Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2017 - 2018)
17:30
Рапидо де Боусас
Понтеведра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.20 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.37 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Боусас, а гостите от Понтеведра. Разстоянието между двата града е 22.8 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рапидо де Боусас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 0 - 1 | Рапидо де Боусас | 1.74 | 3.24 | 4.56 |
| 13.12.2017 | Испания | Понтеведра | 3 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.47 | 3.96 | 5.60 |
| 10.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 1 - 1 | Талавера де ла Рейна | 1.88 | 3.14 | 3.97 |
| 03.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Депортиво Фабрил | 0 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.70 | 3.28 | 4.64 |
| 29.11.2017 | Испания | Рапидо де Боусас | 0 - 1 | Понтеведра | 2.38 | 3.27 | 2.56 |
| 25.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 4 - 1 | Понферадина | 2.85 | 3.03 | 2.38 |
| 19.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 1 - 0 | Рапидо де Боусас | 2.29 | 2.97 | 3.00 |
| 12.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 1 - 0 | Райо Махадаонда | 2.42 | 2.93 | 2.86 |
| 05.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 3 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.72 | 3.27 | 4.60 |
| 01.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 1 - 1 | Расинг Ферол | 2.46 | 2.94 | 2.79 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Понтеведра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2018 | Испания | Бургос | 3 - 1 | Понтеведра | 1.67 | 3.29 | 4.81 |
| 07.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 1 - 1 | Селта Фортуна | 2.96 | 2.90 | 2.38 |
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 0 - 1 | Атлетико Мадрид Б | 1.86 | 3.19 | 3.94 |
| 13.12.2017 | Испания | Понтеведра | 3 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.47 | 3.96 | 5.60 |
| 10.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Унион Адарве | 0 - 0 | Понтеведра | 2.28 | 2.96 | 3.07 |
| 03.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 0 - 0 | Химнастика Сег. | 1.57 | 3.49 | 5.38 |
| 29.11.2017 | Испания | Рапидо де Боусас | 0 - 1 | Понтеведра | 2.38 | 3.27 | 2.56 |
| 26.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 1 - 1 | Валядолид Пр. | 1.50 | 3.66 | 6.20 |
| 19.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Гихуело | 3 - 3 | Понтеведра | 2.19 | 3.00 | 3.17 |
| 12.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 1 - 1 | Навалкарнеро | 1.97 | 3.24 | 3.48 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2017 | Испания | Понтеведра | 3 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.47 | 3.96 | 5.60 |
| 29.11.2017 | Испания | Рапидо де Боусас | 0 - 1 | Понтеведра | 2.38 | 3.27 | 2.56 |
| 26.08.2017 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 1 - 2 | Рапидо де Боусас | 1.43 | 3.70 | 7.35 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Рапидо де Боусас имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 14.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фуенлабрада | 20 | +21 | 44 |
| 2 | Райо Махадаонда | 20 | +15 | 40 |
| 3 | Депортиво Фабрил | 20 | +14 | 39 |
| 4 | Селта Фортуна | 21 | +3 | 34 |
| 5 | Навалкарнеро | 20 | +2 | 32 |
| 6 | Рапидо де Боусас | 19 | +5 | 31 |
| 7 | СС Рейес | 20 | +1 | 29 |
| 8 | Реал Мадрид Кастиля | 20 | +8 | 28 |
| 9 | Талавера де ла Рейна | 20 | -1 | 28 |
| 10 | Атлетико Мадрид Б | 19 | +2 | 27 |
| 11 | Унион Адарве | 19 | -6 | 24 |
| 12 | Гихуело | 19 | 0 | 23 |
| 13 | Корухо | 20 | -12 | 23 |
| 14 | Понферадина | 20 | -3 | 22 |
| 15 | Толедо | 20 | -2 | 20 |
| 16 | Понтеведра | 20 | -3 | 20 |
| 17 | Химнастика Сеговиана | 20 | -8 | 18 |
| 18 | Расинг Ферол | 20 | -9 | 17 |
| 19 | Серседа | 20 | -13 | 16 |
| 20 | Валядолид Промесас | 19 | -14 | 15 |
Хронология в първенството
| Рапидо де Боусас | |
| Понтеведра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Рапидо де Боусас | Рапидо де Боусас | Понтеведра | Понтеведра | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фуенлабрада | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Райо Махадаонда | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 3 | Депортиво Фабрил | 0 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 4 | Селта Фортуна | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 5 | Навалкарнеро | 0 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Рапидо де Боусас | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 7 | СС Рейес | 0 - 1 | 3 - 0 | |||||
| 8 | Реал Мадрид Кастиля | 3 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 9 | Талавера де ла Рейна | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 10 | Атлетико Мадрид Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 11 | Унион Адарве | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 12 | Гихуело | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 13 | Корухо | 1 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 14 | Понферадина | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Толедо | 1 - 3 | 3 - 3 | |||||
| 16 | Понтеведра | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 17 | Химнастика Сеговиана | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 18 | Расинг Ферол | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 19 | Серседа | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 20 | Валядолид Промесас | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| Рапидо де Боусас | Понтеведра | |
| Позиция | 6 | 16 |
| Точки | 31 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 18 |
| Точки | 16 | 5 |
Форма в шампионата
| Рапидо де Боусас | Понтеведра | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
7 4 |
4
8 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 1 |
1
2 6 |
Голове в шампионата
| Рапидо де Боусас | Понтеведра | |
|
Вкарани
Получени |
23
18 |
23
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
8 |
7
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.20 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.37 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
