Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2016 - 2017)
20:30
Реал Мадрид Кастиля
Албасете
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.20 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мадрид, а гостите от Албасете. Разстоянието между двата града е 223.5 км. Мачът ще се играе на стадион Алфредо Ди Стефано, който има капацитет от 5 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Алфредо Ди Стефано. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реал Мадрид Кастиля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Менсахеро | 2 - 2 | Реал Мадрид Кастиля | 2.72 | 3.05 | 2.42 |
| 03.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 1 | Навалкарнеро | 1.37 | 4.09 | 7.13 |
| 27.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | СС Рейес | 2 - 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2.84 | 3.14 | 2.27 |
| 19.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мадрид Кастиля | 0 - 4 | УД Логронес | 1.70 | 3.29 | 4.58 |
| 12.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Аренас Клуб де Гечо | 1 - 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2.32 | 3.13 | 2.76 |
| 06.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 0 | Сестао Ривър Клуб | 1.26 | 4.67 | 9.04 |
| 02.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Баракалдо | 1 - 1 | Реал Мадрид Кастиля | 1.70 | 3.32 | 4.66 |
| 29.10.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 0 | Билбао Атлетик | 1.91 | 3.23 | 3.63 |
| 22.10.2016 | Примера РФЕФ 2 | Самудио | 2 - 2 | Реал Мадрид Кастиля | 4.58 | 3.45 | 1.67 |
| 15.10.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мадрид Кастиля | 3 - 0 | Сокуелямос | 1.40 | 3.97 | 6.87 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Албасете - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 1 - 1 | Сокуелямос | 1.28 | 4.39 | 9.80 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 3 - 0 | Менсахеро | 1.38 | 3.98 | 7.41 |
| 26.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Толедо | 0 - 6 | Албасете | 2.23 | 2.80 | 3.27 |
| 20.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 3 - 0 | Навалкарнеро | 1.39 | 3.96 | 7.27 |
| 12.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Райо Махадаонда | 0 - 0 | Албасете | 2.43 | 2.99 | 2.72 |
| 06.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 3 - 0 | СС Рейес | 1.34 | 4.21 | 7.69 |
| 02.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Фуенлабрада | 1 - 2 | Албасете | 2.34 | 2.95 | 2.93 |
| 29.10.2016 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 1 - 0 | УД Логронес | 1.71 | 3.23 | 4.76 |
| 22.10.2016 | Примера РФЕФ 2 | Лейоа | 0 - 0 | Албасете | 2.76 | 3.04 | 2.40 |
| 16.10.2016 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 2 - 1 | Аренас Клуб де Гечо | 1.52 | 3.56 | 5.85 |
Общо 7 победи и 3 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 17.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Албасете | 18 | +24 | 37 |
| 2 | Толедо | 18 | -5 | 31 |
| 3 | Реал Унион | 18 | +4 | 29 |
| 4 | Лейоа | 18 | +7 | 28 |
| 5 | Райо Махадаонда | 18 | +6 | 28 |
| 6 | Билбао Атлетик | 18 | +4 | 27 |
| 7 | Герника Клуб | 18 | -1 | 27 |
| 8 | Аренас Клуб де Гечо | 18 | +2 | 26 |
| 9 | Реал Мадрид Кастиля | 18 | +1 | 25 |
| 10 | УД Логронес | 18 | +4 | 24 |
| 11 | Навалкарнеро | 18 | -1 | 24 |
| 12 | Реал Сосиедад Б | 18 | +10 | 23 |
| 13 | Баракалдо | 18 | 0 | 23 |
| 14 | Фуенлабрада | 18 | -5 | 23 |
| 15 | СС Рейес | 18 | -5 | 22 |
| 16 | Менсахеро | 18 | -2 | 21 |
| 17 | Сокуелямос | 18 | -7 | 20 |
| 18 | Аморебиета | 18 | -6 | 17 |
| 19 | Сестао Ривър Клуб | 18 | -11 | 13 |
| 20 | Самудио | 18 | -19 | 13 |
Хронология в първенството
| Реал Мадрид Кастиля | |
| Албасете | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Реал Мадрид Кастиля | Реал Мадрид Кастиля | Албасете | Албасете | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Албасете | - | - | - | ||||
| 2 | Толедо | 1 - 0 | 0 - 6 | 0 - 6 | ||||
| 3 | Реал Унион | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 4 | Лейоа | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 5 | Райо Махадаонда | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 6 | Билбао Атлетик | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 7 | Герника Клуб | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 8 | Аренас Клуб де Гечо | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 9 | Реал Мадрид Кастиля | - | - | - | ||||
| 10 | УД Логронес | 0 - 4 | 0 - 4 | 1 - 0 | ||||
| 11 | Навалкарнеро | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | ||||
| 12 | Реал Сосиедад Б | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 13 | Баракалдо | 1 - 1 | 3 - 0 | |||||
| 14 | Фуенлабрада | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 15 | СС Рейес | 2 - 1 | 3 - 0 | |||||
| 16 | Менсахеро | 2 - 2 | 3 - 0 | |||||
| 17 | Сокуелямос | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 18 | Аморебиета | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 19 | Сестао Ривър Клуб | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 20 | Самудио | 2 - 2 | 3 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Реал Мадрид Кастиля | Албасете | |
| Позиция | 9 | 1 |
| Точки | 25 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 1 |
| Точки | 19 | 13 |
Форма в шампионата
| Реал Мадрид Кастиля | Албасете | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 5 |
10
7 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
1 2 |
3
4 1 |
Голове в шампионата
| Реал Мадрид Кастиля | Албасете | |
|
Вкарани
Получени |
22
21 |
31
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
10 |
12
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.20 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
