Никарагуа - Лига Примера
четвъртък, 3 септември, 2026
04:00
04:00
Реал Естели
Сан Маркос
Прогнози на потребителите
1 0% за Реал Естели
X 0% за равен
2 0% за Сан Маркос
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Естели, а гостите от Сан Маркос. Разстоянието между двата града е 131.9 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реал Естели - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Лига Примера | Спорт Себако | 0 - 5 | Реал Естели | 4.61 | 3.49 | 1.65 |
| 27.08.2026 | Други Международни | Маратон Сан Педро | 3 - 0 | Реал Естели | 1.98 | 2.99 | 3.65 |
| 23.08.2026 | Лига Примера | Реал Естели | 0 - 2 | Дирианген | 2.19 | 3.09 | 3.04 |
| 19.08.2026 | Други Международни | Реал Естели | 0 - 2 | Ередиано | 1.92 | 3.21 | 3.55 |
| 12.08.2026 | Други Международни | Реал Естели | 3 - 1 | Алианса Сан Салвадор | 1.72 | 3.29 | 4.45 |
| 08.08.2026 | Лига Примера | Реал Естели | 4 - 1 | Уолтър Ферети | 1.82 | 3.55 | 3.59 |
| 05.08.2026 | Други Международни | Антигуа ГФК | 0 - 2 | Реал Естели | 1.88 | 3.33 | 3.57 |
| 31.07.2026 | Лига Примера | АРТ Мун. Халапа | 0 - 1 | Реал Естели | 3.57 | 3.12 | 1.99 |
| 26.07.2026 | Лига Примера | Реал Естели | 2 - 0 | Матагалпа | 1.37 | 4.34 | 6.39 |
| 18.07.2026 | Лига Примера | Реал Естели | 1 - 1 | УНАН Манагуа | 1.20 | 5.64 | 11.08 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Сан Маркос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Лига Примера | Сан Маркос | 1 - 0 | Уолтър Ферети | 3.83 | 3.57 | 1.76 |
| 24.08.2026 | Лига Примера | Ранчо Сантана | 1 - 2 | Сан Маркос | 2.61 | 3.36 | 2.33 |
| 16.08.2026 | Лига Примера | Матагалпа | 1 - 0 | Сан Маркос | 1.67 | 3.71 | 4.15 |
| 10.08.2026 | Лига Примера | Сан Маркос | 0 - 1 | УНАН Манагуа | 3.16 | 3.44 | 1.99 |
| 02.08.2026 | Лига Примера | Сан Маркос | 1 - 4 | Манагуа | 6.41 | 4.02 | 1.41 |
| 26.07.2026 | Лига Примера | Спорт Себако | 1 - 1 | Сан Маркос | 1.52 | 3.91 | 4.97 |
| 18.07.2026 | Лига Примера | Дирианген | 1 - 1 | Сан Маркос | - | - | - |
Общо 2 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 7 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Лига Примера класиране към 03.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Манагуа | 6 | +17 | 18 |
| 2 | Дирианген | 6 | +7 | 14 |
| 3 | УНАН Манагуа | 7 | +3 | 14 |
| 4 | Реал Естели | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Спорт Себако | 6 | -5 | 10 |
| 6 | Сан Маркос | 7 | -3 | 8 |
| 7 | Уолтър Ферети | 7 | -3 | 6 |
| 8 | Матагалпа | 7 | -10 | 6 |
| 9 | Ранчо Сантана | 7 | -7 | 3 |
| 10 | АРТ Мунисипал Халапа | 7 | -8 | 3 |
Хронология в първенството
| Реал Естели | |
| Сан Маркос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Реал Естели | Реал Естели | Сан Маркос | Сан Маркос | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Манагуа | 1 - 4 | ||||||
| 2 | Дирианген | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 3 | УНАН Манагуа | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 4 | Реал Естели | - | - | - | ||||
| 5 | Спорт Себако | 0 - 5 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 6 | Сан Маркос | - | - | - | ||||
| 7 | Уолтър Ферети | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 8 | Матагалпа | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 9 | Ранчо Сантана | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 10 | АРТ Мунисипал Халапа | 0 - 1 | ||||||
Представяне в Шампионата
| Реал Естели | Сан Маркос | |
| Победи | 4 | 2 |
| Равни | 1 | 2 |
| Загуби | 1 | 3 |
| Вкарани Голове | 13 | 6 |
| Получени Голове | 4 | 9 |
| Средно Вкарани | 2.17 | 0.86 |
| Средно Получени | 0.67 | 1.29 |
| Мачове Вкарал | 83% | 71% |
| Мачове Получил | 50% | 86% |
| Гол/Гол | 33% | 57% |
| Над 1.5 | 83% | 57% |
| Над 2.5 | 33% | 29% |
| Над 3.5 | 33% | 14% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 1 |
| Равни | 1 | 2 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 7 | 4 |
| Получени Голове | 4 | 4 |
| Средно Вкарани | 1.75 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.00 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 75% | 75% |
| Мачове Получил | 75% | 100% |
| Гол/Гол | 50% | 75% |
| Над 1.5 | 100% | 75% |
| Над 2.5 | 25% | 25% |
| Над 3.5 | 25% | 0% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Реал Естели
X 0% за равен
2 0% за Сан Маркос
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
