Никарагуа - Лига Примера (2026 - Апертура)
неделя, 26 юли, 2026
04:00
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
4.34 |
6.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.15 |
2.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.13 |
5.22 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.24 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.19 |
1.59 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.47 |
2.49 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.79 |
1.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.07.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Естели, а гостите от Матагалпа.
Разстоянието между двата града е 49.9 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реал Естели - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
1 - 1 |
УНАН Манагуа |
1.20 |
5.64 |
11.08 |
| 17.05.2026 |
Плейофи |
Дирианген |
1 - 1 |
Реал Естели |
2.49 |
3.00 |
2.68 |
| 10.05.2026 |
Плейофи |
Реал Естели |
1 - 1 |
Дирианген |
1.99 |
3.08 |
3.50 |
| 07.05.2026 |
Плейофи |
Реал Естели |
3 - 1 |
АРТ Мун. Халапа |
1.41 |
4.22 |
6.13 |
| 03.05.2026 |
Плейофи |
АРТ Мун. Халапа |
0 - 0 |
Реал Естели |
3.85 |
3.46 |
1.78 |
| 26.04.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
0 - 0 |
Матагалпа |
1.22 |
6.55 |
10.90 |
| 20.04.2026 |
Лига Примера |
Спорт Себако |
2 - 3 |
Реал Естели |
6.24 |
4.24 |
1.45 |
| 16.04.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
2 - 4 |
Уолтър Ферети |
1.21 |
6.26 |
13.20 |
| 12.04.2026 |
Лига Примера |
Дирианген |
1 - 0 |
Реал Естели |
3.05 |
3.12 |
2.19 |
| 09.04.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
2 - 1 |
Манагуа |
1.60 |
3.66 |
4.83 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Матагалпа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.07.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
0 - 3 |
Спорт Себако |
2.08 |
3.28 |
3.02 |
| 13.07.2026 |
Купа на Никарагуа |
АРТ Мун. Халапа |
3 - 2 |
Матагалпа |
- |
- |
- |
| 05.07.2026 |
Купа на Никарагуа |
Матагалпа |
3 - 1 |
АРТ Мун. Халапа |
- |
- |
- |
| 07.05.2026 |
Плейофи |
Дирианген |
3 - 1 |
Матагалпа |
1.46 |
4.10 |
5.50 |
| 03.05.2026 |
Плейофи |
Матагалпа |
0 - 1 |
Дирианген |
3.48 |
3.56 |
1.83 |
| 30.04.2026 |
Плейофи |
Манагуа |
2 - 4 |
Матагалпа |
1.51 |
4.10 |
4.80 |
| 26.04.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
0 - 0 |
Матагалпа |
1.22 |
6.55 |
10.90 |
| 19.04.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
4 - 0 |
Уолтър Ферети |
2.34 |
3.22 |
2.77 |
| 16.04.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
1 - 2 |
Манагуа |
3.95 |
3.58 |
1.88 |
| 12.04.2026 |
Лига Примера |
АРТ Мун. Халапа |
1 - 1 |
Матагалпа |
1.84 |
3.35 |
3.73 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
0 - 0 |
Матагалпа |
1.22 |
6.55 |
10.90 |
| 23.02.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
1 - 1 |
Реал Естели |
4.40 |
3.50 |
1.66 |
| 23.11.2025 |
Лига Примера |
Матагалпа |
1 - 0 |
Реал Естели |
5.20 |
3.96 |
1.50 |
| 14.09.2025 |
Лига Примера |
Реал Естели |
2 - 1 |
Матагалпа |
1.36 |
4.33 |
7.22 |
| 07.07.2025 |
Купа на Никарагуа |
Реал Естели |
1 - 1 |
Матагалпа |
- |
- |
- |
| 04.07.2025 |
Купа на Никарагуа |
Матагалпа |
2 - 2 |
Реал Естели |
- |
- |
- |
| 12.03.2025 |
Лига Примера |
Матагалпа |
2 - 4 |
Реал Естели |
- |
- |
- |
| 26.01.2025 |
Лига Примера |
Реал Естели |
2 - 0 |
Матагалпа |
- |
- |
- |
| 27.10.2024 |
Лига Примера |
Матагалпа |
4 - 1 |
Реал Естели |
3.65 |
3.61 |
1.74 |
| 18.08.2024 |
Лига Примера |
Реал Естели |
1 - 1 |
Матагалпа |
1.47 |
3.96 |
5.41 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Реал Естели имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Лига Примера класиране към 26.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дирианген |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 2 |
Спорт Себако |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 3 |
Манагуа |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 4 |
АРТ Мунисипал Халапа |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 5 |
Реал Естели |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 5 |
Сан Маркос |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 5 |
УНАН Манагуа |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Ранчо Сантана |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 9 |
Уолтър Ферети |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 10 |
Матагалпа |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Реал Естели |
|
| Матагалпа |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Реал Естели |
Реал Естели |
|
Матагалпа |
Матагалпа |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дирианген |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Спорт Себако |
|
|
|
|
0 - 3 |
|
|
| 3 |
Манагуа |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
АРТ Мунисипал Халапа |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Реал Естели |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Сан Маркос |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
УНАН Манагуа |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 8 |
Ранчо Сантана |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Уолтър Ферети |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Матагалпа |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Реал Естели |
Матагалпа |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
0 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
4.34 |
6.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.15 |
2.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.13 |
5.22 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.24 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.19 |
1.59 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.47 |
2.49 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.79 |
1.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.07.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите