Мексико - Лига МХ (2017 - Клаусура)
20:00
Пумас УНАМ Мексико
Пачука
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.10 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.38 | 1.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мексико, а гостите от Пачука. Разстоянието между двата града е 87.0 км. Мачът ще се играе на стадион Олимпико Университарио, който има капацитет от 68 954 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Олимпико Университарио. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пумас УНАМ Мексико - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2017 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 3 - 1 | Некакса Агуаскалиентес | 1.89 | 3.25 | 3.93 |
| 22.01.2017 | Лига МХ | Леон | 0 - 1 | Пумас УНАМ Мексико | 1.94 | 3.43 | 3.52 |
| 15.01.2017 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 1 - 0 | Крус Асул | 2.48 | 3.25 | 2.65 |
| 08.01.2017 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 2 - 1 | Пумас УНАМ Мексико | 1.74 | 3.43 | 4.46 |
| 27.11.2016 | ПД Аперт. Плейоф | Тигрес УАНЛ Монтерей | 5 - 0 | Пумас УНАМ Мексико | 1.75 | 3.50 | 4.33 |
| 24.11.2016 | ПД Аперт. Плейоф | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 2 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.41 | 3.10 | 2.82 |
| 21.11.2016 | Лига МХ | Пуебла | 0 - 3 | Пумас УНАМ Мексико | 3.03 | 3.38 | 2.15 |
| 06.11.2016 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 1 - 1 | Атлетико Морелия | 1.58 | 3.86 | 4.92 |
| 29.10.2016 | Лига МХ | Веракрус | 1 - 4 | Пумас УНАМ Мексико | 2.91 | 3.29 | 2.26 |
| 23.10.2016 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 1 - 3 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.39 | 3.10 | 2.85 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Пачука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2017 | Лига МХ | Пачука | 0 - 0 | Депортиво Толука | 1.82 | 3.57 | 3.84 |
| 22.01.2017 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 0 | Пачука | 2.82 | 3.20 | 2.37 |
| 15.01.2017 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Хагуарес де Чиапас | 1.35 | 4.66 | 7.42 |
| 08.01.2017 | Лига МХ | Леон | 2 - 4 | Пачука | 2.40 | 3.26 | 2.72 |
| 28.11.2016 | ПД Аперт. Плейоф | Пачука | 0 - 0 | Некакса Агуаскалиентес | 1.66 | 3.62 | 4.72 |
| 25.11.2016 | ПД Аперт. Плейоф | Некакса Агуаскалиентес | 2 - 1 | Пачука | 2.64 | 3.10 | 2.57 |
| 20.11.2016 | Лига МХ | Пачука | 3 - 3 | Америка Мексико | 1.89 | 3.45 | 3.64 |
| 06.11.2016 | Лига МХ | Крус Асул | 2 - 1 | Пачука | 2.43 | 3.23 | 2.70 |
| 30.10.2016 | Лига МХ | Пачука | 3 - 2 | Атлас Гуадалахара | 1.52 | 3.94 | 5.69 |
| 24.10.2016 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 1 - 2 | Пачука | 2.29 | 3.21 | 2.94 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2016 | Лига МХ | Пачука | 3 - 0 | Пумас УНАМ Мексико | 2.06 | 3.24 | 3.37 |
| 07.02.2016 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 1 - 1 | Пачука | 2.38 | 3.23 | 2.76 |
| 16.08.2015 | Лига МХ | Пачука | 1 - 2 | Пумас УНАМ Мексико | 2.10 | 3.29 | 3.16 |
| 12.04.2015 | Лига МХ | Пачука | 3 - 1 | Пумас УНАМ Мексико | 2.00 | 3.23 | 3.48 |
| 19.10.2014 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 1 - 1 | Пачука | 2.31 | 3.17 | 2.89 |
| 05.05.2014 | ПД Клаус. Плейоф | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 4 | Пачука | 1.93 | 3.26 | 3.73 |
| 02.05.2014 | ПД Клаус. Плейоф | Пачука | 1 - 1 | Пумас УНАМ Мексико | 1.96 | 3.17 | 3.70 |
| 02.03.2014 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 0 - 0 | Пачука | 2.14 | 3.16 | 3.24 |
| 08.09.2013 | Лига МХ | Пачука | 0 - 0 | Пумас УНАМ Мексико | 1.86 | 3.34 | 3.87 |
| 07.04.2013 | Лига МХ | Пачука | 1 - 2 | Пумас УНАМ Мексико | 2.14 | 3.14 | 3.26 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пумас УНАМ Мексико имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 05.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тихуана | 4 | +4 | 9 |
| 2 | Пумас УНАМ Мексико | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Веракрус | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Сантос Лагуна | 4 | +3 | 8 |
| 5 | Депортиво Толука | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Пачука | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Чивас Гуадалахара | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Атлас Гуадалахара | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Монтерей | 4 | +1 | 6 |
| 10 | Хагуарес де Чиапас | 4 | -1 | 6 |
| 11 | Атлетико Морелия | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Крус Асул | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Леон | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Америка Мексико | 3 | -2 | 3 |
| 16 | Некакса Агуаскалиентес | 4 | -3 | 3 |
| 17 | Керетаро | 4 | -2 | 2 |
| 18 | Пуебла | 5 | -7 | 2 |
Хронология в първенството
| Пумас УНАМ Мексико | |
| Пачука | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пумас УНАМ Мексико | Пумас УНАМ Мексико | Пачука | Пачука | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Тихуана | |||||||
| 2 | Пумас УНАМ Мексико | - | - | - | ||||
| 3 | Веракрус | |||||||
| 4 | Сантос Лагуна | |||||||
| 5 | Депортиво Толука | 0 - 0 | ||||||
| 6 | Пачука | - | - | - | ||||
| 7 | Чивас Гуадалахара | 2 - 1 | ||||||
| 8 | Атлас Гуадалахара | |||||||
| 9 | Монтерей | |||||||
| 10 | Хагуарес де Чиапас | 1 - 0 | ||||||
| 11 | Атлетико Морелия | |||||||
| 12 | Тигрес УАНЛ Монтерей | |||||||
| 13 | Крус Асул | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 14 | Леон | 0 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||||
| 15 | Америка Мексико | |||||||
| 16 | Некакса Агуаскалиентес | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 17 | Керетаро | |||||||
| 18 | Пуебла | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Пумас УНАМ Мексико | Пачука | |
| Позиция | 2 | 6 |
| Точки | 9 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 6 | 3 |
Форма в шампионата
| Пумас УНАМ Мексико | Пачука | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 1 |
2
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
1
0 1 |
Голове в шампионата
| Пумас УНАМ Мексико | Пачука | |
|
Вкарани
Получени |
6
3 |
5
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
1 |
4
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.10 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.38 | 1.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
