Уругвай - Примера Дивисион (2018 - Апертура)
22:00
Расинг Клуб Монтевидео
Серо Монтевидео
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.37 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 4.7 км. Мачът ще се играе на стадион Освалдо Роберто, който има капацитет от 8 500 места. Снимки от Google карта стадион Освалдо Роберто. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Расинг Клуб Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2018 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 2 - 2 | Дефенсор Спортинг | 2.70 | 3.22 | 2.35 |
| 25.03.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 3 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.24 | 3.20 | 2.85 |
| 22.03.2018 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 1 | Насионал Монтевидео | 4.76 | 3.71 | 1.59 |
| 11.03.2018 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 0 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.34 | 3.15 | 2.79 |
| 04.03.2018 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 2 - 1 | Рампла Хуниорс | 2.10 | 3.11 | 3.24 |
| 25.02.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 2 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.79 | 3.22 | 2.28 |
| 18.02.2018 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 2 | Данубио Монтевидео | 2.68 | 3.29 | 2.35 |
| 11.02.2018 | Примера Дивисион | Атенас Сан Карлос | 1 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.36 | 3.26 | 2.71 |
| 05.02.2018 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 2 | Пенярол Монтевидео | 5.80 | 4.01 | 1.46 |
| 03.12.2017 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 4 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 1.58 | 3.85 | 4.77 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Серо Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.03.2018 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Атенас Сан Карлос | 1.81 | 3.33 | 4.04 |
| 24.03.2018 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 2 - 1 | Серо Монтевидео | 1.70 | 3.51 | 4.37 |
| 21.03.2018 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 3 | Пенярол Монтевидео | 4.98 | 3.86 | 1.56 |
| 10.03.2018 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Серо Монтевидео | 2.30 | 3.20 | 2.80 |
| 08.03.2018 | Копа Судамерикана | Серо Монтевидео | 2 - 0 | Спорт Росарио | 1.35 | 4.16 | 9.01 |
| 04.03.2018 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 2 - 3 | Бостън Ривър | 2.28 | 3.11 | 2.88 |
| 26.02.2018 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 4 - 0 | Серо Монтевидео | 1.43 | 4.09 | 6.34 |
| 21.02.2018 | Копа Судамерикана | Спорт Росарио | 0 - 0 | Серо Монтевидео | 1.56 | 3.44 | 6.14 |
| 17.02.2018 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 0 | Ел Танкуе Сислей *** | - | - | - |
| 11.02.2018 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 0 - 0 | Серо Монтевидео | 2.49 | 3.02 | 2.73 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2017 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 1 | Серо Монтевидео | 2.18 | 3.13 | 3.02 |
| 28.05.2017 | Уругвай | Серо Монтевидео | 0 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.17 | 3.22 | 2.97 |
| 04.02.2017 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.42 | 3.24 | 2.60 |
| 30.10.2016 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 2 - 3 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.06 | 3.32 | 3.10 |
| 04.06.2016 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 1.99 | 3.37 | 3.16 |
| 06.12.2015 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 2 | Серо Монтевидео | 2.34 | 3.20 | 2.67 |
| 22.02.2015 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.65 | 3.25 | 2.35 |
| 24.08.2014 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 4 - 1 | Серо Монтевидео | 1.80 | 3.98 | 5.95 |
| 01.03.2014 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 2 - 1 | Серо Монтевидео | 2.04 | 3.29 | 3.18 |
| 22.09.2013 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.47 | 3.12 | 2.59 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 4 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Расинг Клуб Монтевидео имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Примера Дивисион класиране към 01.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Монтевидео | 10 | +15 | 25 |
| 2 | Пенярол Монтевидео | 9 | +12 | 23 |
| 3 | Ливърпул Монтевидео | 10 | +4 | 20 |
| 4 | Данубио Монтевидео | 9 | +1 | 18 |
| 5 | Дефенсор Спортинг | 9 | +3 | 15 |
| 6 | Монтевидео Уондърърс | 10 | 0 | 15 |
| 7 | Прогресо Монтевидео | 10 | +4 | 14 |
| 8 | Ривър Плейт Монтевидео | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Феникс Монтевидео | 10 | +1 | 14 |
| 10 | Бостън Ривър | 10 | -1 | 13 |
| 11 | Серо Монтевидео | 9 | -7 | 11 |
| 12 | Атенас Сан Карлос | 9 | -8 | 9 |
| 13 | Расинг Клуб Монтевидео | 9 | -6 | 8 |
| 14 | Монтевидео Сити Торке | 9 | -8 | 6 |
| 15 | Рампла Хуниорс | 10 | -11 | 6 |
| 16 | Ел Танкуе Сислей | 10 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Расинг Клуб Монтевидео | |
| Серо Монтевидео | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Расинг Клуб Монтевидео | Расинг Клуб Монтевидео | Серо Монтевидео | Серо Монтевидео | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Монтевидео | 0 - 1 | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 2 | Пенярол Монтевидео | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 3 | ||||
| 3 | Ливърпул Монтевидео | 1 - 1 | ||||||
| 4 | Данубио Монтевидео | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 5 | Дефенсор Спортинг | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Монтевидео Уондърърс | |||||||
| 7 | Прогресо Монтевидео | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 8 | Ривър Плейт Монтевидео | |||||||
| 9 | Феникс Монтевидео | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 10 | Бостън Ривър | 2 - 3 | ||||||
| 11 | Серо Монтевидео | - | - | - | ||||
| 12 | Атенас Сан Карлос | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 13 | Расинг Клуб Монтевидео | - | - | - | ||||
| 14 | Монтевидео Сити Торке | 2 - 2 | ||||||
| 15 | Рампла Хуниорс | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 16 | Ел Танкуе Сислей | 0 - 0* | ||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Расинг Клуб Монтевидео | Серо Монтевидео | |
| Позиция | 13 | 11 |
| Точки | 8 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 9 |
| Точки | 4 | 4 |
Форма в шампионата
| Расинг Клуб Монтевидео | Серо Монтевидео | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 5 |
3
2 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 3 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Расинг Клуб Монтевидео | Серо Монтевидео | |
|
Вкарани
Получени |
8
14 |
6
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
8 |
2
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.37 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
