Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2017 - 2018)
неделя, 1 април, 2018
18:00
18:00
Рапидо де Боусас
Реал Мадрид Кастиля
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Прогнози на потребителите
1 25% за Рапидо де Боусас
X 75% за равен
2 0% за Реал Мадрид Кастиля
Общо гласували: 4
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.39 | 3.10 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Боусас, а гостите от Мадрид. Разстоянието между двата града е 465.7 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рапидо де Боусас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 1 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.93 | 3.01 | 3.88 |
| 17.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 0 - 0 | СС Рейес | 1.79 | 3.24 | 4.20 |
| 11.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Фуенлабрада | 0 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.72 | 3.32 | 4.42 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 1 - 0 | Толедо | 1.77 | 3.20 | 4.18 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Серседа | 0 - 0 | Рапидо де Боусас | 4.42 | 3.31 | 1.71 |
| 17.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 1 - 1 | Валядолид Пр. | 1.30 | 5.14 | 7.00 |
| 11.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 2 - 1 | Селта Фортуна | 2.40 | 2.98 | 2.85 |
| 07.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Гихуело | 0 - 0 | Рапидо де Боусас | 2.56 | 2.94 | 2.68 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Атлетико Мадрид Б | 1 - 1 | Рапидо де Боусас | 2.04 | 3.02 | 3.49 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 1 - 0 | Унион Адарве | 1.86 | 3.23 | 3.90 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Реал Мадрид Кастиля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 0 - 1 | Селта Фортуна | 2.06 | 3.10 | 3.45 |
| 18.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Атлетико Мадрид Б | 0 - 0 | Реал Мадрид Кастиля | 2.19 | 3.06 | 3.08 |
| 10.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 1 | Унион Адарве | 1.67 | 3.36 | 4.74 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Химнастика Сег. | 2 - 0 | Реал Мадрид Кастиля | 3.16 | 2.98 | 2.17 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 3 - 0 | Понтеведра | 1.72 | 3.28 | 4.40 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Гихуело | 1 - 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2.40 | 2.99 | 2.83 |
| 11.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 3 | Навалкарнеро | 1.88 | 3.21 | 3.85 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 2 - 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2.12 | 3.12 | 3.19 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 0 | Депортиво Фабрил | 2.04 | 3.12 | 3.39 |
| 21.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 3 - 2 | Реал Мадрид Кастиля | 2.83 | 3.10 | 2.34 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 3 - 0 | Рапидо де Боусас | 1.72 | 3.27 | 4.60 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 01.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Райо Махадаонда | 31 | +22 | 58 |
| 2 | Фуенлабрада | 32 | +22 | 56 |
| 3 | Депортиво Фабрил | 31 | +14 | 56 |
| 4 | Навалкарнеро | 32 | +5 | 54 |
| 5 | Рапидо де Боусас | 31 | +10 | 52 |
| 6 | Атлетико Мадрид Б | 32 | +5 | 49 |
| 7 | СС Рейес | 32 | +6 | 48 |
| 8 | Селта Фортуна | 31 | +4 | 47 |
| 9 | Талавера де ла Рейна | 32 | -10 | 46 |
| 10 | Унион Адарве | 31 | -3 | 41 |
| 11 | Реал Мадрид Кастиля | 31 | +9 | 40 |
| 12 | Понферадина | 31 | +3 | 39 |
| 13 | Гихуело | 32 | +2 | 39 |
| 14 | Корухо | 32 | -17 | 37 |
| 15 | Валядолид Промесас | 32 | -7 | 36 |
| 16 | Толедо | 32 | -4 | 34 |
| 17 | Понтеведра | 32 | -3 | 34 |
| 18 | Расинг Ферол | 32 | -12 | 32 |
| 19 | Химнастика Сеговиана | 31 | -16 | 29 |
| 20 | Серседа | 32 | -30 | 23 |
Хронология в първенството
| Рапидо де Боусас | |
| Реал Мадрид Кастиля | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Рапидо де Боусас | Рапидо де Боусас | Реал Мадрид Кастиля | Реал Мадрид Кастиля | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Райо Махадаонда | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 2 | Фуенлабрада | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 3 | Депортиво Фабрил | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 4 | Навалкарнеро | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 5 | Рапидо де Боусас | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 6 | Атлетико Мадрид Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | СС Рейес | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 8 | Селта Фортуна | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 9 | Талавера де ла Рейна | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 10 | Унион Адарве | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Реал Мадрид Кастиля | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 12 | Понферадина | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 13 | Гихуело | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Корухо | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 15 | Валядолид Промесас | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | |||
| 16 | Толедо | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | |||
| 17 | Понтеведра | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 18 | Расинг Ферол | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 19 | Химнастика Сеговиана | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 20 | Серседа | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Рапидо де Боусас | Реал Мадрид Кастиля | |
| Позиция | 5 | 11 |
| Точки | 52 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 11 |
| Точки | 30 | 15 |
Форма в шампионата
| Рапидо де Боусас | Реал Мадрид Кастиля | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
13 5 |
10
10 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 1 |
4
3 8 |
Голове в шампионата
| Рапидо де Боусас | Реал Мадрид Кастиля | |
|
Вкарани
Получени |
33
23 |
41
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
10 |
18
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.39 | 3.10 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 25% за Рапидо де Боусас
X 75% за равен
2 0% за Реал Мадрид Кастиля
Общо гласували: 4
