Унгария - НП I (2017 - 2018)
18:00
Пушкаш Академи
Кишпещ Хонвед
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.39 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.33 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фелчут, а гостите от Будапеща. Разстоянието между двата града е 34.5 км. Мачът ще се играе на стадион Панчо Арена, който има капацитет от 3 816 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Панчо Арена. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пушкаш Академи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 2 | Пушкаш Академи | 2.30 | 3.22 | 2.81 |
| 04.04.2018 | Купа на Унгария | Диошдьор | 0 - 3 | Пушкаш Академи | 2.30 | 3.18 | 2.78 |
| 31.03.2018 | НП I | Пушкаш Академи | 0 - 0 | Фехервар | 5.61 | 3.80 | 1.52 |
| 17.03.2018 | НП I | Ференцварош | 3 - 1 | Пушкаш Академи | 1.40 | 4.16 | 7.06 |
| 13.03.2018 | Купа на Унгария | Пушкаш Академи | 0 - 1 | Диошдьор | 1.99 | 3.34 | 3.19 |
| 10.03.2018 | НП I | Пакш | 3 - 1 | Пушкаш Академи | 2.09 | 3.10 | 3.31 |
| 03.03.2018 | НП I | Пушкаш Академи | 0 - 0 | Дебрецен | 2.02 | 3.26 | 3.35 |
| 28.02.2018 | Купа на Унгария | Пушкаш Академи | 1 - 0 | Залаегерсег | 1.29 | 4.75 | 7.74 |
| 24.02.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 0 | Пушкаш Академи | 2.81 | 3.20 | 2.32 |
| 20.02.2018 | Купа на Унгария | Залаегерсег | 1 - 0 | Пушкаш Академи | 5.94 | 3.94 | 1.44 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Кишпещ Хонвед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 4 | Фехервар | 3.56 | 3.44 | 1.89 |
| 07.04.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 0 | Балмазуйварош | 1.79 | 3.53 | 3.86 |
| 03.04.2018 | Купа на Унгария | Дебрецен | 3 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.23 | 3.27 | 2.80 |
| 31.03.2018 | НП I | Диошдьор | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.00 | 3.33 | 3.31 |
| 17.03.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.75 | 3.38 | 4.33 |
| 14.03.2018 | Купа на Унгария | Кишпещ Хонвед | 0 - 0 | Дебрецен | 1.82 | 3.43 | 3.68 |
| 10.03.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 2 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.80 | 3.26 | 2.30 |
| 07.03.2018 | Купа на Унгария | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Шиофок | 1.29 | 5.00 | 7.29 |
| 24.02.2018 | НП I | Ференцварош | 5 - 2 | Кишпещ Хонвед | 1.50 | 3.88 | 5.73 |
| 21.02.2018 | Купа на Унгария | Шиофок | 2 - 2 | Кишпещ Хонвед | 4.79 | 3.97 | 1.53 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 4 - 3 | Пушкаш Академи | 1.84 | 3.37 | 3.91 |
| 05.08.2017 | НП I | Пушкаш Академи | 0 - 2 | Кишпещ Хонвед | 2.71 | 3.15 | 2.44 |
| 30.04.2016 | НП I | Пушкаш Академи | 2 - 1 | Кишпещ Хонвед | 1.76 | 3.61 | 3.99 |
| 05.12.2015 | НП I | Пушкаш Академи | 0 - 3 | Кишпещ Хонвед | 2.14 | 3.24 | 3.12 |
| 29.08.2015 | НП I | Кишпещ Хонвед | 0 - 0 | Пушкаш Академи | 1.63 | 3.65 | 4.82 |
| 14.03.2015 | НП I | Пушкаш Академи | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.29 | 3.09 | 2.98 |
| 22.08.2014 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 0 | Пушкаш Академи | 2.18 | 3.13 | 3.13 |
| 08.03.2014 | НП I | Пушкаш Академи | 0 - 4 | Кишпещ Хонвед | 2.89 | 3.22 | 2.22 |
| 16.10.2013 | Купа на Лигата | Пушкаш Академи | 2 - 0 | Кишпещ Хонвед | 2.88 | 3.20 | 2.20 |
| 09.10.2013 | Купа на Лигата | Кишпещ Хонвед | 0 - 0 | Пушкаш Академи | 1.50 | 4.00 | 5.00 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пушкаш Академи имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
НП I класиране към 14.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 25 | +33 | 54 |
| 2 | Фехервар | 25 | +30 | 54 |
| 3 | Дебрецен | 25 | +10 | 36 |
| 4 | Пакш | 25 | -2 | 35 |
| 5 | Кишпещ Хонвед | 25 | -3 | 35 |
| 6 | Уйпещ | 25 | -1 | 34 |
| 7 | Диошдьор | 25 | -2 | 30 |
| 8 | Пушкаш Академи | 25 | -8 | 29 |
| 9 | Халадаш Сомбатхей | 25 | -13 | 27 |
| 10 | Вашаш Будапеща | 25 | -17 | 26 |
| 10 | Мезьокьовешд | 25 | -17 | 26 |
| 12 | Балмазуйварош | 25 | -10 | 24 |
Хронология в първенството
| Пушкаш Академи | |
| Кишпещ Хонвед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пушкаш Академи | Пушкаш Академи | Кишпещ Хонвед | Кишпещ Хонвед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ференцварош | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
| 2 | Фехервар | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Дебрецен | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Пакш | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Кишпещ Хонвед | 0 - 2 | 4 - 3 | 0 - 2 | - | - | - | |
| 6 | Уйпещ | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Диошдьор | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Пушкаш Академи | - | - | - | 4 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Халадаш Сомбатхей | 1 - 3 | 1 - 5 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Вашаш Будапеща | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Мезьокьовешд | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Балмазуйварош | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Пушкаш Академи | Кишпещ Хонвед | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 29 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 16 | 15 |
Форма в шампионата
| Пушкаш Академи | Кишпещ Хонвед | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
8 10 |
10
5 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 4 |
4
3 5 |
Голове в шампионата
| Пушкаш Академи | Кишпещ Хонвед | |
|
Вкарани
Получени |
30
38 |
40
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
13 |
18
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.39 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.33 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
