Коста Рика - Примера Дивисион (2026 - Апертура)
четвъртък, 5 ноември, 2026
02:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.40 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.30 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пунтаренас, а гостите от Кесада.
Разстоянието между двата града е 59.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Лито Перес,
който има капацитет от
4 105 места.
Размерите на терена са 105 x 75 m.
Снимки от Google карта
стадион Лито Перес.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пунтаренас - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Примера Дивисион |
Перес Селедон |
1 - 1 |
Пунтаренас |
2.44 |
3.35 |
2.51 |
| 25.10.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
3 - 1 |
Интер Сан Карлос |
2.27 |
3.26 |
2.76 |
| 20.10.2026 |
Примера Дивисион |
Ескорп. Белен |
1 - 2 |
Пунтаренас |
2.58 |
3.27 |
2.40 |
| 14.10.2026 |
Примера Дивисион |
Картахинес |
3 - 1 |
Пунтаренас |
1.46 |
3.99 |
5.85 |
| 11.10.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 1 |
ЛД Алахуеленсе |
3.48 |
3.44 |
1.88 |
| 20.09.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 0 |
Ескорп. Белен |
1.67 |
3.62 |
4.39 |
| 13.09.2026 |
Примера Дивисион |
Интер Сан Карлос |
1 - 1 |
Пунтаренас |
1.90 |
3.37 |
3.51 |
| 07.09.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 3 |
Картахинес |
2.59 |
3.23 |
2.43 |
| 31.08.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 2 |
Пунтаренас |
2.09 |
3.18 |
3.19 |
| 22.08.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 0 |
Перес Селедон |
1.83 |
3.54 |
3.60 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Сан Карлос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Примера Дивисион |
Картахинес |
3 - 0 |
Сан Карлос |
1.70 |
3.52 |
4.34 |
| 26.10.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
2 - 1 |
Депортиво Саприса |
3.64 |
3.29 |
1.89 |
| 20.10.2026 |
Примера Дивисион |
Сп. Сан Хосе |
3 - 3 |
Сан Карлос |
1.63 |
3.55 |
4.77 |
| 14.10.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 2 |
Интер Сан Карлос |
2.22 |
3.07 |
3.03 |
| 11.10.2026 |
Примера Дивисион |
Ередиано |
0 - 1 |
Сан Карлос |
1.63 |
3.54 |
4.79 |
| 21.09.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 0 |
Картахинес |
2.69 |
3.04 |
2.47 |
| 12.09.2026 |
Примера Дивисион |
Перес Селедон |
0 - 2 |
Сан Карлос |
2.72 |
3.17 |
2.35 |
| 07.09.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 0 |
Сп. Сан Хосе |
3.02 |
3.10 |
2.20 |
| 31.08.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 2 |
Пунтаренас |
2.09 |
3.18 |
3.19 |
| 24.08.2026 |
Примера Дивисион |
ЛД Алахуеленсе |
0 - 1 |
Сан Карлос |
1.46 |
3.99 |
5.90 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 2 |
Пунтаренас |
2.09 |
3.18 |
3.19 |
| 05.03.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
0 - 0 |
Сан Карлос |
1.59 |
3.53 |
5.22 |
| 22.01.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 0 |
Пунтаренас |
2.59 |
2.99 |
2.63 |
| 24.11.2025 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 1 |
Пунтаренас |
2.55 |
3.06 |
2.61 |
| 27.07.2025 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 2 |
Сан Карлос |
2.16 |
3.04 |
3.32 |
| 12.04.2025 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 0 |
Сан Карлос |
1.84 |
3.20 |
4.12 |
| 17.02.2025 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
0 - 1 |
Пунтаренас |
2.46 |
3.23 |
2.62 |
| 01.12.2024 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
0 - 1 |
Сан Карлос |
4.11 |
3.64 |
1.71 |
| 16.09.2024 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
2 - 1 |
Пунтаренас |
1.45 |
4.03 |
5.99 |
| 28.04.2024 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
2 - 2 |
Сан Карлос |
2.98 |
3.22 |
2.20 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Пунтаренас имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 05.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Картахинес |
14 |
9 |
0 |
5 |
27 |
17 |
+10 |
27 |
| 2 |
Спортинг Сан Хосе |
14 |
8 |
3 |
3 |
27 |
20 |
+7 |
27 |
| 3 |
Депортиво Саприса |
14 |
8 |
1 |
5 |
27 |
14 |
+13 |
25 |
| 4 |
ЛД Алахуеленсе |
14 |
6 |
5 |
3 |
21 |
14 |
+7 |
23 |
| 5 |
Сан Карлос |
14 |
7 |
1 |
6 |
15 |
18 |
-3 |
22 |
| 6 |
Пунтаренас |
14 |
5 |
4 |
5 |
16 |
20 |
-4 |
19 |
| 7 |
Интер Сан Карлос |
14 |
5 |
3 |
6 |
17 |
23 |
-6 |
18 |
| 8 |
Ередиано |
14 |
4 |
2 |
8 |
15 |
18 |
-3 |
14 |
| 9 |
Ескорпионес Белен |
14 |
4 |
1 |
9 |
17 |
24 |
-7 |
13 |
| 10 |
Перес Селедон |
14 |
2 |
4 |
8 |
10 |
24 |
-14 |
10 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Пунтаренас |
|
| Сан Карлос |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Пунтаренас |
Пунтаренас |
|
Сан Карлос |
Сан Карлос |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Картахинес |
1 - 3 |
3 - 1 |
1 - 3 |
|
1 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Спортинг Сан Хосе |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 0 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 3 |
Депортиво Саприса |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
ЛД Алахуеленсе |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 5 |
Сан Карлос |
|
1 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Пунтаренас |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
|
|
| 7 |
Интер Сан Карлос |
3 - 1 |
1 - 1 |
3 - 1 |
|
1 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 8 |
Ередиано |
|
3 - 0* |
|
|
1 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Ескорпионес Белен |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
0 - 3* |
|
|
| 10 |
Перес Селедон |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Пунтаренас |
Сан Карлос |
| Победи |
5 |
7 |
| Равни |
4 |
1 |
| Загуби |
5 |
6 |
| Вкарани Голове |
16 |
15 |
| Получени Голове |
20 |
18 |
| Средно Вкарани |
1.14 |
1.07 |
| Средно Получени |
1.43 |
1.29 |
| Мачове Вкарал |
86% |
79% |
| Мачове Получил |
86% |
57% |
| Гол/Гол |
71% |
36% |
| Над 1.5 |
86% |
64% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
21% |
7% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
8 |
8 |
| Получени Голове |
8 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.14 |
1.14 |
| Средно Получени |
1.14 |
1.43 |
| Мачове Вкарал |
86% |
71% |
| Мачове Получил |
71% |
57% |
| Гол/Гол |
57% |
29% |
| Над 1.5 |
71% |
71% |
| Над 2.5 |
29% |
43% |
| Над 3.5 |
29% |
14% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.40 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.30 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака