Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
19:15
Реал Хаен
Райо Махадаонда
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
3.25 |
3.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хаен, а гостите от Махадаонда.
Разстоянието между двата града е 300.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нуево Естадио Виктория,
който има капацитет от
12 569 места.
Размерите на терена са 107 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Нуево Естадио Виктория.
Мачът ще се играе в 18:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реал Хаен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Реал Хаен |
3 - 3 |
Виляреал Б |
2.75 |
3.20 |
2.32 |
| 03.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Еркулес |
0 - 0 |
Реал Хаен |
1.70 |
3.38 |
4.54 |
| 27.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Антекера |
2 - 0 |
Реал Хаен |
2.06 |
3.10 |
3.36 |
| 19.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Реал Хаен |
2 - 1 |
Ибиса |
2.21 |
3.08 |
3.03 |
| 12.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Теруел |
0 - 1 |
Реал Хаен |
2.98 |
2.97 |
2.31 |
| 06.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Реал Хаен |
2 - 2 |
Уеска |
2.86 |
3.06 |
2.33 |
| 30.08.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
КЕ Еуропа |
0 - 3 |
Реал Хаен |
2.36 |
3.08 |
2.75 |
| 06.08.2026 |
Приятелски срещи |
Реал Хаен |
1 - 2 |
Кордоба |
3.13 |
3.15 |
2.12 |
| 24.07.2026 |
Приятелски срещи |
Касереньо |
1 - 1 |
Реал Хаен |
2.31 |
3.00 |
2.87 |
| 29.10.2025 |
Купа на Краля |
Реал Хаен |
1 - 3 |
Елденсе |
3.23 |
3.24 |
2.13 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Райо Махадаонда - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Райо Махадаонда |
0 - 1 |
Реал Мурсия |
2.44 |
3.01 |
2.78 |
| 04.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Алхесирас |
1 - 0 |
Райо Махадаонда |
1.85 |
3.18 |
3.96 |
| 27.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
КЕ Еуропа |
1 - 0 |
Райо Махадаонда |
2.16 |
3.08 |
3.17 |
| 19.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Райо Махадаонда |
2 - 0 |
Теруел |
2.00 |
3.02 |
3.63 |
| 12.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Райо Махадаонда |
1 - 1 |
Картахена |
2.99 |
2.95 |
2.32 |
| 05.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Ибиса |
2 - 1 |
Райо Махадаонда |
1.66 |
3.44 |
4.79 |
| 29.08.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Райо Махадаонда |
1 - 2 |
Виляреал Б |
3.04 |
3.13 |
2.18 |
| 22.08.2026 |
Приятелски срещи |
Химнастика Сег. |
0 - 1 |
Райо Махадаонда |
2.95 |
3.03 |
2.25 |
| 19.08.2026 |
Приятелски срещи |
СС Рейес |
3 - 1 |
Райо Махадаонда |
2.61 |
2.96 |
2.58 |
| 14.08.2026 |
Приятелски срещи |
Алкала |
2 - 0 |
Райо Махадаонда |
3.35 |
2.91 |
2.31 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 5 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сарагоса |
7 |
5 |
1 |
1 |
16 |
10 |
+6 |
16 |
| 2 |
Реал Мурсия |
7 |
5 |
0 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
15 |
| 3 |
Виляреал Б |
7 |
4 |
2 |
1 |
15 |
9 |
+6 |
14 |
| 4 |
Еркулес |
7 |
4 |
1 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
13 |
| 5 |
Алкоркон |
7 |
3 |
3 |
1 |
13 |
5 |
+8 |
12 |
| 6 |
Картахена |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 7 |
Реал Хаен |
7 |
3 |
3 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
12 |
| 8 |
Антекера |
7 |
2 |
4 |
1 |
11 |
9 |
+2 |
10 |
| 9 |
Уеска |
7 |
2 |
4 |
1 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 10 |
Ибиса |
7 |
3 |
1 |
3 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 11 |
Атлетико Мадрид Б |
7 |
2 |
3 |
2 |
15 |
12 |
+3 |
9 |
| 12 |
Реал Мадрид Кастиля |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
9 |
| 13 |
Сант Андреу |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
8 |
| 14 |
Химнастик де Тарагона |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
11 |
-2 |
8 |
| 15 |
Алхесирас |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
7 |
| 16 |
КЕ Еуропа |
7 |
2 |
1 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 17 |
Агилас |
7 |
1 |
3 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
6 |
| 18 |
Теруел |
7 |
1 |
2 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
5 |
| 19 |
Райо Махадаонда |
7 |
1 |
1 |
5 |
5 |
8 |
-3 |
4 |
| 20 |
Хувентуд Торемолинос |
7 |
0 |
2 |
5 |
8 |
18 |
-10 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Реал Хаен |
|
| Райо Махадаонда |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Реал Хаен |
Реал Хаен |
|
Райо Махадаонда |
Райо Махадаонда |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сарагоса |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Реал Мурсия |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 3 |
Виляреал Б |
3 - 3 |
|
3 - 3 |
|
1 - 2 |
|
|
| 4 |
Еркулес |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Алкоркон |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Картахена |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 7 |
Реал Хаен |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Антекера |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Уеска |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 10 |
Ибиса |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Атлетико Мадрид Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Реал Мадрид Кастиля |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Сант Андреу |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Химнастик де Тарагона |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Алхесирас |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 16 |
КЕ Еуропа |
|
0 - 3 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 17 |
Агилас |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Теруел |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 19 |
Райо Махадаонда |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 20 |
Хувентуд Торемолинос |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Реал Хаен |
Райо Махадаонда |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
1 |
5 |
| Вкарани Голове |
11 |
5 |
| Получени Голове |
8 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.57 |
0.71 |
| Средно Получени |
1.14 |
1.14 |
| Мачове Вкарал |
71% |
57% |
| Мачове Получил |
57% |
86% |
| Гол/Гол |
43% |
43% |
| Над 1.5 |
71% |
57% |
| Над 2.5 |
57% |
29% |
| Над 3.5 |
29% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
3 |
| Вкарани Голове |
7 |
1 |
| Получени Голове |
6 |
4 |
| Средно Вкарани |
2.33 |
0.33 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
33% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
33% |
| Над 1.5 |
100% |
33% |
| Над 2.5 |
100% |
33% |
| Над 3.5 |
67% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
3.25 |
3.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака