Белгия - Купа на Белгия (2026 - 2027)
18:30
РАЕК Монс
Шарлероа
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Монс, а гостите от Шарлероа. Разстоянието между двата града е 35.2 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Шарл Тондрю, който има капацитет от 12 662 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Шарл Тондрю. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
РАЕК Монс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2025 | Приятелски срещи | РАЕК Монс | 1 - 2 | РФК Лиеж | 2.55 | 3.60 | 2.24 |
| 27.06.2025 | Приятелски срещи | РАЕК Монс | 2 - 2 | Шарлероа | 7.75 | 5.64 | 1.25 |
| 04.01.2025 | Приятелски срещи | РАЕК Монс | 1 - 3 | РФК Лиеж | 2.48 | 3.48 | 2.35 |
| 07.09.2024 | Купа на Белгия | РАЕК Монс | 1 - 1 | РААЛ Лувиер | - | - | - |
| 25.06.2023 | Приятелски срещи | РАЕК Монс | 0 - 1 | Шарлероа | - | - | - |
| 16.06.2021 | Приятелски срещи | РАЕК Монс | 2 - 6 | Унион Сент Жилоаз | 16.98 | 11.46 | 1.04 |
| 25.04.2015 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 1 - 0 | РАЕК Монс | 2.59 | 3.22 | 2.43 |
| 19.04.2015 | Чалънджър Лига | РАЕК Монс | 0 - 0 | Десел Спорт | 1.32 | 4.64 | 7.86 |
| 11.04.2015 | Чалънджър Лига | Расинг Мехелен | 0 - 3 | РАЕК Монс | 14.13 | 6.91 | 1.14 |
| 04.04.2015 | Чалънджър Лига | РАЕК Монс | 1 - 1 | Аалст | 1.71 | 3.55 | 4.26 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 4 загуби в последните 8 домакинства.
Шарлероа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 0 - 1 | Шарлероа | 2.88 | 3.43 | 2.30 |
| 19.09.2026 | Про Лига | Шарлероа | 3 - 2 | Серкъл Брюж | 1.68 | 3.90 | 4.50 |
| 13.09.2026 | Про Лига | Зулте Варегем | 0 - 1 | Шарлероа | 2.56 | 3.34 | 2.58 |
| 05.09.2026 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 3 | Унион Сент Жилоаз | 3.47 | 3.50 | 1.99 |
| 29.08.2026 | Про Лига | Кортрийк | 1 - 3 | Шарлероа | 3.64 | 3.53 | 1.93 |
| 22.08.2026 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 0 | Мехелен | 1.72 | 3.74 | 4.38 |
| 16.08.2026 | Про Лига | Ломел | 0 - 1 | Шарлероа | 3.20 | 3.37 | 2.15 |
| 09.08.2026 | Про Лига | Шарлероа | 3 - 1 | Оуд Хеверле Льовен | 1.77 | 3.55 | 4.35 |
| 01.08.2026 | Приятелски срещи | Шарлероа | 2 - 3 | Райо Валекано | 2.72 | 3.40 | 2.24 |
| 25.07.2026 | Приятелски срещи | Шарлероа | 2 - 1 | Серен | - | - | - |
Общо 8 победи и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.06.2025 | Приятелски срещи | РАЕК Монс | 2 - 2 | Шарлероа | 7.75 | 5.64 | 1.25 |
| 25.06.2023 | Приятелски срещи | РАЕК Монс | 0 - 1 | Шарлероа | - | - | - |
| 21.12.2013 | Про Лига | Шарлероа | 0 - 2 | РАЕК Монс | 1.99 | 3.38 | 3.47 |
| 10.08.2013 | Про Лига | РАЕК Монс | 1 - 2 | Шарлероа | 1.89 | 3.48 | 3.72 |
| 26.12.2012 | Про Лига | Шарлероа | 1 - 2 | РАЕК Монс | 2.47 | 3.33 | 2.65 |
| 15.09.2012 | Про Лига | РАЕК Монс | 2 - 3 | Шарлероа | 1.60 | 3.75 | 5.26 |
| 28.02.2009 | Про Лига | Шарлероа | 3 - 0 | РАЕК Монс | 1.92 | 3.24 | 3.74 |
| 04.10.2008 | Про Лига | РАЕК Монс | 1 - 1 | Шарлероа | 2.32 | 3.18 | 2.81 |
| 16.02.2008 | Про Лига | РАЕК Монс | 0 - 0 | Шарлероа | 2.29 | 3.18 | 2.81 |
| 31.08.2007 | Про Лига | Шарлероа | 3 - 1 | РАЕК Монс | 1.62 | 3.46 | 4.94 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на РАЕК Монс имат изиграни 6 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно.
РАЕК Монс класиране
Шарлероа класиране в Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КАА Гент | 8 | +11 | 22 |
| 2 | Клуб Брюж | 8 | +15 | 21 |
| 3 | Шарлероа | 8 | +9 | 21 |
| 4 | Унион Сент Жилоаз | 8 | +18 | 20 |
| 5 | Андерлехт | 8 | +3 | 16 |
| 6 | Вестерло | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Генк | 8 | +4 | 12 |
| 8 | Зулте Варегем | 8 | +1 | 11 |
| 9 | Стандарт Лиеж | 8 | 0 | 11 |
| 10 | Ломел | 8 | 0 | 11 |
| 11 | СК Беверен | 8 | -6 | 9 |
| 12 | Сент Трюиден | 8 | -1 | 8 |
| 13 | Роял Антверпен | 8 | -8 | 7 |
| 14 | Мехелен | 8 | -8 | 6 |
| 15 | Оуд Хеверле Льовен | 8 | -8 | 5 |
| 16 | РААЛ Ла Лувиер | 8 | -10 | 4 |
| 17 | Кортрийк | 8 | -16 | 3 |
| 18 | Серкъл Брюж | 8 | -7 | 3 |
