Южна Корея - К-Лига 1 (2026)
неделя, 17 май, 2026
13:00
Пучхон 1995
Поханг Стийлърс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.40 |
3.10 |
2.15 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.36 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бучеон, а гостите от Поханг.
Разстоянието между двата града е 283.3 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пучхон 1995 - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
0 - 0 |
Чонбук Хюндай Моторс |
4.23 |
3.36 |
1.80 |
| 10.05.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
1 - 0 |
Пучхон 1995 |
1.68 |
3.55 |
4.70 |
| 05.05.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
0 - 1 |
Чеджу СК |
2.51 |
2.95 |
2.83 |
| 02.05.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
0 - 1 |
Пучхон 1995 |
1.91 |
3.24 |
3.94 |
| 25.04.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
0 - 2 |
Кимчхон Сангму |
3.05 |
3.16 |
2.25 |
| 21.04.2026 |
К-Лига 1 |
Сеул |
3 - 0 |
Пучхон 1995 |
1.67 |
3.50 |
4.98 |
| 18.04.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
2 - 2 |
Инчхън Юнайтед |
3.16 |
3.03 |
2.27 |
| 11.04.2026 |
К-Лига 1 |
Куанджу |
0 - 1 |
Пучхон 1995 |
2.69 |
2.93 |
2.66 |
| 04.04.2026 |
К-Лига 1 |
Чеджу СК |
1 - 0 |
Пучхон 1995 |
2.21 |
3.21 |
3.10 |
| 22.03.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 0 |
Пучхон 1995 |
1.92 |
3.28 |
3.73 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Поханг Стийлърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 1 |
Поханг Стийлърс |
2.53 |
3.05 |
2.73 |
| 09.05.2026 |
К-Лига 1 |
Теджън Хана Сит. |
0 - 2 |
Поханг Стийлърс |
2.08 |
3.18 |
3.36 |
| 05.05.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
1 - 1 |
Поханг Стийлърс |
2.05 |
3.08 |
3.64 |
| 02.05.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
0 - 1 |
Поханг Стийлърс |
2.22 |
3.20 |
3.08 |
| 26.04.2026 |
К-Лига 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
3 - 2 |
Поханг Стийлърс |
1.96 |
3.23 |
3.70 |
| 22.04.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
1 - 0 |
Куанджу |
1.62 |
3.48 |
5.54 |
| 19.04.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 1 |
Анянг |
2.13 |
3.07 |
3.39 |
| 11.04.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 2 |
Чеджу СК |
1.83 |
3.24 |
4.26 |
| 04.04.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
1 - 0 |
Теджън Хана Сит. |
2.72 |
3.09 |
2.51 |
| 28.03.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
1 - 0 |
Кануън |
2.92 |
2.96 |
2.43 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.03.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 0 |
Пучхон 1995 |
1.92 |
3.28 |
3.73 |
К-Лига 1 класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сеул |
14 |
9 |
2 |
3 |
25 |
11 |
+14 |
29 |
| 2 |
Улсан ХД |
14 |
8 |
2 |
4 |
22 |
18 |
+4 |
26 |
| 3 |
Чонбук Хюндай Моторс |
14 |
6 |
5 |
3 |
20 |
12 |
+8 |
23 |
| 4 |
Поханг Стийлърс |
14 |
6 |
4 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
22 |
| 5 |
Кануън |
14 |
5 |
6 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
21 |
| 6 |
Инчхън Юнайтед |
14 |
5 |
3 |
6 |
17 |
17 |
0 |
18 |
| 7 |
Чеджу СК |
14 |
5 |
3 |
6 |
12 |
14 |
-2 |
18 |
| 8 |
Анянг |
14 |
3 |
8 |
3 |
17 |
15 |
+2 |
17 |
| 9 |
Теджън Хана Ситизен |
14 |
4 |
4 |
6 |
16 |
14 |
+2 |
16 |
| 10 |
Кимчхон Сангму |
14 |
2 |
8 |
4 |
15 |
20 |
-5 |
14 |
| 11 |
Пучхон 1995 |
14 |
3 |
5 |
6 |
9 |
15 |
-6 |
14 |
| 12 |
Куанджу |
14 |
1 |
4 |
9 |
7 |
33 |
-26 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Пучхон 1995 |
|
| Поханг Стийлърс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Пучхон 1995 |
Пучхон 1995 |
|
Поханг Стийлърс |
Поханг Стийлърс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сеул |
|
3 - 0 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Улсан ХД |
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 2 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 3 |
Чонбук Хюндай Моторс |
0 - 0 |
2 - 3 |
0 - 0 |
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Поханг Стийлърс |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Кануън |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Инчхън Юнайтед |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
1 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Чеджу СК |
0 - 1 |
1 - 0 |
0 - 1 |
|
0 - 2 |
|
|
| 8 |
Анянг |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 9 |
Теджън Хана Ситизен |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Кимчхон Сангму |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Пучхон 1995 |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
| 12 |
Куанджу |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Пучхон 1995 |
Поханг Стийлърс |
| Победи |
3 |
6 |
| Равни |
5 |
4 |
| Загуби |
6 |
4 |
| Вкарани Голове |
9 |
12 |
| Получени Голове |
15 |
10 |
| Средно Вкарани |
0.64 |
0.86 |
| Средно Получени |
1.07 |
0.71 |
| Мачове Вкарал |
43% |
71% |
| Мачове Получил |
64% |
50% |
| Гол/Гол |
29% |
29% |
| Над 1.5 |
43% |
43% |
| Над 2.5 |
29% |
7% |
| Над 3.5 |
14% |
7% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
3 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
3 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
8 |
| Получени Голове |
8 |
5 |
| Средно Вкарани |
0.57 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.14 |
0.83 |
| Мачове Вкарал |
43% |
100% |
| Мачове Получил |
71% |
50% |
| Гол/Гол |
43% |
50% |
| Над 1.5 |
57% |
67% |
| Над 2.5 |
29% |
17% |
| Над 3.5 |
14% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.40 |
3.10 |
2.15 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.36 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака