Мексико - Копа Мексико (2018 - Клаусура)
четвъртък, 25 януари, 2018
05:00
Пумас УНАМ Мексико
Хуарес
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 50% за Пумас УНАМ Мексико
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.75 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.19 |
1.25 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
25.01.2018 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мексико, а гостите от Сиудад Хуарес.
Разстоянието между двата града е 1 553.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Олимпико Университарио,
който има капацитет от
68 954 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Олимпико Университарио.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пумас УНАМ Мексико - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.01.2018 |
Лига МХ |
Пумас УНАМ Мексико |
0 - 0 |
Америка Мексико |
2.92 |
3.11 |
2.32 |
| 18.01.2018 |
Копа Мексико |
Лобос БУАП Пуебла |
2 - 0 |
Пумас УНАМ Мексико |
2.38 |
3.25 |
2.70 |
| 14.01.2018 |
Лига МХ |
Пумас УНАМ Мексико |
3 - 1 |
Атлас Гуадалахара |
2.16 |
3.20 |
3.15 |
| 07.01.2018 |
Лига МХ |
Пачука |
2 - 3 |
Пумас УНАМ Мексико |
1.82 |
3.44 |
3.92 |
| 19.11.2017 |
Лига МХ |
Керетаро |
1 - 1 |
Пумас УНАМ Мексико |
2.07 |
3.27 |
3.26 |
| 05.11.2017 |
Лига МХ |
Пумас УНАМ Мексико |
2 - 2 |
Сантос Лагуна |
2.74 |
3.32 |
2.33 |
| 28.10.2017 |
Лига МХ |
Пуебла |
3 - 0 |
Пумас УНАМ Мексико |
2.01 |
3.19 |
3.48 |
| 22.10.2017 |
Лига МХ |
Пумас УНАМ Мексико |
0 - 1 |
Монтерей |
3.71 |
3.34 |
1.91 |
| 18.10.2017 |
Лига МХ |
Пумас УНАМ Мексико |
2 - 0 |
Леон |
2.90 |
3.44 |
2.17 |
| 15.10.2017 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
0 - 0 |
Пумас УНАМ Мексико |
1.86 |
3.27 |
3.93 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Хуарес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.01.2018 |
Лига Експансион |
Корекаминос УАТ |
0 - 0 |
Хуарес |
2.41 |
3.03 |
2.73 |
| 14.01.2018 |
Лига Експансион |
Хуарес |
2 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
1.94 |
3.17 |
3.55 |
| 11.01.2018 |
Копа Мексико |
Хуарес |
3 - 1 |
Лобос БУАП Пуебла |
2.61 |
3.35 |
2.39 |
| 07.01.2018 |
Лига Експансион |
Селая |
0 - 2 |
Хуарес |
2.22 |
3.16 |
2.92 |
| 03.12.2017 |
ЛА Аперт. ФФ |
Хуарес |
1 - 0 |
Алебрихес де Оахака |
1.90 |
3.18 |
3.71 |
| 30.11.2017 |
ЛА Аперт. ФФ |
Алебрихес де Оахака |
1 - 0 |
Хуарес |
2.24 |
3.07 |
2.92 |
| 26.11.2017 |
ЛА Аперт. ФФ |
Хуарес |
3 - 2 |
Хайба Брава |
1.92 |
3.10 |
3.60 |
| 23.11.2017 |
ЛА Аперт. ФФ |
Хайба Брава |
2 - 2 |
Хуарес |
2.29 |
3.19 |
2.77 |
| 19.11.2017 |
ЛА Аперт. ФФ |
Хуарес |
1 - 0 |
Венадос |
2.05 |
3.10 |
3.25 |
| 16.11.2017 |
ЛА Аперт. ФФ |
Венадос |
0 - 2 |
Хуарес |
2.05 |
3.09 |
3.37 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Лига МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Пумас УНАМ Мексико |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 2 |
Леон |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
7 |
| 3 |
Сантос Лагуна |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 4 |
Пуебла |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 5 |
Крус Асул |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
5 |
| 5 |
Монтерей |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
5 |
| 7 |
Америка Мексико |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 8 |
Тихуана |
3 |
1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
5 |
| 9 |
Пачука |
3 |
1 |
1 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
4 |
| 10 |
Керетаро |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 11 |
Депортиво Толука |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 11 |
Чивас Гуадалахара |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 14 |
Атлетико Морелия |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
0 |
4 |
| 15 |
Некакса Агуаскалиентес |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 16 |
Веракрус |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
1 |
| 17 |
Атлас Гуадалахара |
3 |
0 |
0 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
0 |
| 18 |
Лобос БУАП Пуебла |
3 |
0 |
0 |
3 |
3 |
9 |
-6 |
0 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.75 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.19 |
1.25 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
25.01.2018 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 50% за Пумас УНАМ Мексико