1.58 | 3.84 | 6.24 |
| 12.05.2024 | Примера Дивисион | Валенсия | 0 - 0 | Райо Валекано | 2.23 | 3.10 | 3.56 |
| 05.05.2024 | Примера Дивисион | Валенсия | 0 - 1 | Алавес | 2.09 | 3.06 | 4.03 |
| 29.04.2024 | Примера Дивисион | Барселона | 4 - 2 | Валенсия | 1.38 | 4.88 | 7.96 |
| 20.04.2024 | Примера Дивисион | Валенсия | 1 - 2 | Бетис | 2.57 | 3.08 | 2.96 |
| 15.04.2024 | Примера Дивисион | Осасуна | 0 - 1 | Валенсия | 2.31 | 3.03 | 3.47 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.07.2018 | Приятелски срещи | ПСВ Айндховен | 2 - 1 | Валенсия | 2.46 | 3.37 | 2.52 |
| 25.07.2015 | Приятелски срещи | ПСВ Айндховен | 0 - 1 | Валенсия | - | - | - |
| 15.03.2012 | ЛЕ Осминафинали | ПСВ Айндховен | 1 - 1 | Валенсия | 2.27 | 3.42 | 2.91 |
| 08.03.2012 | ЛЕ Осминафинали | Валенсия | 4 - 2 | ПСВ Айндховен | 1.63 | 3.71 | 5.16 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ПСВ Айндховен имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.55 | 3.41 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 1.24 | 1.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.45 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.25 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.64 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.07.2024 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра