Армения - Висша Лига (2016 - 2017)
15:00
Пюник Ереван
Ширак Гюмри
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 3.40 | 1.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.30 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ереван, а гостите от Гюмри. Разстоянието между двата града е 88.6 км. Мачът ще се играе на стадион Републикански стадион Ереван, който има капацитет от 14 403 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Републикански стадион Ереван. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пюник Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 0 | Урарту Ереван | 1.78 | 3.26 | 4.15 |
| 25.04.2017 | Купа на Армения | Урарту Ереван | 0 - 1 | Пюник Ереван | 3.20 | 2.95 | 2.15 |
| 21.04.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 0 | Пюник Ереван | 4.87 | 5.06 | 1.42 |
| 16.04.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 2.60 | 2.91 | 2.58 |
| 11.04.2017 | Купа на Армения | Пюник Ереван | 2 - 1 | Урарту Ереван | 1.54 | 3.45 | 5.70 |
| 07.04.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 3 | Алашкерт Ереван | 2.51 | 3.67 | 2.24 |
| 01.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Пюник Ереван | 1.87 | 3.17 | 3.86 |
| 19.03.2017 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 3 | Пюник Ереван | 3.41 | 3.08 | 2.02 |
| 10.03.2017 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 0 | Арарат Ереван | 1.44 | 3.95 | 6.11 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 2 - 0 | Пюник Ереван | 2.66 | 2.95 | 2.52 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Ширак Гюмри - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2017 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 3 - 2 | Ширак Гюмри | 1.91 | 3.34 | 3.54 |
| 26.04.2017 | Купа на Армения | Ширак Гюмри | 1 - 1 | Гандзасар Капан | 2.31 | 2.97 | 2.93 |
| 23.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Алашкерт Ереван | 2.27 | 2.94 | 2.99 |
| 15.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 0 | Арарат Ереван | 1.11 | 7.04 | 16.75 |
| 12.04.2017 | Купа на Армения | Гандзасар Капан | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 2.41 | 2.97 | 2.75 |
| 07.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 0 | Урарту Ереван | 1.53 | 4.10 | 4.63 |
| 01.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Пюник Ереван | 1.87 | 3.17 | 3.86 |
| 18.03.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 2 | Гандзасар Капан | 1.86 | 3.31 | 3.77 |
| 12.03.2017 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 3 - 0 | Ширак Гюмри | 2.78 | 3.03 | 2.36 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 6.55 | 3.62 | 1.47 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Пюник Ереван | 1.87 | 3.17 | 3.86 |
| 26.11.2016 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 2.41 | 2.91 | 2.82 |
| 26.10.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Пюник Ереван | 1.75 | 3.37 | 4.04 |
| 18.09.2016 | Висша Лига | Пюник Ереван | 0 - 0 | Ширак Гюмри | 3.06 | 3.14 | 2.15 |
| 06.08.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 3 - 1 | Пюник Ереван | 2.01 | 3.34 | 3.11 |
| 08.05.2016 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 1 | Пюник Ереван | 2.05 | 3.11 | 3.25 |
| 20.03.2016 | Висша Лига | Пюник Ереван | 1 - 1 | Ширак Гюмри | 1.86 | 3.32 | 3.74 |
| 24.10.2015 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Пюник Ереван | 2.50 | 3.59 | 2.29 |
| 23.08.2015 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 0 | Ширак Гюмри | 2.37 | 3.25 | 2.60 |
| 10.05.2015 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Пюник Ереван | 2.76 | 3.25 | 2.29 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пюник Ереван имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 06.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алашкерт Ереван | 25 | +24 | 51 |
| 2 | Гандзасар Капан | 25 | +13 | 49 |
| 3 | Ширак Гюмри | 25 | +5 | 43 |
| 4 | Пюник Ереван | 25 | +7 | 37 |
| 5 | Урарту Ереван | 25 | -18 | 21 |
| 6 | Арарат Ереван | 25 | -31 | 9 |
Хронология в първенството
| Пюник Ереван | |
| Ширак Гюмри | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пюник Ереван | Пюник Ереван | Ширак Гюмри | Ширак Гюмри | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алашкерт Ереван | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Гандзасар Капан | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 3 | Ширак Гюмри | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | - | - | - | |
| 4 | Пюник Ереван | - | - | - | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 5 | Урарту Ереван | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Арарат Ереван | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Пюник Ереван | Ширак Гюмри | |
| Позиция | 4 | 3 |
| Точки | 37 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 19 | 23 |
Форма в шампионата
| Пюник Ереван | Ширак Гюмри | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
7 8 |
13
4 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 4 |
7
2 3 |
Голове в шампионата
| Пюник Ереван | Ширак Гюмри | |
|
Вкарани
Получени |
27
20 |
24
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
12 |
12
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 3.40 | 1.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.30 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
