Тайланд - Тай ФА Къп (2024 - 2025)
13:30
Ратчабури
(Тайланд)
Нейви
(Тайланд)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 8.49 | 17.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.06 | 6.68 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.38 | 1.05 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.47 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.01 | 1.71 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.09 | 1.68 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.01.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ратчабури, а гостите от Чонбури. Разстоянието между двата града е 127.8 км. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Отговорна Игра
Ратчабури - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2025 | Тай Лига 1 | Порт Банкок | 3 - 3 | Ратчабури | 1.70 | 3.63 | 3.94 |
| 19.01.2025 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 1 - 0 | Муангтонг Юнайтед | 2.42 | 3.24 | 2.53 |
| 15.01.2025 | Тай Лига 1 | БГ Патум Юнайтед | 1 - 2 | Ратчабури | 1.69 | 3.58 | 4.04 |
| 11.01.2025 | Тай Лига 1 | Утай Тани | 1 - 2 | Ратчабури | 2.39 | 3.16 | 2.59 |
| 08.12.2024 | Тай Лига 1 | Бурирам Юнайтед | 6 - 0 | Ратчабури | 1.30 | 4.76 | 7.69 |
| 24.11.2024 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 2 - 0 | Кхонкаен Юн. | 1.33 | 4.71 | 6.95 |
| 09.11.2024 | Тай Лига 1 | ПТ Прачуап | 3 - 2 | Ратчабури | 2.06 | 3.27 | 3.11 |
| 02.11.2024 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 2 - 2 | Сукотай | 1.42 | 4.24 | 5.83 |
| 25.10.2024 | Тай Лига 1 | Нонгбуа Питчая | 5 - 3 | Ратчабури | 3.32 | 3.32 | 1.95 |
| 20.10.2024 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 1 - 0 | Чианграй Юнайтед | 1.38 | 4.12 | 6.83 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Нейви - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2018 | Тай Лига 1 | Убон УМТ Юнайтед | 3 - 0 | Нейви | 1.86 | 3.86 | 3.23 |
| 03.10.2018 | Тай Лига 1 | Нейви | 4 - 2 | Полис Теро | 3.53 | 3.79 | 1.77 |
| 29.09.2018 | Тай Лига 1 | Нейви | 0 - 5 | Порт Банкок | 3.95 | 3.90 | 1.67 |
| 23.09.2018 | Тай Лига 1 | Чианграй Юнайтед | 2 - 2 | Нейви | 1.44 | 4.18 | 5.67 |
| 16.09.2018 | Тай Лига 1 | Нейви | 1 - 1 | ПТ Прачуап | 3.33 | 3.70 | 1.84 |
| 12.09.2018 | Тай Лига 1 | Након Ратчасима | 2 - 1 | Нейви | 1.79 | 3.66 | 3.56 |
| 08.09.2018 | Тай Лига 1 | Нейви | 0 - 4 | Банкок Юнайтед | 5.28 | 4.45 | 1.43 |
| 05.09.2018 | Тай Лига 1 | Утай Тани | 1 - 5 | Нейви | 2.06 | 3.50 | 2.92 |
| 04.08.2018 | Тай Лига 1 | Нейви | 2 - 2 | Чайнат Хорнбил | 2.25 | 3.49 | 2.63 |
| 28.07.2018 | Тай Лига 1 | Нейви | 0 - 2 | Муангтонг Юнайтед | 4.58 | 4.12 | 1.51 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.07.2018 | Тай Лига 1 | Нейви | 2 - 2 | Ратчабури | 2.51 | 3.56 | 2.30 |
| 01.04.2018 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 4 - 0 | Нейви | 1.47 | 3.94 | 5.45 |
| 08.11.2017 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 2 - 1 | Нейви | 1.27 | 5.06 | 7.67 |
| 20.05.2017 | Тай Лига 1 | Нейви | 1 - 0 | Ратчабури | 3.28 | 3.35 | 1.96 |
| 23.07.2016 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 2 - 1 | Нейви | 1.43 | 4.13 | 5.82 |
| 27.04.2016 | Тай Лига 1 | Нейви | 0 - 0 | Ратчабури | 3.74 | 3.73 | 1.73 |
| 22.11.2015 | Тай Лига 1 | Нейви | 0 - 3 | Ратчабури | 2.02 | 3.46 | 3.06 |
| 12.07.2015 | Тай Лига 1 | Ратчабури | 1 - 0 | Нейви | 1.44 | 3.97 | 6.10 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ратчабури имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 8.49 | 17.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.06 | 6.68 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.38 | 1.05 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.47 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.01 | 1.71 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.09 | 1.68 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.01.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра