Никарагуа - Лига Примера (2026 - Апертура)
събота, 8 август, 2026
04:00
Реал Естели
Уолтър Ферети
4 - 1
(1 - 1, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.82 |
3.55 |
3.59 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.23 |
1.23 |
1.85 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.69 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.73 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.76 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.92 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.08.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Естели, а гостите от Манагуа.
Разстоянието между двата града е 105.8 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реал Естели - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.08.2026 |
Други Международни |
Антигуа ГФК |
0 - 2 |
Реал Естели |
1.88 |
3.33 |
3.57 |
| 31.07.2026 |
Лига Примера |
АРТ Мун. Халапа |
0 - 1 |
Реал Естели |
3.57 |
3.12 |
1.99 |
| 26.07.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
2 - 0 |
Матагалпа |
1.37 |
4.34 |
6.39 |
| 18.07.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
1 - 1 |
УНАН Манагуа |
1.20 |
5.64 |
11.08 |
| 17.05.2026 |
Плейофи |
Дирианген |
1 - 1 |
Реал Естели |
2.49 |
3.00 |
2.68 |
| 10.05.2026 |
Плейофи |
Реал Естели |
1 - 1 |
Дирианген |
1.99 |
3.08 |
3.50 |
| 07.05.2026 |
Плейофи |
Реал Естели |
3 - 1 |
АРТ Мун. Халапа |
1.41 |
4.22 |
6.13 |
| 03.05.2026 |
Плейофи |
АРТ Мун. Халапа |
0 - 0 |
Реал Естели |
3.85 |
3.46 |
1.78 |
| 26.04.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
0 - 0 |
Матагалпа |
1.22 |
6.55 |
10.90 |
| 20.04.2026 |
Лига Примера |
Спорт Себако |
2 - 3 |
Реал Естели |
6.24 |
4.24 |
1.45 |
Общо 5 победи и 5 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 домакинства.
Уолтър Ферети - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.08.2026 |
Лига Примера |
Уолтър Ферети |
4 - 1 |
Матагалпа |
1.93 |
3.33 |
3.36 |
| 24.07.2026 |
Лига Примера |
Уолтър Ферети |
1 - 3 |
Дирианген |
- |
- |
- |
| 19.07.2026 |
Лига Примера |
АРТ Мун. Халапа |
1 - 0 |
Уолтър Ферети |
1.80 |
3.36 |
3.90 |
| 30.04.2026 |
Плейофи |
АРТ Мун. Халапа |
3 - 0 |
Уолтър Ферети |
- |
- |
- |
| 26.04.2026 |
Лига Примера |
АРТ Мун. Халапа |
1 - 1 |
Уолтър Ферети |
2.25 |
3.24 |
2.93 |
| 19.04.2026 |
Лига Примера |
Матагалпа |
4 - 0 |
Уолтър Ферети |
2.34 |
3.22 |
2.77 |
| 16.04.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
2 - 4 |
Уолтър Ферети |
1.21 |
6.26 |
13.20 |
| 13.04.2026 |
Лига Примера |
Манагуа |
1 - 1 |
Уолтър Ферети |
1.66 |
3.53 |
4.65 |
| 10.04.2026 |
Лига Примера |
Уолтър Ферети |
0 - 0 |
Ранчо Сантана |
1.38 |
4.74 |
6.39 |
| 08.03.2026 |
Лига Примера |
Уолтър Ферети |
2 - 5 |
Дирианген |
4.60 |
3.43 |
1.70 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.04.2026 |
Лига Примера |
Реал Естели |
2 - 4 |
Уолтър Ферети |
1.21 |
6.26 |
13.20 |
| 16.02.2026 |
Лига Примера |
Уолтър Ферети |
0 - 4 |
Реал Естели |
3.67 |
3.31 |
1.88 |
| 28.11.2025 |
Плейофи |
Реал Естели |
1 - 1 |
Уолтър Ферети |
1.58 |
3.60 |
4.75 |
| 03.11.2025 |
Лига Примера |
Уолтър Ферети |
0 - 1 |
Реал Естели |
4.02 |
3.28 |
1.80 |
| 25.08.2025 |
Лига Примера |
Реал Естели |
0 - 0 |
Уолтър Ферети |
1.35 |
4.45 |
6.88 |
| 13.07.2025 |
Купа на Никарагуа |
Уолтър Ферети |
1 - 4 |
Реал Естели |
- |
- |
- |
| 10.07.2025 |
Купа на Никарагуа |
Реал Естели |
1 - 1 |
Уолтър Ферети |
1.30 |
4.70 |
8.30 |
| 10.03.2025 |
Лига Примера |
Уолтър Ферети |
0 - 1 |
Реал Естели |
4.78 |
3.06 |
1.74 |
| 23.01.2025 |
Лига Примера |
Реал Естели |
2 - 0 |
Уолтър Ферети |
1.46 |
3.77 |
6.18 |
| 15.12.2024 |
Плейофи |
Реал Естели |
1 - 1 |
Уолтър Ферети |
1.55 |
3.64 |
5.30 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Реал Естели имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
Лига Примера класиране към 08.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Манагуа |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
9 |
| 2 |
Спорт Себако |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
7 |
| 3 |
Реал Естели |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
7 |
| 4 |
Дирианген |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
5 |
| 5 |
УНАН Манагуа |
3 |
1 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
5 |
| 6 |
Уолтър Ферети |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
3 |
| 7 |
АРТ Мунисипал Халапа |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
3 |
| 8 |
Сан Маркос |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
| 9 |
Ранчо Сантана |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
| 10 |
Матагалпа |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Реал Естели |
|
| Уолтър Ферети |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Реал Естели |
Реал Естели |
|
Уолтър Ферети |
Уолтър Ферети |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Манагуа |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Спорт Себако |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Реал Естели |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Дирианген |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 5 |
УНАН Манагуа |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 6 |
Уолтър Ферети |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
АРТ Мунисипал Халапа |
|
0 - 1 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Сан Маркос |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Ранчо Сантана |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Матагалпа |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
4 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Реал Естели |
Уолтър Ферети |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
5 |
| Получени Голове |
1 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.67 |
| Средно Получени |
0.33 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
33% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
0% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.82 |
3.55 |
3.59 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.23 |
1.23 |
1.85 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.69 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.73 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.76 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.92 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.08.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите