Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
19:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.20 |
2.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мурсия, а гостите от Сарагоса.
Разстоянието между двата града е 408.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нуева Кондомина,
който има капацитет от
31 179 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Нуева Кондомина.
Мачът ще се играе в 18:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реал Мурсия - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Райо Махадаонда |
0 - 1 |
Реал Мурсия |
2.44 |
3.01 |
2.78 |
| 07.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Картахена |
1 - 0 |
Реал Мурсия |
2.51 |
3.01 |
2.66 |
| 04.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Реал Мурсия |
2 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
1.69 |
3.52 |
4.34 |
| 30.09.2026 |
Купа на Фед. |
Навалкарнеро |
3 - 1 |
Реал Мурсия |
3.38 |
3.36 |
1.91 |
| 19.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Реал Мурсия |
2 - 1 |
КЕ Еуропа |
1.69 |
3.42 |
4.62 |
| 16.09.2026 |
Купа на Фед. |
Ориуела |
1 - 1 |
Реал Мурсия |
3.83 |
3.31 |
1.80 |
| 13.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Атлетико Мадрид Б |
4 - 0 |
Реал Мурсия |
2.28 |
3.11 |
2.87 |
| 09.09.2026 |
Купа на Фед. |
Менсахеро |
1 - 1 |
Реал Мурсия |
- |
- |
- |
| 06.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Реал Мурсия |
4 - 0 |
Теруел |
1.65 |
3.28 |
5.17 |
| 29.08.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Еркулес |
1 - 2 |
Реал Мурсия |
2.73 |
2.90 |
2.53 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи
в последните 3 домакинства.
Сарагоса - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Атлетико Мадрид Б |
4 - 4 |
Сарагоса |
2.79 |
3.36 |
2.21 |
| 04.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Сарагоса |
4 - 1 |
Теруел |
1.25 |
4.89 |
11.03 |
| 25.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Ибиса |
0 - 2 |
Сарагоса |
2.39 |
3.24 |
2.65 |
| 20.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Сарагоса |
1 - 0 |
Картахена |
1.61 |
3.49 |
5.08 |
| 13.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Хув. Торемолинос |
3 - 4 |
Сарагоса |
3.09 |
3.12 |
2.16 |
| 05.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Сарагоса |
1 - 0 |
Антекера |
1.52 |
3.66 |
5.77 |
| 30.08.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Химнастик де Тарагона |
2 - 0 |
Сарагоса |
2.63 |
3.15 |
2.42 |
| 22.08.2026 |
Приятелски срещи |
Нумансия |
2 - 1 |
Сарагоса |
3.28 |
3.43 |
1.97 |
| 21.08.2026 |
Приятелски срещи |
Сарагоса |
3 - 1 |
Атлетик Билбао |
- |
- |
- |
| 14.08.2026 |
Приятелски срещи |
УД Логронес |
1 - 2 |
Сарагоса |
3.36 |
3.32 |
1.94 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.07.2023 |
Приятелски срещи |
Реал Мурсия |
0 - 1 |
Сарагоса |
3.53 |
3.26 |
1.90 |
| 25.05.2014 |
Сегунда Дивисион |
Реал Мурсия |
1 - 1 |
Сарагоса |
1.97 |
3.26 |
3.62 |
| 22.12.2013 |
Сегунда Дивисион |
Сарагоса |
0 - 0 |
Реал Мурсия |
1.79 |
3.37 |
4.20 |
| 28.02.2009 |
Сегунда Дивисион |
Реал Мурсия |
1 - 4 |
Сарагоса |
2.60 |
2.86 |
2.69 |
| 27.09.2008 |
Сегунда Дивисион |
Сарагоса |
2 - 1 |
Реал Мурсия |
1.57 |
3.38 |
5.78 |
| 20.01.2008 |
Примера Дивисион |
Сарагоса |
3 - 1 |
Реал Мурсия |
1.69 |
3.36 |
4.93 |
| 25.08.2007 |
Примера Дивисион |
Реал Мурсия |
2 - 1 |
Сарагоса |
3.15 |
3.16 |
2.18 |
| 01.02.2004 |
Примера Дивисион |
Реал Мурсия |
1 - 0 |
Сарагоса |
- |
- |
- |
| 14.09.2003 |
Примера Дивисион |
Сарагоса |
3 - 0 |
Реал Мурсия |
- |
- |
- |
| 23.02.2003 |
Сегунда Дивисион |
Реал Мурсия |
2 - 0 |
Сарагоса |
2.39 |
2.70 |
3.20 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Реал Мурсия имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сарагоса |
7 |
5 |
1 |
1 |
16 |
10 |
+6 |
16 |
| 2 |
Реал Мурсия |
7 |
5 |
0 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
15 |
| 3 |
Виляреал Б |
7 |
4 |
2 |
1 |
15 |
9 |
+6 |
14 |
| 4 |
Еркулес |
7 |
4 |
1 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
13 |
| 5 |
Алкоркон |
7 |
3 |
3 |
1 |
13 |
5 |
+8 |
12 |
| 6 |
Картахена |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 7 |
Реал Хаен |
7 |
3 |
3 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
12 |
| 8 |
Антекера |
7 |
2 |
4 |
1 |
11 |
9 |
+2 |
10 |
| 9 |
Уеска |
7 |
2 |
4 |
1 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 10 |
Ибиса |
7 |
3 |
1 |
3 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 11 |
Атлетико Мадрид Б |
7 |
2 |
3 |
2 |
15 |
12 |
+3 |
9 |
| 12 |
Реал Мадрид Кастиля |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
9 |
| 13 |
Сант Андреу |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
8 |
| 14 |
Химнастик де Тарагона |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
11 |
-2 |
8 |
| 15 |
Алхесирас |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
7 |
| 16 |
КЕ Еуропа |
7 |
2 |
1 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 17 |
Агилас |
7 |
1 |
3 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
6 |
| 18 |
Теруел |
7 |
1 |
2 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
5 |
| 19 |
Райо Махадаонда |
7 |
1 |
1 |
5 |
5 |
8 |
-3 |
4 |
| 20 |
Хувентуд Торемолинос |
7 |
0 |
2 |
5 |
8 |
18 |
-10 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Реал Мурсия |
|
| Сарагоса |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Реал Мурсия |
Реал Мурсия |
|
Сарагоса |
Сарагоса |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сарагоса |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Реал Мурсия |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 3 |
Виляреал Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Еркулес |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Алкоркон |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Картахена |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 7 |
Реал Хаен |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Антекера |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Уеска |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Ибиса |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 11 |
Атлетико Мадрид Б |
|
4 - 0 |
|
|
|
4 - 4 |
4 - 4 |
| 12 |
Реал Мадрид Кастиля |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Сант Андреу |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Химнастик де Тарагона |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 15 |
Алхесирас |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
КЕ Еуропа |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 17 |
Агилас |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Теруел |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
4 - 1 |
|
|
| 19 |
Райо Махадаонда |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 20 |
Хувентуд Торемолинос |
|
|
|
|
|
3 - 4 |
3 - 4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Реал Мурсия |
Сарагоса |
| Победи |
5 |
5 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
11 |
16 |
| Получени Голове |
7 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.57 |
2.29 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.43 |
| Мачове Вкарал |
71% |
86% |
| Мачове Получил |
57% |
57% |
| Гол/Гол |
29% |
43% |
| Над 1.5 |
71% |
71% |
| Над 2.5 |
57% |
43% |
| Над 3.5 |
29% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
8 |
10 |
| Получени Голове |
1 |
9 |
| Средно Вкарани |
2.67 |
2.50 |
| Средно Получени |
0.33 |
2.25 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
33% |
75% |
| Гол/Гол |
33% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.20 |
2.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака