Унгария - НП I (2025 - 2026)
18:45
Пушкаш Академи
Ниредхаза Спартак
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 4.00 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2025 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фелчут, а гостите от Ниредхаза. Разстоянието между двата града е 240.8 км. Мачът ще се играе на стадион Панчо Арена, който има капацитет от 3 816 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Панчо Арена. Мачът ще се играе в 17:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пушкаш Академи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2025 | ЛК Квалификации | Пушкаш Академи | 0 - 2 | Арис Лимасол | 2.59 | 3.40 | 2.77 |
| 27.07.2025 | НП I | Пушкаш Академи | 2 - 1 | Казинцбарцика | 1.40 | 4.61 | 6.94 |
| 24.07.2025 | ЛК Квалификации | Арис Лимасол | 3 - 2 | Пушкаш Академи | 1.75 | 4.01 | 4.55 |
| 16.07.2025 | Приятелски срещи | Пушкаш Академи | 1 - 1 | Полесия Житомир | 1.87 | 3.57 | 3.51 |
| 13.07.2025 | Приятелски срещи | Пушкаш Академи | 1 - 1 | Цървена Звезда Белград | 3.95 | 3.74 | 1.71 |
| 09.07.2025 | Приятелски срещи | Аустрия Залцбург | 1 - 3 | Пушкаш Академи | 4.76 | 4.13 | 1.52 |
| 24.05.2025 | НП I | Пушкаш Академи | 4 - 3 | Диошдьор | 1.27 | 5.64 | 8.08 |
| 16.05.2025 | НП I | Кечкемет | 0 - 1 | Пушкаш Академи | 8.74 | 5.78 | 1.25 |
| 10.05.2025 | НП I | Пушкаш Академи | 4 - 2 | Дебрецен | 1.67 | 3.85 | 4.26 |
| 03.05.2025 | НП I | Ференцварош | 1 - 1 | Пушкаш Академи | 1.57 | 3.90 | 5.00 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Ниредхаза Спартак - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2025 | НП I | Ниредхаза Спартак | 1 - 1 | Кишварда | 2.32 | 3.45 | 2.78 |
| 02.07.2025 | Приятелски срещи | Бохемианс 1905 Прага | 5 - 0 | Ниредхаза Спартак | 2.36 | 3.54 | 2.52 |
| 25.05.2025 | НП I | Ниредхаза Спартак | 0 - 0 | Залаегерсег | 2.61 | 3.21 | 2.52 |
| 16.05.2025 | НП I | Уйпещ | 2 - 2 | Ниредхаза Спартак | 1.94 | 3.44 | 3.52 |
| 11.05.2025 | НП I | Ниредхаза Спартак | 1 - 0 | Диошдьор | 1.92 | 3.51 | 3.50 |
| 04.05.2025 | НП I | Кечкемет | 2 - 2 | Ниредхаза Спартак | 2.02 | 3.35 | 3.31 |
| 25.04.2025 | НП I | Ниредхаза Спартак | 1 - 0 | Дебрецен | 3.20 | 3.18 | 2.15 |
| 20.04.2025 | НП I | Ференцварош | 7 - 0 | Ниредхаза Спартак | 1.25 | 5.53 | 9.36 |
| 13.04.2025 | НП I | Ниредхаза Спартак | 1 - 0 | Фехервар | 2.20 | 3.18 | 3.09 |
| 05.04.2025 | НП I | Пакш | 2 - 0 | Ниредхаза Спартак | 1.54 | 4.09 | 5.06 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2025 | НП I | Ниредхаза Спартак | 0 - 2 | Пушкаш Академи | 4.04 | 3.60 | 1.76 |
| 25.02.2025 | Купа на Унгария | Ниредхаза Спартак | 1 - 0 | Пушкаш Академи | 3.93 | 3.32 | 1.80 |
| 23.11.2024 | НП I | Ниредхаза Спартак | 0 - 3 | Пушкаш Академи | 3.39 | 3.40 | 1.98 |
| 11.08.2024 | НП I | Пушкаш Академи | 3 - 1 | Ниредхаза Спартак | 1.75 | 3.75 | 3.98 |
| 02.05.2015 | НП I | Пушкаш Академи | 1 - 2 | Ниредхаза Спартак | 1.92 | 3.24 | 3.70 |
| 18.10.2014 | НП I | Ниредхаза Спартак | 0 - 1 | Пушкаш Академи | 2.43 | 3.27 | 2.61 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Пушкаш Академи имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
НП I класиране към 03.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Дебрецен | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Уйпещ | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Пушкаш Академи | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Залаегерсег | 2 | 0 | 2 |
| 6 | Дьор ЕТО | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Пакш | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Кишварда | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Ниредхаза Спартак | 1 | 0 | 1 |
| 10 | МТК Будапеща | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Диошдьор | 2 | -2 | 1 |
| 12 | Казинцбарцика | 2 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Пушкаш Академи | |
| Ниредхаза Спартак | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пушкаш Академи | Пушкаш Академи | Ниредхаза Спартак | Ниредхаза Спартак | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ференцварош | |||||||
| 2 | Дебрецен | |||||||
| 3 | Уйпещ | |||||||
| 4 | Пушкаш Академи | - | - | - | ||||
| 5 | Залаегерсег | |||||||
| 6 | Дьор ЕТО | |||||||
| 6 | Пакш | |||||||
| 8 | Кишварда | 1 - 1 | ||||||
| 8 | Ниредхаза Спартак | - | - | - | ||||
| 10 | МТК Будапеща | |||||||
| 11 | Диошдьор | |||||||
| 12 | Казинцбарцика | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Пушкаш Академи | Ниредхаза Спартак | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 3 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 9 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Пушкаш Академи | Ниредхаза Спартак | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Пушкаш Академи | Ниредхаза Спартак | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
1
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 4.00 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2025 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
