Словения - Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
18:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.93 |
4.15 |
1.51 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.31 |
1.18 |
1.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.85 |
1.21 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.78 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.54 |
2.28 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.59 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Радомлие, а гостите от Целие.
Мачът ще се играе в Домжале,
разстоянието от Домжале до Радомлие е
4.7 км.,
а от Домжале до Целие е
52.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Спортен Парк Домжале,
който има капацитет от
2 813 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Спортен Парк Домжале.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Радомлие - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Първа Лига |
Алуминий Кидричево |
5 - 0 |
Радомлие |
1.97 |
3.48 |
3.25 |
| 27.10.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
1 - 1 |
Мура |
2.85 |
3.35 |
2.20 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Браво Любляна |
2 - 2 |
Радомлие |
1.81 |
3.58 |
3.68 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
3 - 3 |
Копер |
3.90 |
3.68 |
1.74 |
| 20.09.2026 |
Първа Лига |
Брине Гросупле |
2 - 1 |
Радомлие |
2.05 |
3.38 |
3.15 |
| 13.09.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
0 - 3 |
Марибор |
4.37 |
3.90 |
1.62 |
| 04.09.2026 |
Първа Лига |
Нафта Лендава |
3 - 1 |
Радомлие |
2.14 |
3.52 |
2.83 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
0 - 0 |
Олимпия Любляна |
3.83 |
3.40 |
1.82 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
1 - 3 |
Алуминий Кидричево |
2.27 |
3.36 |
2.75 |
| 10.08.2026 |
Първа Лига |
Мура |
1 - 3 |
Радомлие |
1.93 |
3.46 |
3.39 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Целие - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2026 |
ЛЕ Група |
Щурм Грац |
2 - 3 |
Целие |
1.51 |
4.41 |
5.70 |
| 01.11.2026 |
Първа Лига |
Целие |
4 - 0 |
Нафта Лендава |
1.41 |
4.46 |
5.88 |
| 28.10.2026 |
Първа Лига |
Олимпия Любляна |
1 - 1 |
Целие |
2.45 |
3.29 |
2.55 |
| 22.10.2026 |
ЛЕ Група |
Целие |
2 - 2 |
Ред Бул Залцбург |
5.70 |
4.36 |
1.51 |
| 18.10.2026 |
Първа Лига |
Марибор |
0 - 0 |
Целие |
2.09 |
3.53 |
2.94 |
| 15.10.2026 |
ЛЕ Група |
Целие |
0 - 3 |
Омония Никозия |
2.68 |
3.35 |
2.55 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Целие |
1 - 0 |
Алуминий Кидричево |
1.54 |
4.10 |
4.80 |
| 20.09.2026 |
Първа Лига |
Мура |
0 - 0 |
Целие |
4.25 |
3.61 |
1.70 |
| 16.09.2026 |
ЛЕ Група |
Байер Леверкузен |
2 - 0 |
Целие |
1.09 |
10.43 |
20.51 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Браво Любляна |
2 - 1 |
Целие |
4.11 |
3.94 |
1.66 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Радомлие |
1 - 3 |
Целие |
5.54 |
4.46 |
1.42 |
| 04.02.2026 |
Първа Лига |
Целие |
3 - 1 |
Радомлие |
1.28 |
5.13 |
7.45 |
| 05.10.2025 |
Първа Лига |
Радомлие |
0 - 3 |
Целие |
7.67 |
5.22 |
1.28 |
| 27.07.2025 |
Първа Лига |
Целие |
2 - 0 |
Радомлие |
1.27 |
5.16 |
9.25 |
| 21.04.2025 |
Първа Лига |
Радомлие |
1 - 3 |
Целие |
5.06 |
4.03 |
1.51 |
| 23.02.2025 |
Първа Лига |
Целие |
9 - 1 |
Радомлие |
1.47 |
4.02 |
5.40 |
| 27.10.2024 |
Първа Лига |
Радомлие |
4 - 2 |
Целие |
4.22 |
3.55 |
1.70 |
| 11.08.2024 |
Първа Лига |
Целие |
4 - 2 |
Радомлие |
1.51 |
3.95 |
5.12 |
| 18.05.2024 |
Първа Лига |
Радомлие |
1 - 1 |
Целие |
2.11 |
3.34 |
3.00 |
| 17.03.2024 |
Първа Лига |
Целие |
2 - 1 |
Радомлие |
1.32 |
4.64 |
7.66 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 8 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Радомлие имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Копер |
14 |
8 |
4 |
2 |
25 |
12 |
+13 |
28 |
| 2 |
Марибор |
14 |
6 |
6 |
2 |
21 |
14 |
+7 |
24 |
| 3 |
Олимпия Любляна |
14 |
6 |
4 |
4 |
16 |
12 |
+4 |
22 |
| 4 |
Целие |
13 |
5 |
5 |
3 |
17 |
12 |
+5 |
20 |
| 5 |
Браво Любляна |
14 |
5 |
5 |
4 |
15 |
15 |
0 |
20 |
| 6 |
Нафта Лендава |
14 |
5 |
3 |
6 |
18 |
20 |
-2 |
18 |
| 7 |
Алуминий Кидричево |
14 |
4 |
5 |
5 |
21 |
13 |
+8 |
17 |
| 8 |
Брине Гросупле |
14 |
3 |
4 |
7 |
15 |
25 |
-10 |
13 |
| 9 |
Мура |
14 |
2 |
7 |
5 |
14 |
25 |
-11 |
13 |
| 10 |
Радомлие |
13 |
1 |
5 |
7 |
15 |
29 |
-14 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Радомлие |
|
| Целие |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Радомлие |
Радомлие |
|
Целие |
Целие |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Копер |
3 - 3 |
2 - 2 |
3 - 3 |
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Марибор |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
1 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Олимпия Любляна |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Целие |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Браво Любляна |
1 - 2 |
2 - 2 |
1 - 2 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Нафта Лендава |
|
3 - 1 |
|
|
4 - 0 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 7 |
Алуминий Кидричево |
1 - 3 |
5 - 0 |
1 - 3 |
|
1 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 8 |
Брине Гросупле |
0 - 2 |
2 - 1 |
0 - 2 |
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 9 |
Мура |
1 - 1 |
1 - 3 |
1 - 1 |
|
2 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Радомлие |
- |
- |
- |
|
|
|
|
*** Домжале - оттегляне от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Радомлие |
Целие |
| Победи |
1 |
5 |
| Равни |
5 |
5 |
| Загуби |
7 |
3 |
| Вкарани Голове |
15 |
17 |
| Получени Голове |
29 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.15 |
1.31 |
| Средно Получени |
2.23 |
0.92 |
| Мачове Вкарал |
69% |
77% |
| Мачове Получил |
92% |
54% |
| Гол/Гол |
69% |
46% |
| Над 1.5 |
92% |
62% |
| Над 2.5 |
77% |
38% |
| Над 3.5 |
54% |
31% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
6 |
8 |
| Получени Голове |
14 |
8 |
| Средно Вкарани |
0.86 |
1.14 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.14 |
| Мачове Вкарал |
57% |
71% |
| Мачове Получил |
86% |
57% |
| Гол/Гол |
57% |
57% |
| Над 1.5 |
86% |
71% |
| Над 2.5 |
57% |
43% |
| Над 3.5 |
29% |
29% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.93 |
4.15 |
1.51 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.31 |
1.18 |
1.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.85 |
1.21 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.78 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.54 |
2.28 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.59 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака