Мароко - Купа на Трона (2020 - 2021)
15:30
Раджа Бени Мелал
Ренесанс Земамра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 2.75 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.36 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.25 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.01.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бени Мелал, а гостите от Земамра. Разстоянието между двата града е 223.5 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Отговорна Игра
Раджа Бени Мелал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2020 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 1 - 1 | Раджа Бени Мелал | - | - | - |
| 07.10.2020 | Първа Дивизия | Раджа Бени Мелал | 0 - 2 | Юсуфиа Берешид | 6.65 | 3.67 | 1.45 |
| 04.10.2020 | Първа Дивизия | Раджа Бени Мелал | 0 - 3 | ФАР Рабат | 5.54 | 3.08 | 1.67 |
| 30.09.2020 | Първа Дивизия | Олимпик Курибга | 1 - 0 | Раджа Бени Мелал | 1.39 | 3.69 | 9.18 |
| 27.09.2020 | Първа Дивизия | Раджа Бени Мелал | 0 - 1 | РСБ Беркан | 7.22 | 3.77 | 1.42 |
| 20.09.2020 | Първа Дивизия | Раджа Бени Мелал | 0 - 1 | ИР Танжер | 4.76 | 2.88 | 1.82 |
| 16.09.2020 | Първа Дивизия | Видад Казабланка | 3 - 0 | Раджа Бени Мелал | 1.23 | 4.65 | 14.62 |
| 13.09.2020 | Първа Дивизия | ФУС Рабат | 1 - 1 | Раджа Бени Мелал | 1.29 | 4.33 | 10.86 |
| 08.09.2020 | Първа Дивизия | Раджа Бени Мелал | 0 - 0 | Дифаа ел Джадида | 4.41 | 2.93 | 1.94 |
| 27.08.2020 | Първа Дивизия | МК Уджда | 1 - 1 | Раджа Бени Мелал | 1.25 | 4.59 | 12.14 |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Ренесанс Земамра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.12.2020 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 4 - 1 | ИР Танжер | 2.67 | 2.96 | 2.55 |
| 20.12.2020 | Първа Дивизия | МК Уджда | 1 - 2 | Ренесанс Земамра | 1.84 | 3.09 | 4.20 |
| 11.12.2020 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 0 - 2 | ФАР Рабат | 3.19 | 2.82 | 2.32 |
| 08.12.2020 | Първа Дивизия | Шабаб Мохамедия | 1 - 0 | Ренесанс Земамра | 1.91 | 3.12 | 3.74 |
| 05.12.2020 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 0 - 2 | РСБ Беркан | 3.41 | 2.79 | 2.22 |
| 10.10.2020 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 1 - 1 | Раджа Бени Мелал | - | - | - |
| 07.10.2020 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 5 - 2 | Ренесанс Земамра | 2.62 | 2.57 | 2.93 |
| 03.10.2020 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 0 - 0 | Олимпик Курибга | 1.85 | 3.08 | 4.03 |
| 30.09.2020 | Първа Дивизия | РСБ Беркан | 1 - 2 | Ренесанс Земамра | 1.58 | 3.23 | 5.92 |
| 27.09.2020 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 1 - 0 | МК Уджда | 2.93 | 2.90 | 2.36 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2020 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 1 - 1 | Раджа Бени Мелал | - | - | - |
| 02.02.2020 | Първа Дивизия | Раджа Бени Мелал | 2 - 2 | Ренесанс Земамра | 2.89 | 2.88 | 2.38 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Раджа Бени Мелал имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 2.75 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.36 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.25 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.01.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра