Никарагуа - Лига Примера (2026 - Апертура)
понеделник, 2 ноември, 2026
01:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.21 |
3.44 |
2.69 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.24 |
1.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.68 |
2.04 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.09 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.16 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.33 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тола, а гостите от Матагалпа.
Разстоянието между двата града е 165.6 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ранчо Сантана - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Лига Примера |
Сан Маркос |
2 - 2 |
Ранчо Сантана |
1.67 |
3.78 |
4.07 |
| 25.10.2026 |
Лига Примера |
Уолтър Ферети |
4 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.40 |
4.27 |
6.37 |
| 19.10.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
0 - 1 |
Дирианген |
8.79 |
5.09 |
1.25 |
| 16.10.2026 |
Лига Примера |
Спорт Себако |
2 - 0 |
Ранчо Сантана |
1.51 |
4.03 |
5.01 |
| 12.10.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 1 |
УНАН Манагуа |
2.86 |
3.35 |
2.15 |
| 03.10.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 6 |
Манагуа |
7.55 |
4.77 |
1.30 |
| 06.09.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 1 |
Реал Естели |
8.27 |
4.83 |
1.29 |
| 03.09.2026 |
Лига Примера |
АРТ Мун. Халапа |
1 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.71 |
3.51 |
4.08 |
| 30.08.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.56 |
3.92 |
4.70 |
| 24.08.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 2 |
Сан Маркос |
2.61 |
3.36 |
2.33 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Матагалпа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.10.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 2 |
АРТ Мун. Халапа |
2.46 |
3.19 |
2.54 |
| 25.10.2026 |
Лига Примера |
Сан Маркос |
0 - 0 |
Матагалпа |
2.33 |
3.42 |
2.56 |
| 18.10.2026 |
Лига Примера |
Манагуа |
4 - 1 |
Матагалпа |
1.16 |
6.50 |
12.50 |
| 15.10.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
1 - 5 |
Уолтър Ферети |
2.61 |
3.26 |
2.37 |
| 11.10.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
1 - 4 |
Реал Естели |
5.72 |
4.07 |
1.46 |
| 07.09.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 3 |
Дирианген |
4.15 |
3.47 |
1.72 |
| 04.09.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
1 - 0 |
УНАН Манагуа |
1.96 |
3.38 |
3.26 |
| 30.08.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.56 |
3.92 |
4.70 |
| 24.08.2026 |
Лига Примера |
АРТ Мун. Халапа |
0 - 1 |
Матагалпа |
1.85 |
3.38 |
3.65 |
| 16.08.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
1 - 0 |
Сан Маркос |
1.67 |
3.71 |
4.15 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.56 |
3.92 |
4.70 |
| 01.03.2026 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
2 - 8 |
Матагалпа |
4.22 |
3.86 |
1.64 |
| 24.01.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 2 |
Ранчо Сантана |
1.41 |
4.25 |
5.97 |
| 28.09.2025 |
Лига Примера |
Матагалпа |
1 - 4 |
Ранчо Сантана |
1.36 |
4.54 |
6.00 |
| 23.07.2025 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 2 |
Матагалпа |
4.05 |
3.87 |
1.72 |
| 23.03.2025 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 1 |
Матагалпа |
3.09 |
3.36 |
2.15 |
| 26.02.2025 |
Лига Примера |
Матагалпа |
2 - 1 |
Ранчо Сантана |
1.60 |
3.79 |
4.33 |
| 03.11.2024 |
Лига Примера |
Матагалпа |
1 - 0 |
Ранчо Сантана |
1.56 |
3.75 |
4.60 |
| 25.08.2024 |
Лига Примера |
Ранчо Сантана |
1 - 0 |
Матагалпа |
3.32 |
3.41 |
1.90 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Ранчо Сантана имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Лига Примера класиране към 02.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Манагуа |
15 |
12 |
2 |
1 |
45 |
15 |
+30 |
38 |
| 2 |
Дирианген |
16 |
11 |
3 |
2 |
32 |
16 |
+16 |
36 |
| 3 |
Реал Естели |
16 |
9 |
4 |
3 |
31 |
16 |
+15 |
31 |
| 4 |
УНАН Манагуа |
15 |
7 |
4 |
4 |
18 |
16 |
+2 |
25 |
| 5 |
Уолтър Ферети |
15 |
6 |
3 |
6 |
31 |
24 |
+7 |
21 |
| 6 |
Спорт Себако |
15 |
5 |
2 |
8 |
17 |
31 |
-14 |
17 |
| 7 |
АРТ Мунисипал Халапа |
16 |
4 |
3 |
9 |
15 |
21 |
-6 |
15 |
| 8 |
Сан Маркос |
15 |
3 |
4 |
8 |
16 |
24 |
-8 |
13 |
| 9 |
Матагалпа |
14 |
3 |
1 |
10 |
7 |
31 |
-24 |
10 |
| 10 |
Ранчо Сантана |
15 |
1 |
4 |
10 |
12 |
30 |
-18 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ранчо Сантана |
|
| Матагалпа |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ранчо Сантана |
Ранчо Сантана |
|
Матагалпа |
Матагалпа |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Манагуа |
1 - 6 |
2 - 1 |
1 - 6 |
|
0 - 3 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
Дирианген |
0 - 1 |
2 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 3 |
|
|
| 3 |
Реал Естели |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 4 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
УНАН Манагуа |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 5 |
Уолтър Ферети |
1 - 3 |
4 - 1 |
1 - 3 |
|
1 - 5 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 6 |
Спорт Себако |
0 - 1 |
2 - 0 |
0 - 1 |
|
0 - 3 |
|
|
| 7 |
АРТ Мунисипал Халапа |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Сан Маркос |
1 - 2 |
2 - 2 |
1 - 2 |
|
1 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Матагалпа |
|
0 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Ранчо Сантана |
- |
- |
- |
|
0 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ранчо Сантана |
Матагалпа |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
4 |
1 |
| Загуби |
10 |
10 |
| Вкарани Голове |
12 |
7 |
| Получени Голове |
30 |
31 |
| Средно Вкарани |
0.80 |
0.50 |
| Средно Получени |
2.00 |
2.21 |
| Мачове Вкарал |
73% |
50% |
| Мачове Получил |
93% |
71% |
| Гол/Гол |
67% |
29% |
| Над 1.5 |
80% |
64% |
| Над 2.5 |
47% |
50% |
| Над 3.5 |
27% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
5 |
3 |
| Вкарани Голове |
5 |
3 |
| Получени Голове |
15 |
10 |
| Средно Вкарани |
0.71 |
0.60 |
| Средно Получени |
2.14 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
71% |
60% |
| Мачове Получил |
100% |
60% |
| Гол/Гол |
71% |
40% |
| Над 1.5 |
71% |
60% |
| Над 2.5 |
43% |
40% |
| Над 3.5 |
29% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.21 |
3.44 |
2.69 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.24 |
1.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.68 |
2.04 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.09 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.16 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.33 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач