Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2026 - 2027)
събота, 12 септември, 2026
19:45
Реал Авилес
Унионистас де Саламанка
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Унионистас де Саламанка
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.10 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.29 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Авилес, а гостите от Саламанка.
Разстоянието между двата града е 288.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нуево Роман Суарез Пуерта,
който има капацитет от
5 400 места.
Размерите на терена са 105 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Нуево Роман Суарез Пуерта.
Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реал Авилес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Билбао Атлетик |
2 - 1 |
Реал Авилес |
2.06 |
3.16 |
3.29 |
| 28.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
0 - 1 |
Понтеведра |
2.59 |
3.00 |
2.54 |
| 21.08.2026 |
Приятелски срещи |
Реал Авилес |
4 - 2 |
Спортинг Хихон Б |
- |
- |
- |
| 13.08.2026 |
Приятелски срещи |
Расинг Ферол |
1 - 1 |
Реал Авилес |
2.06 |
3.24 |
3.13 |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Марино де Луанко |
1 - 0 |
Реал Авилес |
3.56 |
3.22 |
1.92 |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понтеведра |
2 - 2 |
Реал Авилес |
1.71 |
3.43 |
4.19 |
| 17.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
1 - 4 |
Баракалдо |
2.60 |
3.14 |
2.48 |
| 09.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
3 - 1 |
Реал Авилес |
1.77 |
3.36 |
4.10 |
| 02.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
2 - 2 |
Гуадалахара |
1.98 |
3.24 |
3.38 |
| 26.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Расинг Ферол |
2 - 2 |
Реал Авилес |
1.80 |
3.32 |
3.96 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Унионистас де Саламанка - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Уни. Саламанка |
2 - 4 |
Реал Унион |
2.17 |
3.11 |
3.08 |
| 30.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Уни. Саламанка |
1 - 3 |
Луго |
2.17 |
3.01 |
3.13 |
| 21.08.2026 |
Приятелски срещи |
Уни. Саламанка |
1 - 0 |
Касереньо |
- |
- |
- |
| 18.08.2026 |
Приятелски срещи |
Уни. Саламанка |
1 - 0 |
Алкоркон |
- |
- |
- |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Химнастика Сег. |
0 - 1 |
Уни. Саламанка |
3.32 |
3.34 |
1.96 |
| 11.08.2026 |
Приятелски срещи |
Уни. Саламанка |
0 - 2 |
Кория |
- |
- |
- |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Уни. Саламанка |
0 - 1 |
Бургос |
3.84 |
3.35 |
1.82 |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Уни. Саламанка |
3 - 2 |
Расинг Ферол |
1.78 |
3.43 |
3.82 |
| 17.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Мерида АД |
1 - 1 |
Уни. Саламанка |
2.37 |
2.95 |
2.79 |
| 09.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Уни. Саламанка |
2 - 1 |
Тенерифе |
2.57 |
2.94 |
2.65 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 1 равенство
в последните 2 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
1 - 1 |
Уни. Саламанка |
2.37 |
3.16 |
2.72 |
| 21.09.2025 |
Примера РФЕФ 1 |
Уни. Саламанка |
3 - 2 |
Реал Авилес |
1.82 |
3.24 |
4.04 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Реал Авилес имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 12.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Реал Унион |
2 |
2 |
0 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
6 |
| 2 |
Понтеведра |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 3 |
УД Логронес |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 4 |
Луго |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 5 |
Билбао Атлетик |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 6 |
Касереньо |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 7 |
Културал Леонеса |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 7 |
Понферадина |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 9 |
Баракалдо |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 10 |
Мирандес |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 11 |
Кория |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
5 |
0 |
3 |
| 12 |
Мерида АД |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 13 |
Естремадура |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 14 |
Самора |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 15 |
Депортиво Фабрил |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 15 |
Расинг Ферол |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 17 |
Аренас Клуб де Гечо |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
1 |
| 18 |
Реал Авилес |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 19 |
УД Оуренсе |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 20 |
Унионистас де Саламанка |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Реал Авилес |
|
| Унионистас де Саламанка |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Реал Авилес |
Реал Авилес |
|
Унионистас де Саламанка |
Унионистас де Саламанка |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Реал Унион |
|
|
|
|
2 - 4 |
|
|
| 2 |
Понтеведра |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 3 |
УД Логронес |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Луго |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 5 |
Билбао Атлетик |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Касереньо |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Културал Леонеса |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Понферадина |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Баракалдо |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Мирандес |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Кория |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Мерида АД |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Естремадура |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Самора |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Депортиво Фабрил |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Расинг Ферол |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Аренас Клуб де Гечо |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Реал Авилес |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 19 |
УД Оуренсе |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Унионистас де Саламанка |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Реал Авилес |
Унионистас де Саламанка |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
1 |
3 |
| Получени Голове |
3 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.50 |
3.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.10 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.29 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Унионистас де Саламанка