Унгария - НП I (2017 - 2018)
18:00
Пушкаш Академи
Мезьокьовешд
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.50 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.30 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фелчут, а гостите от Мезьокьовешд. Разстоянието между двата града е 153.9 км. Мачът ще се играе на стадион Панчо Арена, който има капацитет от 3 816 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Панчо Арена. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пушкаш Академи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | НП I | Уйпещ | 0 - 1 | Пушкаш Академи | 1.76 | 3.52 | 4.14 |
| 08.05.2018 | Купа на Унгария | Дебрецен | 2 - 0 | Пушкаш Академи | 2.51 | 3.35 | 2.47 |
| 05.05.2018 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 3 - 2 | Пушкаш Академи | 2.27 | 3.23 | 2.87 |
| 28.04.2018 | НП I | Пушкаш Академи | 3 - 1 | Балмазуйварош | 2.06 | 3.19 | 3.33 |
| 21.04.2018 | НП I | Диошдьор | 0 - 1 | Пушкаш Академи | 1.89 | 3.33 | 3.72 |
| 18.04.2018 | Купа на Унгария | Пушкаш Академи | 4 - 0 | Дебрецен | 2.21 | 3.12 | 3.01 |
| 14.04.2018 | НП I | Пушкаш Академи | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.12 | 3.30 | 3.12 |
| 07.04.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 2 | Пушкаш Академи | 2.30 | 3.22 | 2.81 |
| 04.04.2018 | Купа на Унгария | Диошдьор | 0 - 3 | Пушкаш Академи | 2.30 | 3.18 | 2.78 |
| 31.03.2018 | НП I | Пушкаш Академи | 0 - 0 | Фехервар | 5.61 | 3.80 | 1.52 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Мезьокьовешд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 0 | Балмазуйварош | 2.16 | 3.18 | 3.13 |
| 05.05.2018 | НП I | Диошдьор | 0 - 1 | Мезьокьовешд | 1.62 | 3.80 | 4.63 |
| 28.04.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 2 | Кишпещ Хонвед | 2.94 | 3.11 | 2.28 |
| 21.04.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 0 - 0 | Мезьокьовешд | 2.22 | 3.17 | 3.02 |
| 14.04.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 0 | Фехервар | 5.23 | 3.90 | 1.54 |
| 07.04.2018 | НП I | Ференцварош | 3 - 0 | Мезьокьовешд | 1.27 | 5.22 | 8.09 |
| 31.03.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 3 | Пакш | 2.25 | 3.13 | 2.98 |
| 17.03.2018 | НП I | Дебрецен | 2 - 3 | Мезьокьовешд | 1.97 | 3.36 | 3.35 |
| 10.03.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.97 | 3.26 | 3.54 |
| 03.03.2018 | НП I | Уйпещ | 2 - 3 | Мезьокьовешд | 1.61 | 3.46 | 5.29 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 0 | Пушкаш Академи | 2.81 | 3.20 | 2.32 |
| 16.09.2017 | НП I | Пушкаш Академи | 1 - 0 | Мезьокьовешд | 1.48 | 3.91 | 5.97 |
| 22.03.2014 | НП I | Пушкаш Академи | 4 - 0 | Мезьокьовешд | 2.06 | 3.26 | 3.25 |
| 31.08.2013 | НП I | Мезьокьовешд | 3 - 1 | Пушкаш Академи | 2.30 | 3.28 | 2.79 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Пушкаш Академи имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
НП I класиране към 19.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 30 | +33 | 62 |
| 2 | Ференцварош | 30 | +34 | 61 |
| 3 | Дебрецен | 30 | +11 | 43 |
| 4 | Кишпещ Хонвед | 30 | -3 | 43 |
| 5 | Уйпещ | 30 | +1 | 42 |
| 6 | Пакш | 30 | -2 | 42 |
| 7 | Пушкаш Академи | 30 | -5 | 39 |
| 8 | Халадаш Сомбатхей | 30 | -15 | 34 |
| 9 | Мезьокьовешд | 30 | -16 | 34 |
| 10 | Вашаш Будапеща | 30 | -19 | 31 |
| 11 | Диошдьор | 30 | -7 | 30 |
| 12 | Балмазуйварош | 30 | -12 | 29 |
Хронология в първенството
| Пушкаш Академи | |
| Мезьокьовешд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пушкаш Академи | Пушкаш Академи | Мезьокьовешд | Мезьокьовешд | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фехервар | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Ференцварош | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Дебрецен | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 4 | Кишпещ Хонвед | 1 - 1 | 4 - 3 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Уйпещ | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 4 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 6 | Пакш | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Пушкаш Академи | - | - | - | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Халадаш Сомбатхей | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Мезьокьовешд | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 10 | Вашаш Будапеща | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 3 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Диошдьор | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Балмазуйварош | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Пушкаш Академи | Мезьокьовешд | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 39 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 20 | 20 |
Форма в шампионата
| Пушкаш Академи | Мезьокьовешд | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
9 11 |
8
10 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 4 |
5
5 5 |
Голове в шампионата
| Пушкаш Академи | Мезьокьовешд | |
|
Вкарани
Получени |
38
43 |
33
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
15 |
16
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.50 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.30 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
