Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2017 - 2018)
13:00
Райо Махадаонда
Талавера де ла Рейна
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 3.39 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.30 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Махадаонда, а гостите от Талавера де ла Рейна. Разстоянието между двата града е 99.6 км. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Райо Махадаонда - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Депортиво Фабрил | 1 - 0 | Райо Махадаонда | 2.20 | 3.03 | 3.14 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Райо Махадаонда | 1 - 1 | Понферадина | 1.61 | 3.57 | 4.72 |
| 21.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 1 - 2 | Райо Махадаонда | 2.81 | 3.09 | 2.35 |
| 14.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Валядолид Пр. | 2 - 1 | Райо Махадаонда | 3.49 | 3.17 | 2.00 |
| 07.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Райо Махадаонда | 3 - 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2.06 | 3.07 | 3.40 |
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Райо Махадаонда | 2 - 1 | Расинг Ферол | 1.64 | 3.46 | 4.87 |
| 13.12.2017 | Испания | Райо Махадаонда | 0 - 1 | СС Рейес | 1.84 | 3.48 | 3.56 |
| 10.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | СС Рейес | 1 - 3 | Райо Махадаонда | 2.43 | 2.94 | 2.85 |
| 03.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Райо Махадаонда | 0 - 0 | Фуенлабрада | 2.72 | 2.92 | 2.55 |
| 29.11.2017 | Испания | СС Рейес | 1 - 1 | Райо Махадаонда | 2.40 | 3.33 | 2.53 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Талавера де ла Рейна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 2 - 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2.12 | 3.12 | 3.19 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 0 - 3 | Талавера де ла Рейна | 1.73 | 3.22 | 4.60 |
| 21.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 2 - 1 | СС Рейес | 2.25 | 2.96 | 3.12 |
| 14.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Фуенлабрада | 6 - 0 | Талавера де ла Рейна | 1.48 | 3.79 | 6.11 |
| 07.01.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 1 - 1 | Толедо | 2.10 | 3.13 | 3.24 |
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 1 - 0 | Серседа | 1.65 | 3.30 | 5.01 |
| 10.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Рапидо де Боусас | 1 - 1 | Талавера де ла Рейна | 1.88 | 3.14 | 3.97 |
| 03.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 3 - 0 | Селта Фортуна | 2.82 | 2.99 | 2.42 |
| 26.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Атлетико Мадрид Б | 2 - 2 | Талавера де ла Рейна | 1.83 | 3.15 | 4.16 |
| 19.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 2 - 0 | Унион Адарве | 1.97 | 2.98 | 3.85 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2017 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 0 - 3 | Райо Махадаонда | 2.38 | 2.98 | 2.85 |
| 01.05.2016 | Примера РФЕФ 2 | Райо Махадаонда | 1 - 2 | Талавера де ла Рейна | 1.85 | 3.32 | 3.72 |
| 13.12.2015 | Примера РФЕФ 2 | Талавера де ла Рейна | 2 - 2 | Райо Махадаонда | 2.05 | 3.19 | 3.21 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Райо Махадаонда имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 11.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фуенлабрада | 24 | +25 | 50 |
| 2 | Депортиво Фабрил | 25 | +12 | 44 |
| 3 | Райо Махадаонда | 24 | +14 | 44 |
| 4 | Рапидо де Боусас | 24 | +9 | 42 |
| 5 | Навалкарнеро | 24 | +2 | 41 |
| 6 | Атлетико Мадрид Б | 24 | +7 | 40 |
| 7 | Талавера де ла Рейна | 24 | -2 | 37 |
| 8 | Селта Фортуна | 24 | +1 | 35 |
| 9 | Реал Мадрид Кастиля | 24 | +10 | 34 |
| 10 | СС Рейес | 24 | +3 | 34 |
| 11 | Гихуело | 24 | +4 | 31 |
| 12 | Понферадина | 25 | -2 | 30 |
| 13 | Унион Адарве | 23 | -5 | 30 |
| 14 | Корухо | 25 | -13 | 29 |
| 15 | Понтеведра | 24 | -2 | 26 |
| 16 | Толедо | 23 | -3 | 23 |
| 17 | Химнастика Сеговиана | 23 | -10 | 21 |
| 18 | Расинг Ферол | 24 | -12 | 21 |
| 19 | Валядолид Промесас | 24 | -16 | 20 |
| 20 | Серседа | 24 | -22 | 16 |
Хронология в първенството
| Райо Махадаонда | |
| Талавера де ла Рейна | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Райо Махадаонда | Райо Махадаонда | Талавера де ла Рейна | Талавера де ла Рейна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фуенлабрада | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 6 - 0 | 6 - 0 | ||
| 2 | Депортиво Фабрил | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 3 | Райо Махадаонда | - | - | - | 0 - 3 | |||
| 4 | Рапидо де Боусас | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 5 | Навалкарнеро | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Атлетико Мадрид Б | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 7 | Талавера де ла Рейна | 0 - 3 | - | - | - | |||
| 8 | Селта Фортуна | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 9 | Реал Мадрид Кастиля | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | СС Рейес | 1 - 3 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 11 | Гихуело | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 12 | Понферадина | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | |||
| 13 | Унион Адарве | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 14 | Корухо | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 15 | Понтеведра | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 16 | Толедо | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 17 | Химнастика Сеговиана | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 18 | Расинг Ферол | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 19 | Валядолид Промесас | 6 - 2 | 2 - 1 | 6 - 2 | 2 - 1 | |||
| 20 | Серседа | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Райо Махадаонда | Талавера де ла Рейна | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 44 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 15 |
| Точки | 26 | 9 |
Форма в шампионата
| Райо Махадаонда | Талавера де ла Рейна | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
5 6 |
10
7 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
2 2 |
1
6 4 |
Голове в шампионата
| Райо Махадаонда | Талавера де ла Рейна | |
|
Вкарани
Получени |
37
23 |
26
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
11 |
8
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 3.39 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.30 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
