Хондурас - Национална Лига (2026 - Апертура)
неделя, 9 август, 2026
04:30
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.43 |
4.05 |
5.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.18 |
2.48 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.15 |
4.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.89 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.78 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Педро Сула, а гостите от Ла Пас.
Разстоянието между двата града е 137.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Франсиско Морасан,
който има капацитет от
26 781 места.
Снимки от Google карта
стадион Франсиско Морасан.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реал Еспаня - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.08.2026 |
Национална Лига |
Платенсе |
0 - 3 |
Реал Еспаня |
2.51 |
3.10 |
2.54 |
| 19.05.2026 |
Национална Лига |
Реал Еспаня |
1 - 1 |
Маратон Сан Педро |
1.99 |
3.20 |
3.32 |
| 13.05.2026 |
Национална Лига |
Олимпия Тегусигалпа |
3 - 2 |
Реал Еспаня |
1.67 |
3.60 |
4.24 |
| 10.05.2026 |
Национална Лига |
Реал Еспаня |
3 - 1 |
Олимпия Тегусигалпа |
2.55 |
3.21 |
2.43 |
| 04.05.2026 |
Национална Лига |
Маратон Сан Педро |
1 - 0 |
Реал Еспаня |
1.97 |
3.21 |
3.34 |
| 01.05.2026 |
Национална Лига |
Виктория Ла Сейба |
1 - 2 |
Реал Еспаня |
3.42 |
3.60 |
1.83 |
| 26.04.2026 |
Национална Лига |
Реал Еспаня |
3 - 2 |
Олимпия Тегусигалпа |
2.85 |
3.11 |
2.25 |
| 23.04.2026 |
Национална Лига |
Реал Еспаня |
2 - 0 |
Платенсе |
1.63 |
3.62 |
4.49 |
| 13.04.2026 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
1 - 1 |
Реал Еспаня |
3.55 |
3.35 |
1.88 |
| 10.04.2026 |
Национална Лига |
Деп. Чолома |
3 - 2 |
Реал Еспаня |
3.95 |
3.59 |
1.71 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 домакинства.
Хенесис ПН - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.08.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
2 - 0 |
Деп. Чолома |
1.82 |
3.47 |
3.62 |
| 19.05.2026 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
2 - 1 |
Хенесис ПН |
1.39 |
4.29 |
5.97 |
| 16.05.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
1 - 1 |
Оланчо |
2.10 |
3.39 |
2.90 |
| 07.05.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
1 - 3 |
Хенесис ПН |
1.74 |
3.48 |
3.96 |
| 04.05.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
1 - 1 |
Мотагуа Тегусигалпа |
3.93 |
3.59 |
1.72 |
| 01.05.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
2 - 2 |
Хенесис ПН |
1.35 |
4.41 |
6.80 |
| 28.04.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
2 - 0 |
Виктория Ла Сейба |
1.70 |
3.75 |
3.79 |
| 24.04.2026 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
0 - 1 |
Хенесис ПН |
1.90 |
3.37 |
3.38 |
| 19.04.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
0 - 1 |
Маратон Сан Педро |
4.09 |
3.44 |
1.72 |
| 09.04.2026 |
Национална Лига |
Платенсе |
0 - 1 |
Хенесис ПН |
1.62 |
3.74 |
4.38 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.03.2026 |
Национална Лига |
Реал Еспаня |
2 - 1 |
Хенесис ПН |
1.42 |
4.11 |
6.00 |
| 28.01.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
1 - 2 |
Реал Еспаня |
3.57 |
3.23 |
1.91 |
| 27.11.2025 |
Национална Лига |
Реал Еспаня |
1 - 0 |
Хенесис ПН |
1.34 |
4.34 |
7.08 |
| 16.09.2025 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
1 - 1 |
Реал Еспаня |
3.84 |
3.24 |
1.84 |
| 07.03.2025 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
2 - 0 |
Реал Еспаня |
3.65 |
3.06 |
1.99 |
| 19.01.2025 |
Национална Лига |
Реал Еспаня |
1 - 1 |
Хенесис ПН |
1.52 |
3.58 |
5.98 |
| 08.12.2024 |
Апертура Финали |
Реал Еспаня |
2 - 0 |
Хенесис ПН |
1.70 |
3.26 |
4.68 |
| 05.12.2024 |
Апертура Финали |
Хенесис ПН |
1 - 1 |
Реал Еспаня |
2.42 |
2.93 |
2.85 |
| 27.10.2024 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
1 - 1 |
Реал Еспаня |
3.04 |
2.96 |
2.24 |
| 18.08.2024 |
Национална Лига |
Реал Еспаня |
1 - 0 |
Хенесис ПН |
1.76 |
3.26 |
4.33 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Реал Еспаня имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Национална Лига класиране към 09.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Мотагуа Тегусигалпа |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 1 |
Реал Еспаня |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 3 |
Олимпия Тегусигалпа |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 3 |
Хенесис ПН |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 5 |
Маратон Сан Педро |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 5 |
Оланчо |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 7 |
Атлетико Индепендиенте |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 7 |
Естрея Роха Данли |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 9 |
Депортиво Чолома |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 9 |
Лобос УПНФМ Тегусигалпа |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 11 |
Платенсе |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 11 |
Хутикалпа |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Реал Еспаня |
|
| Хенесис ПН |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Реал Еспаня |
Хенесис ПН |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
3 |
2 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.43 |
4.05 |
5.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.18 |
2.48 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.15 |
4.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.89 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.78 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите