Дания - Суперлига (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.33 |
4.00 |
1.61 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
1.22 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рандерс, а гостите от Фарум.
Разстоянието между двата града е 160.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Рандерс,
който има капацитет от
12 000 места, от които седящи 6 114.
Размерите на терена са 102 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Рандерс.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рандерс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Купа на Дания |
Лингби |
1 - 0 |
Рандерс |
2.07 |
3.55 |
2.95 |
| 30.10.2026 |
Суперлига |
Лингби |
2 - 1 |
Рандерс |
2.15 |
3.60 |
2.93 |
| 23.10.2026 |
Суперлига |
Рандерс |
1 - 3 |
Брьондби |
3.41 |
3.68 |
1.92 |
| 16.10.2026 |
Суперлига |
Хорсенс |
0 - 0 |
Рандерс |
2.75 |
3.40 |
2.34 |
| 11.10.2026 |
Суперлига |
Рандерс |
0 - 2 |
Виборг |
3.07 |
3.52 |
2.11 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Рандерс |
0 - 1 |
Олборг |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Суперлига |
Сьондерийске |
4 - 2 |
Рандерс |
2.68 |
3.51 |
2.35 |
| 16.09.2026 |
Купа на Дания |
Вендсисел |
1 - 3 |
Рандерс |
4.53 |
3.69 |
1.63 |
| 13.09.2026 |
Суперлига |
Рандерс |
1 - 2 |
Одензе |
2.09 |
3.55 |
3.09 |
| 06.09.2026 |
Суперлига |
Брьондби |
0 - 3 |
Рандерс |
1.52 |
4.21 |
5.37 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 домакинства.
Нордселанд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2026 |
ЛК Група |
Монако |
2 - 0 |
Нордселанд |
1.39 |
4.96 |
6.62 |
| 01.11.2026 |
Суперлига |
Нордселанд |
2 - 3 |
Мидтиланд |
2.20 |
3.70 |
2.78 |
| 28.10.2026 |
Купа на Дания |
Есберг |
0 - 1 |
Нордселанд |
5.88 |
4.56 |
1.40 |
| 25.10.2026 |
Суперлига |
Силкеборг |
1 - 1 |
Нордселанд |
4.76 |
4.33 |
1.55 |
| 22.10.2026 |
ЛК Група |
Нордселанд |
2 - 2 |
ЦСКА София |
1.41 |
4.77 |
6.49 |
| 18.10.2026 |
Суперлига |
Лингби |
3 - 3 |
Нордселанд |
3.55 |
3.81 |
1.85 |
| 15.10.2026 |
ЛК Група |
Хартс |
1 - 1 |
Нордселанд |
2.90 |
3.68 |
2.21 |
| 09.10.2026 |
Суперлига |
Нордселанд |
0 - 0 |
Одензе |
1.48 |
4.55 |
5.24 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Малмьо |
3 - 0 |
Нордселанд |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Суперлига |
Виборг |
4 - 1 |
Нордселанд |
2.86 |
3.69 |
2.16 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 3 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.08.2026 |
Суперлига |
Нордселанд |
1 - 0 |
Рандерс |
1.61 |
3.94 |
4.71 |
| 19.10.2025 |
Суперлига |
Нордселанд |
1 - 0 |
Рандерс |
1.84 |
3.71 |
3.66 |
| 22.09.2025 |
Суперлига |
Рандерс |
3 - 0 |
Нордселанд |
2.43 |
3.46 |
2.59 |
| 02.05.2025 |
Група за Титлата |
Рандерс |
3 - 2 |
Нордселанд |
2.32 |
3.65 |
2.65 |
| 13.04.2025 |
Група за Титлата |
Нордселанд |
5 - 2 |
Рандерс |
2.02 |
3.61 |
3.21 |
| 28.10.2024 |
Суперлига |
Рандерс |
4 - 0 |
Нордселанд |
3.17 |
3.57 |
2.04 |
| 16.09.2024 |
Суперлига |
Нордселанд |
1 - 1 |
Рандерс |
1.68 |
3.89 |
4.35 |
| 29.06.2024 |
Приятелски срещи |
Рандерс |
2 - 3 |
Нордселанд |
4.03 |
3.77 |
1.67 |
| 17.03.2024 |
Суперлига |
Нордселанд |
1 - 1 |
Рандерс |
1.59 |
3.95 |
5.00 |
| 13.08.2023 |
Суперлига |
Рандерс |
0 - 5 |
Нордселанд |
3.54 |
3.64 |
1.93 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Рандерс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Суперлига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Мидтиланд |
13 |
9 |
4 |
0 |
27 |
15 |
+12 |
31 |
| 2 |
ФК Копенхаген |
13 |
9 |
2 |
2 |
28 |
12 |
+16 |
29 |
| 3 |
Виборг |
13 |
7 |
2 |
4 |
20 |
12 |
+8 |
23 |
| 4 |
Брьондби |
13 |
7 |
1 |
5 |
23 |
20 |
+3 |
22 |
| 5 |
Нордселанд |
13 |
5 |
5 |
3 |
20 |
17 |
+3 |
20 |
| 6 |
Одензе |
13 |
4 |
5 |
4 |
15 |
17 |
-2 |
17 |
| 7 |
Хорсенс |
13 |
4 |
4 |
5 |
23 |
21 |
+2 |
16 |
| 8 |
Орхус |
13 |
2 |
6 |
5 |
17 |
21 |
-4 |
12 |
| 9 |
Силкеборг |
13 |
2 |
6 |
5 |
17 |
24 |
-7 |
12 |
| 10 |
Рандерс |
13 |
3 |
2 |
8 |
13 |
21 |
-8 |
11 |
| 11 |
Лингби |
13 |
2 |
5 |
6 |
19 |
28 |
-9 |
11 |
| 12 |
Сьондерийске |
13 |
2 |
2 |
9 |
17 |
31 |
-14 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Рандерс |
|
| Нордселанд |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Рандерс |
Рандерс |
|
Нордселанд |
Нордселанд |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Мидтиланд |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 3 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 2 |
ФК Копенхаген |
0 - 4 |
|
0 - 4 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Виборг |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 4 |
Брьондби |
1 - 3 |
0 - 3 |
1 - 3 |
|
3 - 1 |
|
|
| 5 |
Нордселанд |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Одензе |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 0 |
|
|
| 7 |
Хорсенс |
|
0 - 0 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Орхус |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
| 9 |
Силкеборг |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Рандерс |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
| 11 |
Лингби |
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 0 |
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 12 |
Сьондерийске |
|
4 - 2 |
|
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Рандерс |
Нордселанд |
| Победи |
3 |
5 |
| Равни |
2 |
5 |
| Загуби |
8 |
3 |
| Вкарани Голове |
13 |
20 |
| Получени Голове |
21 |
17 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.54 |
| Средно Получени |
1.62 |
1.31 |
| Мачове Вкарал |
62% |
85% |
| Мачове Получил |
77% |
62% |
| Гол/Гол |
46% |
54% |
| Над 1.5 |
77% |
77% |
| Над 2.5 |
54% |
46% |
| Над 3.5 |
23% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
7 |
11 |
| Получени Голове |
13 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.57 |
| Средно Получени |
1.86 |
1.86 |
| Мачове Вкарал |
71% |
86% |
| Мачове Получил |
86% |
86% |
| Гол/Гол |
57% |
71% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
57% |
57% |
| Над 3.5 |
29% |
43% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.33 |
4.00 |
1.61 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
1.22 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака