Приятелски Срещи - Клубни
14:00
Рауфос
(Норвегия)
ХамКам
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.19 | 4.08 | 1.47 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.17 | 1.12 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.03 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.45 | 1.46 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.22 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 2.26 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.01.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рауфос, а гостите от Хамар. Разстоянието между двата града е 26.0 км.
Отговорна Игра
Рауфос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2025 | Приятелски срещи | Рауфос | 0 - 0 | Стрьомен | 1.80 | 3.63 | 3.58 |
| 09.11.2024 | Първа Дивизия | Рауфос | 0 - 1 | Мьондален | 2.26 | 3.69 | 2.60 |
| 02.11.2024 | Първа Дивизия | Мос | 3 - 2 | Рауфос | 1.64 | 3.70 | 4.58 |
| 26.10.2024 | Първа Дивизия | Рауфос | 1 - 1 | Конгсвингер | 2.86 | 3.33 | 2.24 |
| 21.10.2024 | Първа Дивизия | Брюне | 1 - 0 | Рауфос | 1.49 | 4.00 | 5.76 |
| 02.10.2024 | Първа Дивизия | Рауфос | 1 - 1 | Саннес Улф | 1.34 | 4.82 | 7.06 |
| 29.09.2024 | Първа Дивизия | Лин Осло | 1 - 2 | Рауфос | 1.50 | 4.11 | 5.27 |
| 25.09.2024 | Първа Дивизия | Рауфос | 1 - 1 | Ранхайм | 2.76 | 3.37 | 2.29 |
| 21.09.2024 | Първа Дивизия | Левангер | 0 - 1 | Рауфос | 1.88 | 3.66 | 3.42 |
| 16.09.2024 | Първа Дивизия | Стабек | 1 - 2 | Рауфос | 1.54 | 4.22 | 4.73 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
ХамКам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | ХамКам | 0 - 2 | Стрьомгодсет | - | - | - |
| 01.12.2024 | Елитсериен | ХамКам | 0 - 2 | КФУМ Осло | 2.26 | 3.24 | 2.98 |
| 23.11.2024 | Елитсериен | Фредрикстад | 1 - 0 | ХамКам | 1.90 | 3.32 | 3.90 |
| 10.11.2024 | Елитсериен | ХамКам | 0 - 2 | Розенборг | 3.25 | 3.57 | 2.03 |
| 03.11.2024 | Елитсериен | Тромсьо | 3 - 3 | ХамКам | 1.84 | 3.45 | 4.01 |
| 27.10.2024 | Елитсериен | ХамКам | 1 - 0 | Кристиансунд | 1.84 | 3.48 | 3.99 |
| 20.10.2024 | Елитсериен | ХамКам | 0 - 2 | Сарпсборг 08 | 2.11 | 3.58 | 3.04 |
| 29.09.2024 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 1 - 1 | ХамКам | 1.87 | 3.69 | 3.64 |
| 21.09.2024 | Елитсериен | ХамКам | 5 - 0 | Лилестрьом | 2.56 | 3.30 | 2.58 |
| 13.09.2024 | Елитсериен | Бодьо Глимт | 3 - 0 | ХамКам | 1.21 | 6.31 | 10.27 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2024 | Приятелски срещи | Рауфос | 1 - 2 | ХамКам | 3.58 | 4.13 | 1.76 |
| 21.03.2023 | Приятелски срещи | Рауфос | 3 - 0 | ХамКам | 4.09 | 4.12 | 1.65 |
| 01.11.2021 | Първа Дивизия | ХамКам | 2 - 1 | Рауфос | 1.43 | 4.68 | 6.04 |
| 22.09.2021 | Купа на Норвегия | ХамКам | 1 - 2 | Рауфос | 1.53 | 4.22 | 5.15 |
| 26.06.2021 | Първа Дивизия | Рауфос | 2 - 1 | ХамКам | 2.37 | 3.52 | 2.60 |
| 05.05.2021 | Приятелски срещи | ХамКам | 1 - 5 | Рауфос | 2.40 | 3.52 | 2.50 |
| 23.04.2021 | Приятелски срещи | Рауфос | 4 - 1 | ХамКам | - | - | - |
| 03.10.2020 | Първа Дивизия | Рауфос | 0 - 2 | ХамКам | 1.90 | 3.75 | 3.46 |
| 08.09.2020 | Първа Дивизия | ХамКам | 0 - 1 | Рауфос | 2.55 | 3.39 | 2.56 |
| 25.06.2020 | Приятелски срещи | ХамКам | 2 - 1 | Рауфос | 1.92 | 3.71 | 3.16 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 4 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Рауфос имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.19 | 4.08 | 1.47 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.17 | 1.12 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.03 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.45 | 1.46 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.22 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 2.26 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.01.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра