Норвегия - Първа Дивизия (2026)
неделя, 18 октомври, 2026
18:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.70 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.25 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.00 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.10 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Трондхайм, а гостите от Брюне.
Разстоянието между двата града е 580.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
ЕКСТРА Арена,
който има капацитет от
2 000 места.
Снимки от Google карта
стадион ЕКСТРА Арена.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ранхайм - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.10.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
1 - 1 |
Ранхайм |
3.00 |
3.87 |
1.97 |
| 11.10.2026 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
6 - 2 |
Ранхайм |
1.51 |
4.85 |
4.39 |
| 02.10.2026 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
5 - 0 |
Айерсун |
1.96 |
4.03 |
2.95 |
| 20.09.2026 |
Първа Дивизия |
Лин Осло |
1 - 4 |
Ранхайм |
1.62 |
4.35 |
4.03 |
| 16.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Левангер |
0 - 2 |
Ранхайм |
- |
- |
- |
| 13.09.2026 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
2 - 2 |
Осане |
1.55 |
4.46 |
4.36 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
1 - 1 |
Ранхайм |
2.16 |
3.90 |
2.63 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
3 - 5 |
Од БК |
2.16 |
4.04 |
2.55 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Стабек |
4 - 2 |
Ранхайм |
1.39 |
5.06 |
5.52 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
1 - 3 |
Стрьомгодсет |
3.85 |
4.37 |
1.64 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Брюне - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.10.2026 |
Първа Дивизия |
Брюне |
1 - 1 |
Рауфос |
1.23 |
5.84 |
8.64 |
| 11.10.2026 |
Първа Дивизия |
Од БК |
2 - 1 |
Брюне |
2.09 |
3.64 |
2.88 |
| 04.10.2026 |
Първа Дивизия |
Брюне |
1 - 0 |
Лин Осло |
1.84 |
3.76 |
3.46 |
| 19.09.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
0 - 4 |
Брюне |
3.48 |
3.65 |
1.85 |
| 16.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Бярг |
1 - 4 |
Брюне |
- |
- |
- |
| 12.09.2026 |
Първа Дивизия |
Брюне |
2 - 0 |
Стабек |
2.91 |
3.64 |
2.08 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
2 - 0 |
Брюне |
3.35 |
3.54 |
1.93 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Брюне |
0 - 2 |
Хаугесунд |
2.52 |
3.73 |
2.29 |
| 22.08.2026 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
0 - 1 |
Брюне |
3.26 |
3.55 |
1.96 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Брюне |
2 - 1 |
Мос |
1.56 |
4.22 |
4.49 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.04.2026 |
Първа Дивизия |
Брюне |
2 - 3 |
Ранхайм |
1.74 |
3.64 |
4.03 |
| 09.11.2024 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
1 - 4 |
Брюне |
2.10 |
3.50 |
3.00 |
| 27.05.2024 |
Първа Дивизия |
Брюне |
3 - 2 |
Ранхайм |
1.89 |
3.61 |
3.50 |
| 06.08.2023 |
Първа Дивизия |
Брюне |
1 - 0 |
Ранхайм |
1.81 |
3.81 |
3.59 |
| 15.04.2023 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
2 - 1 |
Брюне |
1.71 |
3.79 |
4.14 |
| 22.08.2022 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
1 - 1 |
Брюне |
1.53 |
4.32 |
4.99 |
| 25.04.2022 |
Първа Дивизия |
Брюне |
1 - 2 |
Ранхайм |
2.35 |
3.32 |
2.76 |
| 20.11.2021 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
2 - 4 |
Брюне |
1.78 |
3.98 |
3.83 |
| 19.05.2021 |
Първа Дивизия |
Брюне |
5 - 2 |
Ранхайм |
3.21 |
3.60 |
2.04 |
| 31.07.2016 |
Първа Дивизия |
Брюне |
1 - 1 |
Ранхайм |
2.66 |
3.29 |
2.37 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ранхайм имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хаугесунд |
26 |
19 |
2 |
5 |
78 |
40 |
+38 |
59 |
| 2 |
Стрьомгодсет |
26 |
17 |
6 |
3 |
71 |
33 |
+38 |
57 |
| 3 |
Конгсвингер |
26 |
17 |
5 |
4 |
77 |
42 |
+35 |
56 |
| 4 |
Стабек |
26 |
15 |
4 |
7 |
63 |
34 |
+29 |
49 |
| 5 |
Од БК |
26 |
13 |
6 |
7 |
53 |
39 |
+14 |
45 |
| 6 |
Брюне |
26 |
12 |
3 |
11 |
35 |
34 |
+1 |
39 |
| 7 |
Хьодд |
26 |
10 |
5 |
11 |
42 |
52 |
-10 |
35 |
| 8 |
Айерсун |
26 |
9 |
6 |
11 |
39 |
50 |
-11 |
33 |
| 9 |
Ранхайм |
26 |
9 |
5 |
12 |
64 |
65 |
-1 |
32 |
| 10 |
Стрьомен |
26 |
8 |
6 |
12 |
46 |
58 |
-12 |
30 |
| 11 |
Мос |
26 |
8 |
5 |
13 |
40 |
55 |
-15 |
29 |
| 12 |
Лин Осло |
26 |
8 |
4 |
14 |
40 |
57 |
-17 |
28 |
| 13 |
Саннес Улф |
26 |
7 |
5 |
14 |
37 |
50 |
-13 |
26 |
| 14 |
Согндал |
25 |
6 |
5 |
14 |
39 |
56 |
-17 |
23 |
| 15 |
Осане |
26 |
6 |
5 |
15 |
37 |
60 |
-23 |
22 |
| 16 |
Рауфос |
25 |
6 |
2 |
17 |
28 |
64 |
-36 |
20 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ранхайм |
|
| Брюне |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ранхайм |
Ранхайм |
|
Брюне |
Брюне |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Хаугесунд |
3 - 4 |
4 - 1 |
3 - 4 |
|
0 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 2 |
Стрьомгодсет |
1 - 3 |
5 - 4 |
1 - 3 |
|
0 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Конгсвингер |
1 - 1 |
6 - 2 |
1 - 1 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 4 |
Стабек |
2 - 5 |
4 - 2 |
2 - 5 |
|
2 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Од БК |
3 - 5 |
3 - 1 |
3 - 5 |
|
1 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Брюне |
|
2 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Хьодд |
3 - 2 |
1 - 1 |
3 - 2 |
|
1 - 0 |
|
|
| 8 |
Айерсун |
5 - 0 |
3 - 0 |
5 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Ранхайм |
- |
- |
- |
|
2 - 3 |
|
|
| 10 |
Стрьомен |
2 - 2 |
1 - 4 |
2 - 2 |
|
4 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 11 |
Мос |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
2 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 12 |
Лин Осло |
3 - 2 |
1 - 4 |
3 - 2 |
|
1 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 13 |
Саннес Улф |
5 - 1 |
1 - 1 |
5 - 1 |
|
1 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 14 |
Согндал |
|
3 - 2 |
|
|
3 - 3 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 15 |
Осане |
2 - 2 |
3 - 0 |
2 - 2 |
|
1 - 0 |
0 - 4 |
0 - 4 |
| 16 |
Рауфос |
5 - 1 |
|
5 - 1 |
|
1 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ранхайм |
Брюне |
| Победи |
9 |
12 |
| Равни |
5 |
3 |
| Загуби |
12 |
11 |
| Вкарани Голове |
64 |
35 |
| Получени Голове |
65 |
34 |
| Средно Вкарани |
2.46 |
1.35 |
| Средно Получени |
2.50 |
1.31 |
| Мачове Вкарал |
92% |
69% |
| Мачове Получил |
92% |
69% |
| Гол/Гол |
85% |
38% |
| Над 1.5 |
100% |
77% |
| Над 2.5 |
88% |
46% |
| Над 3.5 |
81% |
19% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
6 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
4 |
7 |
| Вкарани Голове |
39 |
16 |
| Получени Голове |
28 |
17 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
1.23 |
| Средно Получени |
2.15 |
1.31 |
| Мачове Вкарал |
100% |
54% |
| Мачове Получил |
85% |
69% |
| Гол/Гол |
85% |
23% |
| Над 1.5 |
100% |
77% |
| Над 2.5 |
92% |
54% |
| Над 3.5 |
92% |
15% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.70 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.25 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.00 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.10 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака