Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
19:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.40 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
1.95 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Авилес, а гостите от Оуренсе.
Разстоянието между двата града е 208.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нуево Роман Суарез Пуерта,
който има капацитет от
5 400 места.
Размерите на терена са 105 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Нуево Роман Суарез Пуерта.
Мачът ще се играе в 18:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реал Авилес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
0 - 2 |
Реал Авилес |
1.76 |
3.34 |
4.19 |
| 02.10.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
1 - 2 |
Луго |
2.11 |
3.19 |
3.15 |
| 27.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Баракалдо |
3 - 3 |
Реал Авилес |
1.85 |
3.39 |
3.72 |
| 19.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Кория |
1 - 1 |
Реал Авилес |
2.30 |
3.07 |
2.90 |
| 12.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
3 - 1 |
Уни. Саламанка |
2.10 |
3.19 |
3.14 |
| 06.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Билбао Атлетик |
2 - 1 |
Реал Авилес |
2.06 |
3.16 |
3.29 |
| 28.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
0 - 1 |
Понтеведра |
2.59 |
3.00 |
2.54 |
| 21.08.2026 |
Приятелски срещи |
Реал Авилес |
4 - 2 |
Спортинг Хихон Б |
- |
- |
- |
| 13.08.2026 |
Приятелски срещи |
Расинг Ферол |
1 - 1 |
Реал Авилес |
2.06 |
3.24 |
3.13 |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Марино де Луанко |
1 - 0 |
Реал Авилес |
3.56 |
3.22 |
1.92 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
УД Оуренсе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
УД Оуренсе |
1 - 0 |
Баракалдо |
3.43 |
3.23 |
1.99 |
| 03.10.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Унион |
1 - 1 |
УД Оуренсе |
1.36 |
4.48 |
6.83 |
| 27.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
УД Оуренсе |
0 - 0 |
Касереньо |
2.58 |
3.18 |
2.48 |
| 19.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Уни. Саламанка |
3 - 1 |
УД Оуренсе |
1.90 |
3.21 |
3.73 |
| 12.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
УД Оуренсе |
0 - 3 |
УД Логронес |
3.02 |
3.12 |
2.20 |
| 05.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Мирандес |
2 - 0 |
УД Оуренсе |
1.48 |
3.79 |
5.97 |
| 29.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
УД Оуренсе |
0 - 1 |
Понферадина |
2.90 |
3.00 |
2.34 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 4 загуби
в последните 7 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 2 загуби
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Луго |
7 |
6 |
1 |
0 |
12 |
4 |
+8 |
19 |
| 2 |
УД Логронес |
7 |
5 |
1 |
1 |
16 |
10 |
+6 |
16 |
| 3 |
Расинг Ферол |
7 |
4 |
1 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
13 |
| 4 |
Билбао Атлетик |
7 |
3 |
3 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
12 |
| 5 |
Касереньо |
7 |
3 |
3 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
12 |
| 6 |
Мирандес |
7 |
3 |
2 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
11 |
| 7 |
Самора |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
11 |
| 8 |
Културал Леонеса |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
11 |
| 9 |
Понферадина |
7 |
3 |
2 |
2 |
5 |
5 |
0 |
11 |
| 10 |
Реал Унион |
7 |
2 |
3 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
9 |
| 11 |
Естремадура |
7 |
3 |
0 |
4 |
9 |
8 |
+1 |
9 |
| 12 |
Мерида АД |
7 |
3 |
0 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
9 |
| 13 |
Реал Авилес |
7 |
2 |
2 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
8 |
| 14 |
Депортиво Фабрил |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 15 |
Понтеведра |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
8 |
| 16 |
Унионистас де Саламанка |
7 |
2 |
1 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
7 |
| 17 |
Баракалдо |
7 |
1 |
3 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
6 |
| 18 |
Кория |
7 |
1 |
2 |
4 |
10 |
15 |
-5 |
5 |
| 19 |
УД Оуренсе |
7 |
1 |
2 |
4 |
3 |
10 |
-7 |
5 |
| 20 |
Аренас Клуб де Гечо |
7 |
0 |
2 |
5 |
5 |
18 |
-13 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Реал Авилес |
|
| УД Оуренсе |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Реал Авилес |
Реал Авилес |
|
УД Оуренсе |
УД Оуренсе |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Луго |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 2 |
УД Логронес |
|
|
|
|
0 - 3 |
|
|
| 3 |
Расинг Ферол |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Билбао Атлетик |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Касереньо |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Мирандес |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Самора |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Културал Леонеса |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Понферадина |
|
0 - 2 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 10 |
Реал Унион |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Естремадура |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Мерида АД |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Реал Авилес |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Депортиво Фабрил |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Понтеведра |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 16 |
Унионистас де Саламанка |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 17 |
Баракалдо |
|
3 - 3 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 18 |
Кория |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 19 |
УД Оуренсе |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 20 |
Аренас Клуб де Гечо |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Реал Авилес |
УД Оуренсе |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
11 |
3 |
| Получени Голове |
10 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.57 |
0.43 |
| Средно Получени |
1.43 |
1.43 |
| Мачове Вкарал |
86% |
43% |
| Мачове Получил |
86% |
71% |
| Гол/Гол |
71% |
29% |
| Над 1.5 |
86% |
57% |
| Над 2.5 |
57% |
29% |
| Над 3.5 |
29% |
14% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
2 |
| Получени Голове |
4 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.33 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
33% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.40 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
1.95 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака