Северна Македония - Първа Лига (2016 - 2017)
17:30
Работнички Скопие
Победа Прилеп
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 3.25 | 3.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 1.28 | 1.71 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.60 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.83 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.37 | 2.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Скопие, а гостите от Прилеп. Разстоянието между двата града е 73.6 км. Мачът ще се играе на стадион Национална арена Тоше Проески, който има капацитет от 33 460 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Национална арена Тоше Проески. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Работнички Скопие - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2017 | Първа Лига | Шкендия Тетово | 2 - 2 | Работнички Скопие | 1.94 | 3.29 | 3.42 |
| 14.05.2017 | Първа Лига | Работнички Скопие | 2 - 2 | Вардар Скопие | 2.93 | 3.12 | 2.23 |
| 07.05.2017 | Първа Лига | Силекс Кратово | 0 - 2 | Работнички Скопие | 2.65 | 2.87 | 2.62 |
| 03.05.2017 | Първа Лига | Работнички Скопие | 1 - 1 | Пелистер Битоля | 1.71 | 3.29 | 4.38 |
| 30.04.2017 | Първа Лига | Ренова Джепчище | 1 - 1 | Работнички Скопие | 2.60 | 3.14 | 2.49 |
| 27.04.2017 | Първа Лига | Работнички Скопие | 0 - 1 | Шкупи Скопие | 1.55 | 3.58 | 5.24 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Работнички Скопие | 1 - 1 | Македония ГП | - | - | - |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Работнички Скопие | 3 - 1 | Брегалница Щип | 1.25 | 4.89 | 8.97 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Победа Прилеп | 0 - 0 | Работнички Скопие | 3.01 | 3.19 | 2.16 |
| 05.04.2017 | Първа Лига | Работнички Скопие | 1 - 0 | Шкендия Тетово | 4.13 | 3.38 | 1.75 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Победа Прилеп - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2017 | Първа Лига | Победа Прилеп | 4 - 2 | Македония ГП | 1.18 | 5.88 | 12.21 |
| 14.05.2017 | Първа Лига | Брегалница Щип | 1 - 2 | Победа Прилеп | 2.95 | 3.17 | 2.16 |
| 07.05.2017 | Първа Лига | Шкупи Скопие | 1 - 2 | Победа Прилеп | 1.64 | 3.36 | 4.97 |
| 03.05.2017 | Първа Лига | Победа Прилеп | 1 - 0 | Шкендия Тетово | 5.79 | 3.50 | 1.54 |
| 30.04.2017 | Първа Лига | Вардар Скопие | 4 - 0 | Победа Прилеп | 1.21 | 5.64 | 10.06 |
| 26.04.2017 | Първа Лига | Победа Прилеп | 1 - 0 | Силекс Кратово | 2.00 | 2.98 | 3.61 |
| 23.04.2017 | Първа Лига | Пелистер Битоля | 1 - 0 | Победа Прилеп | 1.54 | 3.43 | 5.92 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Ренова Джепчище | 1 - 0 | Победа Прилеп | 1.67 | 3.28 | 4.72 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Победа Прилеп | 0 - 0 | Работнички Скопие | 3.01 | 3.19 | 2.16 |
| 05.04.2017 | Първа Лига | Македония ГП | 0 - 0 | Победа Прилеп | 2.08 | 3.24 | 3.15 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Първа Лига | Победа Прилеп | 0 - 0 | Работнички Скопие | 3.01 | 3.19 | 2.16 |
| 30.11.2016 | Първа Лига | Работнички Скопие | 3 - 1 | Победа Прилеп | 1.46 | 3.86 | 6.01 |
| 28.09.2016 | Първа Лига | Победа Прилеп | 2 - 1 | Работнички Скопие | 4.30 | 3.29 | 1.76 |
| 21.03.2010 | Първа Лига | Победа Прилеп | 4 - 2 | Работнички Скопие | 4.40 | 3.85 | 1.55 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Работнички Скопие имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Първа Лига класиране към 28.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вардар Скопие | 34 | +50 | 79 |
| 2 | Шкендия Тетово | 34 | +30 | 66 |
| 3 | Работнички Скопие | 34 | +15 | 54 |
| 4 | Пелистер Битоля | 34 | +12 | 52 |
| 5 | Ренова Джепчище | 34 | +2 | 48 |
| 6 | Силекс Кратово | 34 | -3 | 43 |
| 7 | Победа Прилеп | 34 | -16 | 38 |
| 8 | Шкупи Скопие | 34 | -11 | 36 |
| 9 | Брегалница Щип | 34 | -32 | 21 |
| 10 | Македония Гьорче Петров | 34 | -47 | 19 |
Хронология в първенството
| Работнички Скопие | |
| Победа Прилеп | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Работнички Скопие | Работнички Скопие | Победа Прилеп | Победа Прилеп | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Вардар Скопие | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Шкендия Тетово | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Работнички Скопие | - | - | - | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Пелистер Битоля | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Ренова Джепчище | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Силекс Кратово | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Победа Прилеп | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | - | - | - | |
| 8 | Шкупи Скопие | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Брегалница Щип | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Македония Гьорче Петров | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Работнички Скопие | Победа Прилеп | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 54 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 32 | 13 |
Форма в шампионата
| Работнички Скопие | Победа Прилеп | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
12 8 |
9
11 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
5 3 |
3
4 10 |
Голове в шампионата
| Работнички Скопие | Победа Прилеп | |
|
Вкарани
Получени |
47
32 |
31
47 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
15 |
14
31 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 3.25 | 3.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 1.28 | 1.71 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.60 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.83 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.37 | 2.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
