Уругвай - Примера Дивисион (2026 - Втора Фаза)
21:00
Расинг Клуб Монтевидео
Серо Ларго Мело
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.30 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.30 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтевидео, а гостите от Мело. Разстоянието между двата града е 330.1 км. Мачът ще се играе на стадион Освалдо Роберто, който има капацитет от 8 500 места. Снимки от Google карта стадион Освалдо Роберто. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Расинг Клуб Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 2 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.49 | 3.18 | 2.01 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 1 | Монтевидео Торке | 2.02 | 3.12 | 3.54 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.62 | 3.08 | 2.00 |
| 18.04.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 1 | Дефенсор Спортинг | 2.12 | 3.02 | 3.37 |
| 13.04.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.10 | 3.01 | 2.27 |
| 04.04.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 2 - 1 | Хув. де Лас Пиедрас | 1.83 | 3.26 | 4.06 |
| 30.03.2026 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 1.62 | 3.45 | 5.40 |
| 26.03.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 1 | Прогресо Монтевидео | 1.68 | 3.39 | 4.90 |
| 21.03.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 0 | Ливърпул Монтевидео | 2.52 | 2.98 | 2.73 |
| 14.03.2026 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 0 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.74 | 2.99 | 2.50 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Серо Ларго Мело - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 3 | Пенярол Монтевидео | 4.55 | 3.45 | 1.70 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Серо Ларго Мело | 2.50 | 3.01 | 2.72 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.62 | 3.08 | 2.00 |
| 20.04.2026 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 1 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.36 | 2.98 | 2.98 |
| 11.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.15 | 2.94 | 3.38 |
| 05.04.2026 | Примера Дивисион | Албион Монт. | 2 - 2 | Серо Ларго Мело | 2.09 | 3.01 | 3.49 |
| 31.03.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 0 | Данубио Монтевидео | 2.82 | 3.00 | 2.43 |
| 25.03.2026 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 3 - 0 | Серо Ларго Мело | 1.43 | 4.00 | 6.66 |
| 20.03.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 3 - 1 | Депортиво Малд. | 3.17 | 3.04 | 2.21 |
| 15.03.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 1 - 3 | Серо Ларго Мело | 2.35 | 2.94 | 3.00 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.62 | 3.08 | 2.00 |
| 26.10.2025 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.59 | 2.99 | 2.68 |
| 28.04.2025 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 1 | Серо Ларго Мело | 2.25 | 2.84 | 3.34 |
| 05.10.2024 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.11 | 3.02 | 3.43 |
| 29.03.2024 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.39 | 3.00 | 2.91 |
| 08.03.2024 | Копа Судамерикана | Расинг Клуб Монтевидео | 2 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.25 | 3.14 | 3.14 |
| 25.11.2023 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.19 | 3.05 | 3.25 |
| 15.07.2023 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.27 | 2.99 | 3.07 |
| 22.04.2023 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.30 | 2.90 | 3.15 |
| 16.11.2019 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 1.87 | 3.33 | 3.76 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Расинг Клуб Монтевидео имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 15 | +9 | 31 | |||||
| 2 | Депортиво Малдонадо | 15 | +8 | 29 | |||||
| 3 | Албион Монтевидео | 15 | +10 | 28 | |||||
| 4 | Пенярол Монтевидео | 15 | +7 | 27 | |||||
| 5 | Сентрал Еспаньол | 15 | +1 | 24 | |||||
| 6 | Монтевидео Сити Торке | 15 | +6 | 23 | |||||
| 7 | Насионал Монтевидео | 15 | +5 | 22 | |||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | 15 | +2 | 21 | |||||
| 9 | Ливърпул Монтевидео | 15 | +2 | 20 | |||||
| 10 | Монтевидео Уондърърс | 15 | -5 | 20 | |||||
| 11 | Данубио Монтевидео | 15 | -4 | 18 | |||||
| 12 | Серо Ларго Мело | 15 | -3 | 17 | |||||
| 13 | Бостън Ривър | 15 | -6 | 17 | |||||
| 14 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 15 | -5 | 15 | |||||
| 15 | Прогресо Монтевидео | 15 | -11 | 10 | |||||
| 16 | Серо Монтевидео | 15 | -16 | 10 | |||||
Класиране в шампионата
| Расинг Клуб Монтевидео | Серо Ларго Мело | |
| Позиция | 1 | 12 |
| Точки | 31 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 5 |
| Точки | 15 | 10 |
Форма в шампионата
| Расинг Клуб Монтевидео | Серо Ларго Мело | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 2 |
5
2 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 1 |
3
1 4 |
Голове в шампионата
| Расинг Клуб Монтевидео | Серо Ларго Мело | |
|
Вкарани
Получени |
23
14 |
16
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
8 |
7
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.30 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.30 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
