Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2017 - 2018)
неделя, 13 май, 2018
19:00
19:00
Рапидо де Боусас
Навалкарнеро
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Прогнози на потребителите
1 100% за Рапидо де Боусас
X 0% за равен
2 0% за Навалкарнеро
Общо гласували: 2
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.39 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.30 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Боусас, а гостите от Навалкарнеро. Разстоянието между двата града е 449.7 км. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рапидо де Боусас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 0 - 2 | Рапидо де Боусас | 2.84 | 3.27 | 2.24 |
| 29.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 0 - 2 | Депортиво Фабрил | 2.02 | 3.07 | 3.48 |
| 22.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 2 - 2 | Рапидо де Боусас | 2.28 | 2.94 | 3.04 |
| 15.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 2 - 0 | Корухо | 1.97 | 3.18 | 3.54 |
| 08.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Райо Махадаонда | 1 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.81 | 3.26 | 3.99 |
| 01.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 0 - 0 | Реал Мадрид Кастиля | 2.23 | 2.99 | 3.11 |
| 25.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 1 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.93 | 3.01 | 3.88 |
| 17.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 0 - 0 | СС Рейес | 1.79 | 3.24 | 4.20 |
| 11.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Фуенлабрада | 0 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.72 | 3.32 | 4.42 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 1 - 0 | Толедо | 1.77 | 3.20 | 4.18 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Навалкарнеро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 2 - 0 | Селта Фортуна | 2.36 | 3.06 | 2.80 |
| 29.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Атлетико Мадрид Б | 0 - 1 | Навалкарнеро | 2.95 | 3.13 | 2.22 |
| 22.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 0 - 1 | Унион Адарве | 1.80 | 3.35 | 3.93 |
| 15.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Химнастика Сег. | 1 - 0 | Навалкарнеро | 2.80 | 3.10 | 2.36 |
| 08.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 0 - 2 | Понтеведра | 1.76 | 3.39 | 4.09 |
| 28.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Гихуело | 0 - 1 | Навалкарнеро | 2.43 | 3.08 | 2.70 |
| 25.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Валядолид Пр. | 2 - 0 | Навалкарнеро | 2.74 | 3.09 | 2.40 |
| 18.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 4 - 0 | Талавера де ла Рейна | 1.88 | 3.16 | 3.85 |
| 11.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Депортиво Фабрил | 1 - 0 | Навалкарнеро | 2.04 | 3.05 | 3.46 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 0 - 0 | Понферадина | 1.83 | 3.17 | 4.11 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 0 - 1 | Рапидо де Боусас | 1.74 | 3.24 | 4.56 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 13.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Райо Махадаонда | 37 | +25 | 69 |
| 2 | Депортиво Фабрил | 37 | +18 | 68 |
| 3 | Фуенлабрада | 37 | +28 | 65 |
| 4 | Рапидо де Боусас | 37 | +11 | 60 |
| 5 | Навалкарнеро | 37 | +4 | 60 |
| 6 | Селта Фортуна | 37 | +9 | 60 |
| 7 | Талавера де ла Рейна | 37 | -8 | 53 |
| 8 | Реал Мадрид Кастиля | 37 | +15 | 52 |
| 9 | Атлетико Мадрид Б | 37 | -1 | 51 |
| 10 | СС Рейес | 37 | +1 | 51 |
| 11 | Унион Адарве | 37 | -5 | 48 |
| 12 | Понферадина | 37 | 0 | 45 |
| 13 | Гихуело | 37 | +3 | 45 |
| 14 | Валядолид Промесас | 37 | -6 | 44 |
| 15 | Понтеведра | 37 | -3 | 42 |
| 16 | Толедо | 37 | -5 | 40 |
| 17 | Корухо | 37 | -22 | 40 |
| 18 | Расинг Ферол | 37 | -15 | 39 |
| 19 | Химнастика Сеговиана | 37 | -15 | 39 |
| 20 | Серседа | 37 | -34 | 25 |
Хронология в първенството
| Рапидо де Боусас | |
| Навалкарнеро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Рапидо де Боусас | Рапидо де Боусас | Навалкарнеро | Навалкарнеро | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Райо Махадаонда | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Депортиво Фабрил | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Фуенлабрада | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Рапидо де Боусас | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 5 | Навалкарнеро | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Селта Фортуна | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Талавера де ла Рейна | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Реал Мадрид Кастиля | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 9 | Атлетико Мадрид Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | СС Рейес | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 11 | Унион Адарве | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Понферадина | 4 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 13 | Гихуело | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | Валядолид Промесас | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 15 | Понтеведра | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Толедо | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 17 | Корухо | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 18 | Расинг Ферол | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 19 | Химнастика Сеговиана | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 20 | Серседа | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Рапидо де Боусас | Навалкарнеро | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 60 | 60 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 34 | 27 |
Форма в шампионата
| Рапидо де Боусас | Навалкарнеро | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
15 7 |
18
6 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
7 2 |
8
3 7 |
Голове в шампионата
| Рапидо де Боусас | Навалкарнеро | |
|
Вкарани
Получени |
39
28 |
44
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
12 |
20
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.39 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.30 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Рапидо де Боусас
X 0% за равен
2 0% за Навалкарнеро
Общо гласували: 2
